Jump to content

t25 kultivatorius


mantas345

Recommended Posts

Nekalbėk  nesamoniu, nes ten vien nagai kiek kainavo o dar ratai dar akėčios ir t.t. nebent viskas iš kolukio buvo privatizuota, dabar toki kultivatoriu koks nuotraukoje už 300 euru nelabai padarysi, nes metalas ratai voliukai noragėliai visokie tekinimo darbai, transportavimas medžiagu, dažai, diskeliai, elektrodai, darbas ir t.t. ir dar svarbiausia reik turėt irankius ir sąlygas o tas taip pat kainuoja, žodžiu prasiknisi suo juo kelias dienas ir rezultate suskaičiaves pamatysi, kad mizeri sutaupiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, Vilius said:

Tai čia pagrindas tik nagai kainavo o daugiau kas turėta kas dapirkta kai tekintojai savi vėl. O ir tais laikais nebuvo ka pirkt. O kai konstravimui noras yra ir gebėjinu tai tikrai 2x pigiau pasigaminama nei ta lenkiska uz 500e pirkti. 

Mane tai biesina tokie pasakymai ,, pasigamint toki baika ir maža savikaina,, jei jau taip norisi pasigirti kaip čia viskas paprastai padaroma tai reiktu žmogui ir papasakot, kiek maždaug metalas dabar kainuoja, kad kaip minimum svarke ir bulgarke reik turėt, plius reik turėt SAVUS tekintojus nes kitaip tai puse kainos gali kainuot tekinimas jei ratukai bus padaryti su tokiu reguliavimu kaip toje nuotraukoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

27 minutes ago, Vilius said:

Tai čia pagrindas tik nagai kainavo o daugiau kas turėta kas dapirkta kai tekintojai savi vėl. O ir tais laikais nebuvo ka pirkt. O kai konstravimui noras yra ir gebėjinu tai tikrai 2x pigiau pasigaminama nei ta lenkiska uz 500e pirkti. 

Pries 10 metu situ akeciu 1 naujas palas 80-100 lt kainavo :icon-wink:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinai aruni kai ne naujos akecios o po blatum. ;)

Aišku jei nėr galimybiu rankdarbiais užsiimt o ir konstruot nemegėjas tai paprasčiausia yra nusipirkt gatavą jau. Bet jei noro ir galimybiu yra pasigaminsi tikrai pigiau.

Ir nereikia čia isterikuot. Čia tik pastebėjimas buvo. Depresija jaučias forume ir pakilusi nervine įtampa :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , viktorass said:

Mane tai biesina tokie pasakymai ,, pasigamint toki baika ir maža savikaina,, jei jau taip norisi pasigirti kaip čia viskas paprastai padaroma tai reiktu žmogui ir papasakot, kiek maždaug metalas dabar kainuoja, kad kaip minimum svarke ir bulgarke reik turėt, plius reik turėt SAVUS tekintojus nes kitaip tai puse kainos gali kainuot tekinimas jei ratukai bus padaryti su tokiu reguliavimu kaip toje nuotraukoje.

Ūkininkui privaloma turėti svarkę ir bulgarkę, bei mokėti tais daiktais naudotis.  Jeigu ne - tada niekas neapsimoka. Kas ir būtų, jeigu nulūžus kokiam šmaidokui dar reiktų lėkt per kaimą, kad kas privirintų... O apie tą savą gamybą - jeigu yra noro, tai ir apsimoka. Teko pasigaminti : 2m  kultivatorių, 3,6 metro kultivatorių nuo nulio, statinę ant ratų vandeniui vežti, buldozerį sniegui ir žemėms, savivartę priekabą, keltuką didmaišiams, beicavimo aparatą, sulankstomus cambridge volus.. Dabar gaminu packer volą prie lėkštinio skutiko, kurį dar perdarinėsiu iš pakabinamo į prikabinamą. Kai darai, padarai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg, aš suprantu, kad ūkininkui reik turėt daug visokiu irankiu, esu ir pats pasigamines visus tuos padargus kur išvardinai išskyrus cambridge volus, o ir dabar mėgstu kažka pakonstruot bet tai dėl to, kad galiu pats pasigamint toki ar kitoki kultivatoriu nedristu taip iš karto teigti žmogui kuris nusipirko toki kultivatoriu, kad toki kultivatoriu pirkti NEVERTA arba kad jo savikaina 150 litu... nes, pvz aš jausčiau kažkokias abejones, kad pirkau butent toki, gal reikėjo pačiam virint, gal reikėjo prašyt, kad kas suvirintu irt.t. Nežinau kiek forumietis Bedarbis sumokėjo už ji bet ten kažkur lyg rašė, kad 350 euru, nu nežinau net ir turint viena kita metalo gabala eiliniam piliečiui sutaupyt kažka nepavyktu. Paimkim Viliaus, kuris teigia, kad tokio pirkt neverta, pavizdi, jis sako tekinimo darbus atlieka savi, akėčios taip pat nepirktos,  nu ir gal dar kas nors nepirkta, be to esu beveik garantuotas, kad niekas tos tikros savikainos ir neskaičiavo.

Jo... turbut ko gero žiemos depresija, gal ir nereikėjo čia veltis i ta diskusija, tegul Bedarbis žino, kad nevertėjo pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su T 25 didesnių plotų nelabai ir apdirbsi. Sėjai giliai dirbti nereikia, tai galėsi aukštesniu bėgiu patraukt, o bulvėms reikia giliai, todėl trauks sunkiai. Mano pradžia buvo su tokiu traktoriuku, tai visi variantai žinomi.

Čia packerio foto, kur dabar gaminu. Su tuo pačiam gaminti apsimoka ar ne tai kiekvienam pačiam reikia skaičiuoti.

IMG_20170129_192419.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...