Jump to content

Melžiamų karvių šėrimas


Juodas

Recommended Posts

tai kam isradinet dvirati? turi tvarta, laikyk tvarte, nestatyk be reikalo tos pasiures, neturi tvarto - pastatyk pasiure, svarbu uzuoveja,sausa, neuzsalantis vanduo ir pasaro iki soties ir augs tos telycios ir bus banda grazi. Visa gyvenima laike zmones tvartuose tuos gyvulius ir buvo gerai, cia ta mada atejo po to kai sovietines fermas isgriove bandos isdidejo,  o laikyti nera kur, tai neturiu nieko pries pasiures aisku kad galima laikyti bet kad butent pasiureje geriau augs tai tikrai nesutinku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu kompetencijos kad galeciau gincytis, bet grynai moteriska nuomone,kas naujagimi mestu i salti ir dar kiek sunaudoja maisto medziagu saves pasildymui lauke ir tvarte skirtumas tas kas pasaru reikia daugiau. Auginimas lauke cia turbut apsisaugoti nuo viduriavimo daugiau t.y. nuo viruso bet juk yra dabar visokiu vaistu tikrai nera bedos del to. As niekada nepritariau tai technologijai bet jei naudoja zmones tai turbut zino ir pasiteisina nieko pries tai irgi neturiu.

Senuose tvartuose didžiausia bėda, kad prasta ventiliacija dėl to nemažai bėdų gali kilti su kvėpavimo takais, be to geresnė terpė daugintis bakterijom kurios gali sukelti viduriavimą. Mano manymu veršeliam užtenka paprastos pasiures, kad nelytu ant galvos ir vėjas nepustu iš visų pusių.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepykit kad cia paklausiu bet tam skirtoje temoje niekas nesilanko, o man reikia skubiai info kaip laikote pienines telycias ziema, palaidas, priristas, ar lauke kokioj pasiurej, kaip seriate? cia lankotes matau visi nemazu ukiu savininkai tai tikrai telyciu turite

Laikau palaidas ant gilaus kraiko patalpoje, neturi jokio išėjimo į lauka, būna patalpoje visa laiką. Nieko blogo nenutiko, tik kreikti rankom gardus reikia kas antrą dieną kas pradeda užknisti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai del to ir klausiu kad tvarte apmazejo vietos, o pasiure vistiek jau pastatyta ateities mesiniams, salia namu visos pievos, gali iseiti kada nori pasivaikscioti, o lyjant sningant gali buti sausai pakreiktoje pasiureje, seryklos pilnos viena sieno kita sienainio . didziausias klausimas ir kyla del temperaturos minusines 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip manot kokie rulonai geresni ar šlapesni ar sausesni.Pagal mano pastebėjimus karvės daugiau suėda šlapesnio ir duoda daugiau pieno,kaip manot jūs?

nuo slapesnio daugiau pieno, bet atsiranda ir pasalinis efektas: toliau sss ir jautrenem padideja sls arba issivysto klinikinis mastitas.

Ir ne visos zoles gerai silosuojasi sausos, pvz didelis kiekis liucernu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip manote ar karviu serimo racione avizos duoda kazkokios naudos, turi enegrines vertes ar ju galima visiskai atsisakyti? Turiu omenyje malant miltus karvems ir pieniniams jauciams kvieciai sudaro sakykim kazkur 60proc, mieziai 30proc ir avizos apie 10proc, noretusi patarimo gal tos avizos nereikalingos ir ju apskritai nebeauginti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , axe said:

Sveiki, kaip manote ar karviu serimo racione avizos duoda kazkokios naudos, turi enegrines vertes ar ju galima visiskai atsisakyti? Turiu omenyje malant miltus karvems ir pieniniams jauciams kvieciai sudaro sakykim kazkur 60proc, mieziai 30proc ir avizos apie 10proc, noretusi patarimo gal tos avizos nereikalingos ir ju apskritai nebeauginti

miltai iš vis negerai,geriau šert traiškytus grūdus o geriausia-kombinuotieji pašarai.Aš jau 5m kai atsisakiau grūdinių kultūrų auginimo,nes pas mus prastos žemės ir pradėjau šert kombinuotuosius pašarus,jų nesumažinau ir per sunkmetį.Kai pradėjau juos šert,pasijuto didelis efektas pieno kiekyje ir jo rodikliuose.o avižos tai tik arkliams,žinoma gali duot ir karvėms,blogiau nebus,geriau negu nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad tos avizos geriau negu nieko, bet gal man tiesiog vietoj ju uzseti daugiau mieziu ir tu avizu neauginti jeigu gyvuliams jokio pliuso is ju nera. kad avizos gerai arkliams tai visi ta sako.. man idomu ar kiti kas auginates grudus gyvuliu pasarams auginate avizas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...