Jump to content

SZ-3,6


Recommended Posts

Geriausias variantas tai pakelti vieną šoną, apsukt gerai nepamenu ar 13 ar 14 kartų, pasvert, padaugint iš 2 ir iš 10 ir gausi normą išsėjimo kg. Aišku tikslumas šito metodo varganas. Gali dar pasėt porą metrų ant kieto pagrindo ir suskaičiuot išbirusius grūdus 1 metre. O pats geriausias reikalas tai apsėt žinomą nedidelį plotą įsipylus sėklos tarkim 200 kg ir matysi kiek liko ar trūko :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku kad konkretai sejalkai reiketu pačiam išbanditi normas, nes jas priklauso nuo važiavimo greičio, seklos didžio ir svorio. Aš pats sau esu nustates tokias normas:

Ten galima keisti dantračiu padeti. Jaigu pastatita kad mechanizmas suktusi greičau, tada seju avižas ir miežius.

avižas norma 210kg/ha, ant skales ~26

miežiai norma 240kg/ha, ant skales ~22

Rugiams ir kviečiams dantračius statau kad suktusi lečiau.

Rugiai norma 200kg/ha, ant skales ~30

Kviečiai norma 240/ha, ant skales ~26

Aišku, reikia išbanditi ar abudu sekcijos dirba vienodai.

Toki skaičai atitinka mano sejalkoi, bet gali truputi skirtis kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...
  • po 7 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...
Sveiki,gal galite pasidalinti patirtimi kaip jus seti pradedate lauka ? ar pirma pasisejat galulaukes tada vaziuojat tik isilgines?

Su SZ kiek mačiau visi pirma varo išilgines, o paskui užsėja pavarines. Su SZ aš irgi taip pat darydavau ir viskas buvo gerai. O va su noragine darau atvirkščiai: pirma užsėju pavarines, o tada išilgines, nes kai sukinėjantis galulaukėse susimina žemė su noragine jau nelabai ką bepasėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

Taip ir pavyksta, matosi vietomis grūdų ant paviršiaus, bet vertinant sužėlimą, jis niekuo nesiskiria nuo kitų sėjimo vietų.

Aš galvoju, kad kaip tik bus sunkiau grūdui išlysti iš sumintos žemės. :icon-rolleyes:

Noraginę, mielai atkeisčiau atgal į sz :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias variantas tai pakelti vieną šoną, apsukt gerai nepamenu ar 13 ar 14 kartų, pasvert, padaugint iš 2 ir iš 10 ir gausi normą išsėjimo kg. Aišku tikslumas šito metodo varganas. Gali dar pasėt porą metrų ant kieto pagrindo ir suskaičiuot išbirusius grūdus 1 metre. O pats geriausias reikalas tai apsėt žinomą nedidelį plotą įsipylus sėklos tarkim 200 kg ir matysi kiek liko ar trūko :).

Metodas kaip ir aiškus. Bet čia tikriausiai aprašomas tai SZ kur su pupsikiniais ratais. O kaip paskaičiuot tai SZ kur ant keturių mažų kultivatoriaus ratų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...