Jump to content

Pneumatiniai priekabos stabdžiai


kvantas

Recommended Posts

Šiaip ne taip priėjau prie priekabos, viską pasijungiau, nors užmiršau vieną jungti, pavyko iš atlikusių dalių suburti, tai bent tiek gerai.. Stabdžiai veikia gerai, švelniai spaudžiant iškart nekerta, gana maloniai lėtėja (dar ten kažkoks reguliavimas yra jautrumui, kurio nereguliavau), stipriau spustelėjus, aišku, čiuožia ratai :)

 

Jeigu kam įdomu, tai realiai viskas vamzdeliai + vožtuvai + žarnos su filtrais nuo traktoriaus + visi perėjimai iki pūslių kainavo 200 be pvm.

 

Pagrindinis vožtuvas WABCO 971 002 150 0 - 77 eur be pvm (yra ir gerokai pigesnių alternatyvų)

Stabdžių atleidėjas (montuojasi ant to vožtuvo kaip papildoma įranga), nuspaudus juodą knopkę atkabintai maitinimo žarnai atleidžia stabdžius, bet oras sistemoje lieka. Patraukus atgal, stabdžiai vėl užsiblokuoja. Jo kodas 963 001 012, kaina 27 eur.

 

Iki pilnos laimės buvo galima užsimontuoti kraną, kuris reguliuotų stabdymo jėgą nuo pakrauto svorio, t.y. kad paduotų tuščiai priekabai max 3 barus ir pan. Bet kadangi pakankamai švelniai veikia ir dabar, kol kas atsisakiau šito priedo.

 

Visur išvedžiojau 10 mm vamzdelius, tik į receiverį galiukas 12 mm geresniam oro atidavimui.Dar laikiklius nugruntuoti ir nudažyti reiks..

 

post-83-0-55729800-1475475288_thumb.jpgpost-83-0-41821500-1475475298_thumb.jpgpost-83-0-13048200-1475475307_thumb.jpgpost-83-0-15892500-1475475315_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valio,dar viena saugi transporto priemonė kelyje. Padaryta gražiai, tik tose vietose kur vamzdukai liečiasi prie rėmo, reikėtų uždėti gumines šlangos galiukus, prapjovus išilgai ir suveržiant su viela ar hamutu, kad nenuslystu. Kur gaunasi lietimas ir judėjimas, yra tendencija prasitrinti. ( 2 foto)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukonstarvau vandens sisternai stabdzius. buvo uzpuve nes buves srutovezis.

Kazkada buvo stabdoma nuo besismaukancio dyselio per trosa.

Sisterna nera sunki talpa 7 kubai. todel daug negalvojau ir dejau viena  oras hidraulas kamera be energo akumuliatoriaus, vieno konturo be jokiu kranu ar resiveriu.

Pajungta ant traktoriaus vieno krano pas mane 2 konturu. aisku jungesi ant stabdziu krano. oro pilnai pakanka ir nuo traktoriaus bakelio. stabdo puikiai.

Viskas padaryta taip kaip ir klientui butu daroma. Ismankstinta, nusmeliuota, nugruntuota, nudazyta. uzkniedintos naujos kaladeles.

Nebuvo kameros laikiklio rikejo padaryti. Dar butu galima deti rankiny, bet abejoju ar man jo reik. nors gal ir sugalvosiu.

 

 

 

20170328_115613.jpg

IMG_20170313_180908.jpg

IMG_20170316_104454.jpg

IMG_20170316_104509.jpg

IMG_20170316_134836.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokiu neuzsimciau, vargu vargas reik tokem darbui pramonines. nes sitoji tik kvarciny smely valgo, Jeigu pirkt is senuku tai 25kg virs 7 euru. didelis kiekis pigiau. o su maisiuku nieko doro nepadarai. jipui stabdzius smelevau suportus visus laikiklius apsaugines skardas, 2 maisai sueje. ant sitos vienos asies taip pat du maisus supuciau o pati asis ir stabdziu bugnai liko nesmeliuoti. tik kaladeles ir tie blynai prie kuriu kalades tvirtinasi is abieju pusiu.

Draugas smeliuoja pramoniniu budu atvaziuoja i namus. Daro didelius gabaritus. naudoja stambesny smely nes ten jau antgaliai su didele skyle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
7 minutes ago, kestasxxxl pranešimas:

Neteisinga. visą laiką oras pasiduoda, kai paspaudi stabdžio pedalą, oras dingsta ir persijungia iš priekabos resiverio į kameras ir stabdo.

O kaip manai, neveiktų dviejų kontūrų stabdžiai taip? juk jie stabdo avariniu kai dingsta slėgis padavime, šiuo atveju taip ir būtų, tik nesu tikras dėl agresyvumo, bet turėtų veikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, manttys pranešimas:

O kaip manai, neveiktų dviejų kontūrų stabdžiai taip? juk jie stabdo avariniu kai dingsta slėgis padavime, šiuo atveju taip ir būtų, tik nesu tikras dėl agresyvumo, bet turėtų veikti

Dvieju konturų viena šlanga pasiduoda pastoviai oras, o kita pasiduoda tik kai stabdai, atvirkštinis variantas nei vieno konturo, kai stabdai slėgis dingsta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, kestasxxxl pranešimas:

Dvieju konturų viena šlanga pasiduoda pastoviai oras, o kita pasiduoda tik kai stabdai, atvirkštinis variantas nei vieno konturo, kai stabdai slėgis dingsta

Tai aš tą žinau, bet kas bus, jeigu per raudoną (pastovų padavimą) įjungsi vieną kontūrą? Logiškai mąstant, užsipumpuos receiveris ir stabdžiai atsileis. kai nuspausi vieno kontūro stabdį, oras dings (kaip ir pats minėjai), taigi suveiks avarinis stabdymas. praktikoje nežinau, kaip tas avarinis agresyviai veikia ir kaip atsistato vėl padavus slėgio, bet galima pamėgint, absoliučiai nieko nekainuoja. geltoną šlanga nereikalinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

Tai aš tą žinau, bet kas bus, jeigu per raudoną (pastovų padavimą) įjungsi vieną kontūrą? Logiškai mąstant, užsipumpuos receiveris ir stabdžiai atsileis. kai nuspausi vieno kontūro stabdį, oras dings (kaip ir pats minėjai), taigi suveiks avarinis stabdymas. praktikoje nežinau, kaip tas avarinis agresyviai veikia ir kaip atsistato vėl padavus slėgio, bet galima pamėgint, absoliučiai nieko nekainuoja. geltoną šlanga nereikalinga

Tai tavo traktorius 2 konturų, o priekaba 1. Įtariu kad nieko nesigaus, nes raudona tai pumpuoja pastoviai, ir nepriklauso nuo traktoriaus stabdžių krano, nes ima orą iš sistemos prieš kraną, o kita kur nuo krano eina, tai pasiduoda tik nuspaudus stabdžius. Jei pajungsi geltoną, tai priekaba neturės slėgio šlangoje iki priekabos stabdžių krano ir stabdžiai bus užblokuoti. Pabandyk, jug pajungimas nekainuoja, gal aš klystu, nes pas manęs 1 konturo ir veikia puikiai, o aštrumą pasireguliuoju stabdžių krano  traukės pagalba. Siunčiu abi schemas.

35.7.gif

35.8.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš čia Tadui bandau idėją pametėti (kaip suprantu, pas jį vieno kontūro traktorius, priekabą bando taikyti prie traktoriaus). Asmeniškai aš bandžiau atjungti riedant raudoną padavimą ir stabdžiai užsiblokavo. Gal neaiškiai pasakiau, bet atjungti raudoną šlangą yra tas pats, kas nuspausti stabdžius vieno kontūro sistemoj, abiem atvejais turėtas slėgis dings nuo traktoriaus. Tik aš bijau, kad kirs labai stipriai ir neis pavažiuot normaliai, bet jeigu avarinis stabdymas veiktų pamanomai, būtų galima pasikeisti raudonos šlangos antgalį į vieno kontūro antgalį (kitos šiek tiek) ir dviejų kontūrų priekabą naudoti su vieno kontūro stabdžiais pas traktorių :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2017-05-23 at 19:13, manttys pranešimas:

aš čia Tadui bandau idėją pametėti (kaip suprantu, pas jį vieno kontūro traktorius, priekabą bando taikyti prie traktoriaus). Asmeniškai aš bandžiau atjungti riedant raudoną padavimą ir stabdžiai užsiblokavo. Gal neaiškiai pasakiau, bet atjungti raudoną šlangą yra tas pats, kas nuspausti stabdžius vieno kontūro sistemoj, abiem atvejais turėtas slėgis dings nuo traktoriaus. Tik aš bijau, kad kirs labai stipriai ir neis pavažiuot normaliai, bet jeigu avarinis stabdymas veiktų pamanomai, būtų galima pasikeisti raudonos šlangos antgalį į vieno kontūro antgalį (kitos šiek tiek) ir dviejų kontūrų priekabą naudoti su vieno kontūro stabdžiais pas traktorių :)

 

Esi visiskai teisus. As taip esu pasidares su dvieju konturu priekabom ir viskas puikiai veikia. Nes pas mane ne visos priekabos yra dvieju konturu tai teko taip pasidaryt ir dar atliko geltona slanga. Noriu pasiteirauti gal kas susidures esat su tokia beda, nupirkau naudota sena priekaba ir ten yra dvieju konturu kranas, bet slanga tik raudona tera stabdo puikiai, bet problema tokia jog labai ilgai kol uzpumpuoja ora ir kol uzpumpuoja neina jos pajudinti. Ar kaltes ieskoti krane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...