Jump to content

SZ-3,6


Recommended Posts

Prieš 12 valandų, buster540 pranešimas:

Technologinės su sz :icon-smile:

IMG_20170505_090313.jpg

neiziuriu, po viena ar po dvi eilutes uzdarineji ? pernai vasaroju ir rudeni zieminius sejau po viena eilute uzdarinejant, tai vasarojuje neblogai, bet pvz zieminiuose siemet jau baigia pasislepti tos vezes.. :eusa-think: siemet vasarojui jau pasiilginau sklendeles ir uzdarinejau po dvi eilutes. kol viska konstravau vis galvojau jopapa koks tarpas tuscias gausis, bet kaip kitaip, kad uzgozia, o po to vistiek nusivazineja toji viena eilute :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo tiesa. Reiktų po dvi. Nes paauga ir tą vieną minas visąlaik. Aš irgi galvojau kad 30cm tarpas pakankamas bet klydau :icon-biggrin: ką su aketelem padaręs gal ką blatnesnio nei mažosios aketeles? Uzzeria tai gražiai  bet tas kilnojimas jų. Galvoju kokį hidraulini pakėlimą konstruoti nes nei atgal pristumti sėkla uzpylant nei kampu normaliai reik ant kaimyno sukt..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-09 at 09:56, buster540 pranešimas:

Tavo tiesa. Reiktų po dvi. Nes paauga ir tą vieną minas visąlaik. Aš irgi galvojau kad 30cm tarpas pakankamas bet klydau :icon-biggrin: ką su aketelem padaręs gal ką blatnesnio nei mažosios aketeles? Uzzeria tai gražiai  bet tas kilnojimas jų. Galvoju kokį hidraulini pakėlimą konstruoti nes nei atgal pristumti sėkla uzpylant nei kampu normaliai reik ant kaimyno sukt..?

aketeles tampau, buvo minciu kazka burti kaip ant importavu pakabinamu sejamuju kad buna raziukai uzzerrimui, bet vis apsidirbam ir tas klausimas uzsimirsta :)  mes sekla uzpilinejam is sono sustojus salia priekabos :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, belaruskis pranešimas:

Aktuali tema ir man vis galvoju kaip tas vėžes pasidaryt, kaip darinėjat dežese sklendes  su hidrauliu ar mechaniškai? Skaičiuojat važiavimus ar koks skaitiklis prigalvotas? Kokiu atstumu darot 14,4 ar 18 metru? Gal kas pafotografuot galėtumet? Dėkui iš anksto.

turetum rasti sejamosios apacioje rankenas (originalo) jos aisku bus uzpuvusios mirtinai, nupjauni salin, nugrezi salin likucius ir turim svaria skyle, toliau kisi 12 ar 14 storio nauja asele (pas mane panaudoti kieti 14mm storio varztai) prie varzto galvos privirinau kojele kuri sujungta su sklendele. abi puses turiu sujunges i viena rankena. darinejama mechaniskai kas 4 vaziavima, vezes iseina po 13,5 metru, nes sejamosios uzsejamas plotis 3,35m o ne 3,60 m. vaziavimus skaiciuoju, uzdarymas visad viename gale gaunasi, kas labai palengvina skaiciavima. foto padaryti siuo metu neturiu galimybes :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, belaruskis pranešimas:

Aktuali tema ir man vis galvoju kaip tas vėžes pasidaryt, kaip darinėjat dežese sklendes  su hidrauliu ar mechaniškai? Skaičiuojat važiavimus ar koks skaitiklis prigalvotas? Kokiu atstumu darot 14,4 ar 18 metru? Gal kas pafotografuot galėtumet? Dėkui iš anksto.

Esu mates labai paprasta mechanizma ant sz sėjamosios kuris padeda orientuotis kur važiuot purškiant ar kokius akmenus renkant, gale sėjamosios ant skersinio pritaisyti du germinatoriaus nagai kurie išdėstyti purkštuvo  ar traktoriaus ratu plotyje, kur nerik vėžiu jie iškelti kur reik vėžiu juos nuleidžia ir jie išdrasko žeme tose vietose ir matosi žymė šiokia tokia, galima ir kokius diskelis pritaisyt gale vietoje tu germio nagu, ten kur mačiau tai traktoristas su virve  permesta per sėjamaja iš kabinos valdė ta mechanizma, bet manau ir cilindruka nesunku būtu prikonstruot.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai originaliai buvo tos rankenos tik sklendes pasidariau. Sėkla uzpilineju iš priekabos su šnekų. Pas mane kas 6 važiavimas nes 20m. Galvoju varikliuką dėt su isilgine pavara ir pasidaryti elektroninį valdymą tik skaiciuoju ant lapuko brūkšnius dedi ir garantuotai. O šiemet tai npk prieš sėją buvo bertos su trestuvu tai vėžes ant dirvos neleidžia pasiklysti :icon-wink: jei nepamiršiu padarysiu ft

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, buster540 pranešimas:

Pas mane tai originaliai buvo tos rankenos tik sklendes pasidariau. Sėkla uzpilineju iš priekabos su šnekų. Pas mane kas 6 važiavimas nes 20m. Galvoju varikliuką dėt su isilgine pavara ir pasidaryti elektroninį valdymą tik skaiciuoju ant lapuko brūkšnius dedi ir garantuotai. O šiemet tai npk prieš sėją buvo bertos su trestuvu tai vėžes ant dirvos neleidžia pasiklysti :icon-wink: jei nepamiršiu padarysiu ft

 

 

Turėdamas koki pusvalandi laiko pasidaryk kokia juostele iš skardos ar plasmasės, sugrežiok skyliu tiek kiek tu brukšneliu brėži ant popieriaus ir sudėk kokius pigesnius jungiklius, juostele su jungilias pritaisyk patogioje vietoje ir nereikės brėžt su pieštuku, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2017-08-09 at 12:46, dariius 30 pranešimas:

sveiki kolegos, patarkit ar galima paseti rapsa su sz sejalka? yra zolines dezes per kurias butu didesnis tikslumas, tik ar uzteks is paskos einanciu aketeliu seklai iterpti? nesu sejas rapsu prasau patarimu is tai dariusiu, aciu.

Kazkada vienas kupiskenas isaiskino kad isbande visus budus su rapso sejimu ir labjausiai pasiteisino SZ,tik jis nuemes kas antra diska ir uz disko sudejes prispaudimo ratukus su kuriais ir gyli reguliuoja.Manau bandyk atleides spyruokles iki galo o su norma tai nezinau kaip atitaikyti.Kilogramas sen ten nieko baisaus.Jei pavyks apie 3cm gylis ir norma panasi reiskia pasesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-11 at 22:47, Išradėjas pranešimas:

Kazkada vienas kupiskenas isaiskino kad isbande visus budus su rapso sejimu ir labjausiai pasiteisino SZ,tik jis nuemes kas antra diska ir uz disko sudejes prispaudimo ratukus su kuriais ir gyli reguliuoja.Manau bandyk atleides spyruokles iki galo o su norma tai nezinau kaip atitaikyti.Kilogramas sen ten nieko baisaus.Jei pavyks apie 3cm gylis ir norma panasi reiskia pasesi.

Tas Kupiškenas dabar ne su Fendt zemes dirba? : D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
On 2017-08-30 at 08:37, kestasxxxl pranešimas:

Važiuok tokiu greičiu, kad kokybiškai pasėtum.Jei kietoje žemėje lėksi, nespės diskai įpjauti dirvos ir sėkla bus paviršiuje. Normaliai eina 7-10 km/h priklausomai nuo žemės. Literatūra rašo iki 12 km/h

SZ-3,6_0001.jpg

SZ-3,6_0002.jpg

As su belarusu seju 7 arba 8 pagreitintu tai manau pataikau i ta technologini greiti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsimoka pirkti naują sz už 8k? Mąstau taip vis, rašo, kad geresni derliai ir t.t. (suprantu, kad vadyba trina), bet apskritai, ar verta pirkti tokį daiktą naują? Ar geriau seną ir daužytis nagus, keiksnotis ir finale porą tūkstančių sutaupyt? Traktoriaus didesnio neplanuoju pirkt, kad galėčiau mąstyt apie vaderstad, tad galvoju ar verta. Galbūt kas pirkot? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , atrabotkė pranešimas:

Apsimoka pirkti naują sz už 8k? Mąstau taip vis, rašo, kad geresni derliai ir t.t. (suprantu, kad vadyba trina), bet apskritai, ar verta pirkti tokį daiktą naują? Ar geriau seną ir daužytis nagus, keiksnotis ir finale porą tūkstančių sutaupyt? Traktoriaus didesnio neplanuoju pirkt, kad galėčiau mąstyt apie vaderstad, tad galvoju ar verta. Galbūt kas pirkot? 

Jeigu čia kalbi apie sz 3,6 ir jin kainuoja 8 tūkstančius euru tai tada neapsimoka, geriau pasižiūrėk horomechanika puslapyje yra panašios i sz angliškos, bet jos 4 metru ir su dėl to galima daryt tech vėžes 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , atrabotkė pranešimas:

Kalbi apie "KURT" sėjamąsias? 

Kalbu apie AGROFARMER sėjamasias, ju puslapyje pasižiūrėk, ten net kaina nurodyta 7240euru , ji prikabinama bet kie suprantu dišliu išėmus gali būti ir pakabinama, esu ja apžiūrėjas kažkada parodoi tai man ji gan rimtai sutverta pasirodė, ten su tais kurt nėr ka lygint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, viktorass pranešimas:

Kalbu apie AGROFARMER sėjamasias, ju puslapyje pasižiūrėk, ten net kaina nurodyta 7240euru , ji prikabinama bet kie suprantu dišliu išėmus gali būti ir pakabinama, esu ja apžiūrėjas kažkada parodoi tai man ji gan rimtai sutverta pasirodė, ten su tais kurt nėr ka lygint.

Reikės nuvažiuot pažiūrėt. Įdomu kokia ten ta sėjimo kokybė, gal nebus blogesnė už sz 3,6...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...