Jump to content

Case 956xl


Recommended Posts

Sveikas, turiu klausima 956 1992 metu case. Uzsidege tepalo slegio lempute skydelyje. Kaip suprantu gali buti 2 dalykai mazai tepalo , arba jis jau isidevejes. Paziurejau varzta tepalas teka iskart atsukus varzta.

Galvoju pasikeist tepala ir filtrus, jei tokie yra.

Dar gal gali atsiusti info kur tie filtrai , ir per kur pilasi tepalas i deze koks ir kiek?

post-5364-141521824419_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos. Pas mane Case 956axl, bet man rodos tai tas pats kaip 956xl :icon-confused: Atsirado ir tokia problema: ilgiau padirbus, tiksliau paarus pradeda kilti variklio temp. pakyla virš normos, bet ne iki raudonos :eusa-naughty: ir ilgiau padirbus užsidega variklio tepalo lemputė. Variklis dirba normaliai, tepalo netrūksta. Kame reikalas? Gal kas susidūrėt ? Plius variklio temp. nukritus, lemputė vis vien užsidega. O sukėlus apsukas užgesta :icon-redface::icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos. Pas mane Case 956axl, bet man rodos tai tas pats kaip 956xl :icon-confused: Atsirado ir tokia problema: ilgiau padirbus, tiksliau paarus pradeda kilti variklio temp. pakyla virš normos, bet ne iki raudonos :eusa-naughty: ir ilgiau padirbus užsidega variklio tepalo lemputė. Variklis dirba normaliai, tepalo netrūksta. Kame reikalas? Gal kas susidūrėt ? Plius variklio temp. nukritus, lemputė vis vien užsidega. O sukėlus apsukas užgesta :icon-redface::icon-confused:

Pagal išvardintus simptomus sakyčiau, kad alkūniniam velene spaudimo trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos. Pas mane Case 956axl, bet man rodos tai tas pats kaip 956xl :icon-confused: Atsirado ir tokia problema: ilgiau padirbus, tiksliau paarus pradeda kilti variklio temp. pakyla virš normos, bet ne iki raudonos :eusa-naughty: ir ilgiau padirbus užsidega variklio tepalo lemputė. Variklis dirba normaliai, tepalo netrūksta. Kame reikalas? Gal kas susidūrėt ? Plius variklio temp. nukritus, lemputė vis vien užsidega. O sukėlus apsukas užgesta :icon-redface::icon-confused:

Pirmiausia gal išsiplauk radiatorius, kad variklis nekaistų, nekais variklis, tepalas bus klampesnis, spaudimas didesnis, o spaudimą dar pamatuok papildomai, nes davikliai... Ir dar kaip ari?, kokiom apsukom, greičiu, koks variklio apkrovimas, nes tepalas kaista, kai apsukos sumažinamos ir bandoma dirbti "ekonomiškai"- t.y. sunkų darbą mažom apsukom...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia gal išsiplauk radiatorius, kad variklis nekaistų, nekais variklis, tepalas bus klampesnis, spaudimas didesnis, o spaudimą dar pamatuok papildomai, nes davikliai... Ir dar kaip ari?, kokiom apsukom, greičiu, koks variklio apkrovimas, nes tepalas kaista, kai apsukos sumažinamos ir bandoma dirbti "ekonomiškai"- t.y. sunkų darbą mažom apsukom...

Pakeičiau tepalus, filtrus tepalo bei kuro. Radiatorius švarus, su kompresorium pravaliau. Rezultatas-tas pats :icon-rolleyes: darbinis arimo greitis apie 6,5km/h. Žemė sunki, molis. pradeda kilti temp antifryzo, nekyla daug, bet bent už poros darbo val užkaista ir tepalas variklyje, bent jau taip manau, nes pradeda spaudimo lemputė užsideginėt.

Sakau gal pompa baigiasi, už tai ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos. Pas mane Case 956axl, bet man rodos tai tas pats kaip 956xl :icon-confused: Atsirado ir tokia problema: ilgiau padirbus, tiksliau paarus pradeda kilti variklio temp. pakyla virš normos, bet ne iki raudonos :eusa-naughty: ir ilgiau padirbus užsidega variklio tepalo lemputė. Variklis dirba normaliai, tepalo netrūksta. Kame reikalas? Gal kas susidūrėt ? Plius variklio temp. nukritus, lemputė vis vien užsidega. O sukėlus apsukas užgesta :icon-redface::icon-confused:

Pasimatuok slegi tepalo karstam varikliui jei mazas... ruoskis remontui rimtam :icon-wink: O ar antifrizo auksta temperatura del to slegis nenukris labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia gal išsiplauk radiatorius, kad variklis nekaistų, nekais variklis, tepalas bus klampesnis, spaudimas didesnis, o spaudimą dar pamatuok papildomai, nes davikliai... Ir dar kaip ari?, kokiom apsukom, greičiu, koks variklio apkrovimas, nes tepalas kaista, kai apsukos sumažinamos ir bandoma dirbti "ekonomiškai"- t.y. sunkų darbą mažom apsukom...

Pakeičiau tepalus, filtrus tepalo bei kuro. Radiatorius švarus, su kompresorium pravaliau. Rezultatas-tas pats :icon-rolleyes: darbinis arimo greitis apie 6,5km/h. Žemė sunki, molis. pradeda kilti temp antifryzo, nekyla daug, bet bent už poros darbo val užkaista ir tepalas variklyje, bent jau taip manau, nes pradeda spaudimo lemputė užsideginėt.

Sakau gal pompa baigiasi, už tai ? :eusa-think:

variklio kaitimas dar gali buti del per ankstyvo degimo. Jei vandens poma i pabaiga, turetu radiatoriaus gristamo temperatura buti zemesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na štai, pamatavau spaudimą-ragas, kai sušyla iki darbinės temp, nuo 3 nukrinta iki 1 :icon-eek::angelic-innocent: teks skerst. na bet nėra to blogo kas neišeitų į gera, tuo pačiu pasikeisiu sankabą, ir pasidarysiu kapitalinį variklio. Juk jau 7k m/h :icon-ugeek: dar parašysiu kaip sekėsi, pirmas toks darbelis

Tai gal 17 kMV ? Nes jei TIK 7 kMV tai kažkaip žiauroki gedimai pagal tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne, manau, kad gedimai tokie išlenda kai neteisigai eksplotuojama. Nes prie dok knygos radau tepalų markes kurios tikrai netinka šiam traktoriui. Tai jei su per skystais tepalais eksplotavo.. :icon-eek:

Tam traktoreliui jau 17k motovalandu jei ne daugiau.... apynaujai sugeba prasukt iki 10k o cia senas laizelis. Persirinksi ir vaziuosi toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sveiki kolegos prie to pačio, kad nekur naujos temos norėčiau pasidalint savo bėdom, gal kas galėsit patart kažką. Nusipirkau aš tokį international 484 kai pirkau jau mačiau kad kažkas negerai su siurbliu ar purkštukais mėlyna dūmelį metė sunkei kūrėsi apsukų nelabai norėjo priimt ir apskritai gazo paduodi tai jis taip bėgėdamasis jį priima. Tai išpradžių pakeičiau purkštukus bet tas nelabai padėjo tada siunčiau siurblį į skuba ten neapsiėmė remontuot atceit dalių nebėra tai susiradau tokį žmogelį kuris atseit nuvežė į vokietiją ir atremontavo kaip ten iš tikro buvo nežinau vežė jis jį ar ne bet atrodo kad siurblys veikai gerai nes buvau ištraukes purkštuką ir prijunges pasukinau ant starterio tai daro tokia dulksna tai manau kad viskas gerai ai tiesa prieš tai dar bandžiau kompresija pamatuot rodo apie 21Mpa dėl įdomumo pamatavom kompresija ir kito panašaus traktoriaus tai irgi tapati rodo o traktorius eina gerai tiesa mano yra 3 cilindru o tas kitas 4. Nors matosi tam tikru niuansu kad variklis galėtų but į pabaigą 1- meta garą per alsuoklį, 2 - tepaliuką taip pat valgo jau pastebimai aišku ne kibirais dar pakolkas ir spaudimas jei šalto rodo 3-4 tai karsto apie 1,5-2. Dar neisryžiau skleist variklio kaip manot kodėl galėtų blogai vestis ir apsuku nepriimt? Dėkoju iš anksto už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos prie to pačio, kad nekur naujos temos norėčiau pasidalint savo bėdom, gal kas galėsit patart kažką. Nusipirkau aš tokį international 484 kai pirkau jau mačiau kad kažkas negerai su siurbliu ar purkštukais mėlyna dūmelį metė sunkei kūrėsi apsukų nelabai norėjo priimt ir apskritai gazo paduodi tai jis taip bėgėdamasis jį priima. Tai išpradžių pakeičiau purkštukus bet tas nelabai padėjo tada siunčiau siurblį į skuba ten neapsiėmė remontuot atceit dalių nebėra tai susiradau tokį žmogelį kuris atseit nuvežė į vokietiją ir atremontavo kaip ten iš tikro buvo nežinau vežė jis jį ar ne bet atrodo kad siurblys veikai gerai nes buvau ištraukes purkštuką ir prijunges pasukinau ant starterio tai daro tokia dulksna tai manau kad viskas gerai ai tiesa prieš tai dar bandžiau kompresija pamatuot rodo apie 21Mpa dėl įdomumo pamatavom kompresija ir kito panašaus traktoriaus tai irgi tapati rodo o traktorius eina gerai tiesa mano yra 3 cilindru o tas kitas 4. Nors matosi tam tikru niuansu kad variklis galėtų but į pabaigą 1- meta garą per alsuoklį, 2 - tepaliuką taip pat valgo jau pastebimai aišku ne kibirais dar pakolkas ir spaudimas jei šalto rodo 3-4 tai karsto apie 1,5-2. Dar neisryžiau skleist variklio kaip manot kodėl galėtų blogai vestis ir apsuku nepriimt? Dėkoju iš anksto už atsakymus.

21MPa=210bar kazka kazkur ne ten matavot arba pykstates su matavimo sistemos vienetais :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiky

Kokius tepalus pylate į variklį case955 1981 d358 variklis. Iš manualo(neturio jo)

rašo kad SAE30, čia būtų vasarinė. Iš fuchs-oil arba kroone-oil katalogų gaunasi 10w30, kažkos 10w ir 20w-20. Jei paimti case 956/1056 d358 variklys tai ten jau 10w40.

Tai ka patarsyte?

Ir dar girdejau kad case 955 hidro ir greiciu dezes tepalas bendras. Iš tikrųjų?

Gal kas manualla turite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...