Jump to content

Palmse priekabos


Guest laurynaszem

Recommended Posts

Tos rimtesnės padangos pavadinimą turi? žinosiu ką reikalaut.

O renkamės kaip ir minėjo, pagal arkliuką, reliefą, bei dabartiniu atveju, pagal lėšų likutį. mano 130ag arkliui, 21kūb užteks, bus stipresnis arklys, bus didesnė priekaba.

Dar pagal mėnulio fazes, yra aktualu ir kelio tonažas, nes būna, kad uždeda 12T ženklą, nors ir taip jau perlipa...

Nokian coutry king.

Manau kad michenlin, treleborg irgi to pacio lygio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is ko pirkai ta 26 kub priekaba pats irgi mastau panasios kubaturos nusipirkti puspriekabe...

Tokia kaip Zilvis55 turi tai tikrai netikus (aš tokios neturiu bet iš kolegu pasakojimu prie grudu kombinato padariau išvadas) jau buvau iš ju komercini paėmes ir i parama itraukes, gerai, kad Zilvis55 prieš pora metu čia forume paprotino nepirkt.

Dabar turiu Laumetrio 20 tonu priekaba, bet prieš pirkdamas išanalizavau Dinapolio, Umega, Stronga, WF, ir dar kelias lenku panašaus ir didesnio tonažo priekabas, tai ka galiu pasakyt, jei reik pigesnio varijanto tai Lumetrio visai nieko, bet jei yra lišnas litas ir norisi kažko rimčiau tai tada reiktu būtinai žiūrėt, kad vairuotusi galinė ašis arba jau net ir triaše pvz tokia kaip laumetrio ptl 24, dėlko šito reikia tai jau kitas klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia kaip Zilvis55 turi tai tikrai netikus (aš tokios neturiu bet iš kolegu pasakojimu prie grudu kombinato padariau išvadas) jau buvau iš ju komercini paėmes ir i parama itraukes, gerai, kad Zilvis55 prieš pora metu čia forume paprotino nepirkt.

Dabar turiu Laumetrio 20 tonu priekaba, bet prieš pirkdamas išanalizavau Dinapolio, Umega, Stronga, WF, ir dar kelias lenku panašaus ir didesnio tonažo priekabas, tai ka galiu pasakyt, jei reik pigesnio varijanto tai Lumetrio visai nieko, bet jei yra lišnas litas ir norisi kažko rimčiau tai tada reiktu būtinai žiūrėt, kad vairuotusi galinė ašis arba jau net ir triaše pvz tokia kaip laumetrio ptl 24, dėlko šito reikia tai jau kitas klausimas.

Kaip ta 20t laumetrio ? Viskas ok su ja ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ta 20t laumetrio ? Viskas ok su ja ?

Pirmi metai naudojom tai priekaištu neturėjom, aš užsisakiau varijanta kur verčia per gala ir per viena šona.

Dar tiesa dėl padangu pastebėjimas, pas mane tai Aliance padangos bet ten yra idomiu varijantu su jom pvz. padangos išmatavimai ir pavadinimas lygiai tokie patys skiresi tik vienas mažais skaičiukais parašytas skaičius o padangos apkrova skiresi berods vos ne puse tonos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmi metai naudojom tai priekaištu neturėjom, aš užsisakiau varijanta kur verčia per gala ir per viena šona.

Dar tiesa dėl padangu pastebėjimas, pas mane tai Aliance padangos bet ten yra idomiu varijantu su jom pvz. padangos išmatavimai ir pavadinimas lygiai tokie patys skiresi tik vienas mažais skaičiukais parašytas skaičius o padangos apkrova skiresi berods vos ne puse tonos.

Kiek puti oro į Laumetrio 20 tonu priekabos padangas? nes rašo max 2.5 bar. Bet kai pakrauni labai susiplojusios buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek puti oro į Laumetrio 20 tonu priekabos padangas? nes rašo max 2.5 bar. Bet kai pakrauni labai susiplojusios buna

100% isitikines, kad ziuri I paveiksliuka kuriame ant padangos nurodytas maksimalus slegis montuojant.

ant daugelio padangu tiek raso bet, bet tai visiskai nesusije su tuo koks slegis reikalingas eksplotuojant. NEAPSIGAUKIT!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek puti oro į Laumetrio 20 tonu priekabos padangas? nes rašo max 2.5 bar. Bet kai pakrauni labai susiplojusios buna

Ant visu padangu raso max 2.5 bar, tai yra leistina riba montuojant, kol kordas neprisispaudzia prie barabano krasto.

Siaip turi but gamintojo intrukcijoj nurodoma kiek pust, mes 4bar laikom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas sajinas pasiziurek, kaina gal bus didesne bet rimtai daro, bent realiai kai maciau man patiko jos, zinoma man tokia nereikalinga bet rekomenduoti tai rekomenduociau, nes metalas geras o ir furines padangas jei nori montuoja viska padaro

Pasidomėjau ir sajino puspriekabe, kaip sakant šita labiau akį traukia nei andravos, tik sajino kūbatūra mažesnė gaunasi, bet tiek viena, tiek kita veš 16-17tonų. Sajino, beveik pilnos komplektacijos gaunasi 12k eur. Padangos Starco 550/60 r22,5, gali dėt BKT gamintojo. Labai rimtai apie ją mąstau. 

http://www.sajinas.lt/saj-400

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomėjau ir sajino puspriekabe, kaip sakant šita labiau akį traukia nei andravos, tik sajino kūbatūra mažesnė gaunasi, bet tiek viena, tiek kita veš 16-17tonų. Sajino, beveik pilnos komplektacijos gaunasi 12k eur. Padangos Starco 550/60 r22,5, gali dėt BKT gamintojo. Labai rimtai apie ją mąstau. 

http://www.sajinas.lt/saj-400

https://www.bkt-tires.com/en/pattern/ridemax-fl-693-m

http://baltic.starcoshop.com/pi/TY_550_60_22_5_165B_TL_STARCO_SG_Flotation_22659_1838.aspx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsistojau ties bm14 http://www.andrava.eu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=53&Itemid=57〈=lt, su 300mm antborčiais, 21kūb., hidro bortas, purvasargiai, hidro stabdžiai, linginė važiuoklė, amortizuojantis dišlius, grūdų liukas, ten kopetėlės, aikštelės, tentas ir t.t., padangos 550/45 r22,5, kainuos apie 13k eur. Kokios nuomonės? 

Atkreipk dėmesi i ta amortizacija dišliaus ten idėtas gumos gabalas ir jau vadinasi amortizacija, dar reiku žiūrėt kokia ta važiuoklė bus už tokia kaina nes buna linginė važiuoklė ir linginis tandemas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Atkreipk dėmesi i ta amortizacija dišliaus ten idėtas gumos gabalas ir jau vadinasi amortizacija, dar reiku žiūrėt kokia ta važiuoklė bus už tokia kaina nes buna linginė važiuoklė ir linginis tandemas.

O kaip tokia priekaba? http://u-g.lt/lt/produktai/traktorines-priekabos/puspriekabes-biriems-kroviniams/z-18 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

O kaip Andrava kontora? Šiandien skambinausi. Tai 9m platforma rulonams visai nebloga kaina. O 10t puspriekabė su galiniu hidrauliniu pakeliamu bortu dar ant klaustuko, nes kaina identiška laumetriui. Važiuosiu gal dar šią savatę apžiūrėti, nes vietoje turi. Klaidą padariau, kad paraiškoje dinapolio komercinius sudėjau. Nuotraukoj gražu, o parodoje šiek tiek kirvio darbo pasirodė... na bet kaina suviliojo.. nors galiu pasakyti, kad už lenkišką vistiek rimčiau padaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar su andrava bendraujam. Ten nors kažkas bendrauja ir dar normaliai, o sajinui trečia diena neina prisiskambint, kad parašytų atsisakymą gaminti, lodarių kontora.

Dinapolio tai paprastos devintonės, tūkstančiu kokiu pigesnės, bet vaizdo neturi. Iš kišeniaus tą skirtumą damesi ir nereiks mėtytis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar su andrava bendraujam. Ten nors kažkas bendrauja ir dar normaliai, o sajinui trečia diena neina prisiskambint, kad parašytų atsisakymą gaminti, lodarių kontora.

Dinapolio tai paprastos devintonės, tūkstančiu kokiu pigesnės, bet vaizdo neturi. Iš kišeniaus tą skirtumą damesi ir nereiks mėtytis ;)

O dažymo kamera jie turi ar šiaip angare dažo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...