Jump to content

Melžiamų karvių šėrimas


Juodas

Recommended Posts

6 valandas ago , Pienius said:

netoks ir gudras. tamsta, jei nesupratai, kad uz atvezima 40 eu/t moki :D

tai taip ir reikia rašyt-su atvežimu ar kai pats pasiimi,juk ir aš perku iš parduotuvės,o ne iš benzokolonkės,tik man atveža ir todėl nepagavau kampo,apie tas kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , agriman said:

kolegos negi niekas nenaudojate pasariniu mieliu kad tylite?

aš naudoju alaus mieles jau kokie 4metai ir esu patenkintas,jas naudoju pastoviai,viena kartą apie savaitę nedaviau karvėm,nes firma iš kurios perku neturėjo jų,tai sumažėjo ženkliai karvių apetitai ir primilžiai,kas liečia pašarines nežinau jų efekto,tik žinau,kad jos žymiai pigesnės už alaus mieles,kurių 25kg maišas kainuoja 23e be pvm,jų duodu tai pat apie 100g per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Vytautasl said:

Is gyvu mieliu tai daug kas is to.

Su vererinarais ir zootechnikais pasikonsultuok as galiu netaip paaiskint 

O gunamin tai cia jau kita paskirtis

cia klausiu kas patirties turi, zootechnikai galbut bet rimtu nepazystu. Mieliu yra visokiu as kalbejau apie alaus.

dinamin patinka nes maza paros doze. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 valandas ago , Karve said:

aš naudoju alaus mieles jau kokie 4metai ir esu patenkintas,jas naudoju pastoviai,viena kartą apie savaitę nedaviau karvėm,nes firma iš kurios perku neturėjo jų,tai sumažėjo ženkliai karvių apetitai ir primilžiai,kas liečia pašarines nežinau jų efekto,tik žinau,kad jos žymiai pigesnės už alaus mieles,kurių 25kg maišas kainuoja 23e be pvm,jų duodu tai pat apie 100g per dieną.

nu jo alaus mieles brangios, pasarines kainuoja apie 300euru/t. ir ju galima duoti iki 500g. per diena karvei, nors as duodu dar tik po kokius 100g. efektas ryskus, edamumas padidejo zenkliai, bet klausimas man iskilo del to ar reikia daryti pertraukas, nes vienas "visazinis" pamates kad as jas duodu karvems, ir ne tik joms, o aplamai visiems fermos gyventojams, iskarto pradejo postringauti kad tipo reikia atsargiai su toms mielems, tipo pripras gyvuliai ir nebees pasaro be ju, tipo daryt reikia pertraukas kas pora menesiu, nu zodziu subalamutino mane tai galvoju pasitarsiu su forumieciais :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , agriman said:

nu jo alaus mieles brangios, pasarines kainuoja apie 300euru/t. ir ju galima duoti iki 500g. per diena karvei, nors as duodu dar tik po kokius 100g. efektas ryskus, edamumas padidejo zenkliai, bet klausimas man iskilo del to ar reikia daryti pertraukas, nes vienas "visazinis" pamates kad as jas duodu karvems, ir ne tik joms, o aplamai visiems fermos gyventojams, iskarto pradejo postringauti kad tipo reikia atsargiai su toms mielems, tipo pripras gyvuliai ir nebees pasaro be ju, tipo daryt reikia pertraukas kas pora menesiu, nu zodziu subalamutino mane tai galvoju pasitarsiu su forumieciais :) 

mano manymu gal ir kažkiek laiko mažiau beės kai nutrauksi jų davimą,bet logiškai galvojant kam daryti tas pertraukas ir prajovyt karves,arba visai neduot arba pastoviai duot.Aš tai alaus mielių nežadu atsisakyt,kaip sakiau  duodu jau 4m ir nematau neigiamos įtakos,tik teigiamą nors jos 3 kartus brangesnės už pašarines,net per krizę nesumažinau jų kiekio,išgalėjau nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek skaičių, paskaičiavimų bent būtų, tada gal ir skirčiau laiko pasigilint, dar žiūrėk ir užsisakyčiau, dabar eilinis skelbimas, tai jei nori su mumis bendrauti, tai ir kalbam normaliai, dabar niekam neįdomios eilinio vadybininkėlio kalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vava, as ir pradejau naudoti mieles PIENMEGIO prisiskaites :))))), nu kas liecia sieno, tai mazai pas mane jos gauna jo, nebent labai jau skystai s....ka, seip man pac pagrindas yra kad pakilo edamumas ir anot to pacio PIENMEGIO, mieles neutralizuoja toksinus karves organizme, kuriu manau yra apstu.

kas liecia  Schaumann , tai nesu jo bandes ir nemanau kad ten yra stebuklas kazkoks, bandziau kitos kompanijos probiotikus su alaus mielemis ir dar velniai zino kuo, tai labai didesnio efekto uz paprastas pasarines mieles nebuvo, nors kaina bevei 4 kartus didesne, pigiau iseina nusipirkti atskirai mineralus, vitaminus, mieles plius savi grudai ir turi visai nebloga visuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29 minutes ago, agriman said:

vava, as ir pradejau naudoti mieles PIENMEGIO prisiskaites :))))), nu kas liecia sieno, tai mazai pas mane jos gauna jo, nebent labai jau skystai s....ka, seip man pac pagrindas yra kad pakilo edamumas ir anot to pacio PIENMEGIO, mieles neutralizuoja toksinus karves organizme, kuriu manau yra apstu.

kas liecia  Schaumann , tai nesu jo bandes ir nemanau kad ten yra stebuklas kazkoks, bandziau kitos kompanijos probiotikus su alaus mielemis ir dar velniai zino kuo, tai labai didesnio efekto uz paprastas pasarines mieles nebuvo, nors kaina bevei 4 kartus didesne, pigiau iseina nusipirkti atskirai mineralus, vitaminus, mieles plius savi grudai ir turi visai nebloga visuma.

Bliamba, tikrai niekada nesakiau, kad mielės neutralizuoja toksinus!!! Jei jau jūs rūgštingumo nuo toksinų neskiriat......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, Pienmėgys said:

Bliamba, tikrai niekada nesakiau, kad mielės neutralizuoja toksinus!!! Jei jau jūs rūgštingumo nuo toksinų neskiriat......

nerandu dabar as to posto, nu bet jei sakot kad nesaket tai nesigincysiu, gal ir maisau ka, bet ten buvo ne tiesiogiai kad neutralizuoja, bet kad mieles aktyvina bakteriju darba, o jos savo ruoztu geriau perdirba pasara, nu zodziu kazkaip panasiai, nesu as mokslininkas, tiksliai neatkartosiu, nu bet neesme. Tai kaip Jus manot, reikia daryt pertraukas ar ne? labai buciau dekingas uz atsakyma :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Pienmėgys said:

Buvau mirtinai sau pasižadėjęs daugiau niekada čia nerašyti..

Nereikiadaryti pertraukų JOKIAI pašarinei žaliavai, jei ji duodama tinkamai subalansuotame racione..

O kai kalbame apie mieles, būtinai įvardinkime, apie KOKIAS mieles kalbame.. gyvas, alaus, ar pašarines... 

pasarines,buvau minejes ankstesniouse postuose, dekui uz atsakyma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, agriman said:

nerandu dabar as to posto, nu bet jei sakot kad nesaket tai nesigincysiu, gal ir maisau ka, bet ten buvo ne tiesiogiai kad neutralizuoja, bet kad mieles aktyvina bakteriju darba, o jos savo ruoztu geriau perdirba pasara, nu zodziu kazkaip panasiai, nesu as mokslininkas, tiksliai neatkartosiu, nu bet neesme. Tai kaip Jus manot, reikia daryt pertraukas ar ne? labai buciau dekingas uz atsakyma :))

Visa tai buvo pasakyta tikrai ne apie pašarines mieles.. Pašarinės mielės (na, ir alaus panašios) tokių savybių tikrai neturi, ir niekada neturėjo.. Buvo kalbama apie gyvas, arba gyvas inaktyvuotas mieles..

O pašarinės mieles nelabai kur pasaulyje be buvusio sovietyno ir naudojamos... Aspergillus nigger  kuris jas gamina nėra pati maloniausia žaliava...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Pienmėgys said:

Visa tai buvo pasakyta tikrai ne apie pašarines mieles.. Pašarinės mielės (na, ir alaus panašios) tokių savybių tikrai neturi, ir niekada neturėjo.. Buvo kalbama apie gyvas, arba gyvas inaktyvuotas mieles..

O pašarinės mieles nelabai kur pasaulyje be buvusio sovietyno ir naudojamos... Aspergillus nigger  kuris jas gamina nėra pati maloniausia žaliava...

nu bet tos, kad ir pasarines mieles vistiek geriau negu nieko, ar jei jau pasaulyje nenaudojo, tai ir negeras daiktas yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...