Jump to content

ar kas nors esat isideja bmw turbina i mtz?


Recommended Posts

eksploatacinėse knygose aiškiai parašyta gi, kad išvalyti ir su saliarka išplauti centrifūgą. bet geriau yra su benzinu plauti, nes kartais saliarka vis tik "per slidi" būna :)

Eksploatacinėse knygose nutylėta, kad valo tik mineralinę alyvą, nes, kai tas knygas rašė, sintetinės net nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

BMV turbina paskaičiuota 2,5 litro varikliui. MTZ-oko rods 5,7 litro variklis. Nebus reikiamo efekto. Švilps gal ir gražiai bet ar duos "ciongo" tai kaži. be to ar ne prie 3 tukst. apsuku jin suveikia? tokiu sūkių bielka neišvysto. Man ir siūlė nuo golfo įdėt :icon-rolleyes:  Sakau - tada geriau zubinėn švilpuką. Bus geresnis garsas. Susdėjau ukrainska, nieko , sukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BMV turbina paskaičiuota 2,5 litro varikliui. MTZ-oko rods 5,7 litro variklis. Nebus reikiamo efekto. Švilps gal ir gražiai bet ar duos "ciongo" tai kaži. be to ar ne prie 3 tukst. apsuku jin suveikia? tokiu sūkių bielka neišvysto. Man ir siūlė nuo golfo įdėt :icon-rolleyes:  Sakau - tada geriau zubinėn švilpuką. Bus geresnis garsas. Susdėjau ukrainska, nieko , sukas.

mtzoko variklis 4.75, taciau teko girdeti apie viena veikeja musu krastuose, kuris puikiai pritaike (is naujesniu) audi 2,5 turbina, imete interkoleri ir traktoras eina kaip velnias  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai koks skirtumas kokios apsukos variklio? Juk ne alkūninis velenas turbiną suka, o išmetamosios dujos, tai logiškai mąstant dvigubai didesnės kubatūros variklis sunaudoja ir oro dvigubai, taigi prie dvigubai mažesnių sūkių įsuks turbiną tiek kiek mažesnis variklis prie aukštesnių sūkių. Aišku realybėj gal ne viskas yra taip paprasta kaip atrodo teoriškai :D O dar visai gali būt, kad ir nusišnekėjau, nes su tuo nesusidūręs praktiškai, tik parašiau kaip pasak mano logikos turėtų būti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu tik tiek parasyti,idejom i t40 turbina nuo seno pasato 1.6 matoro,tai patikekit kaip atsigavo variklis,ejna kaip pasiutes,ir jau puse metu,nej matoras kaista nei ka kaip cia kazkas sake.

:icon-rolleyes:

vargas su ta deze katino kai reikia ardyt,man luzo velenas dezeje,taj visa traktoriu isardyt reik kad pakeisti. :icon-rolleyes:

Nepastebim sutapimų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai koks skirtumas kokios apsukos variklio? Juk ne alkūninis velenas turbiną suka, o išmetamosios dujos, tai logiškai mąstant dvigubai didesnės kubatūros variklis sunaudoja ir oro dvigubai, taigi prie dvigubai mažesnių sūkių įsuks turbiną tiek kiek mažesnis variklis prie aukštesnių sūkių. Aišku realybėj gal ne viskas yra taip paprasta kaip atrodo teoriškai :D O dar visai gali būt, kad ir nusišnekėjau, nes su tuo nesusidūręs praktiškai, tik parašiau kaip pasak mano logikos turėtų būti :D

viskas į tą pusę, pakankamai teisingai pasakyta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai koks skirtumas kokios apsukos variklio? Juk ne alkūninis velenas turbiną suka, o išmetamosios dujos, tai logiškai mąstant dvigubai didesnės kubatūros variklis sunaudoja ir oro dvigubai, taigi prie dvigubai mažesnių sūkių įsuks turbiną tiek kiek mažesnis variklis prie aukštesnių sūkių. Aišku realybėj gal ne viskas yra taip paprasta kaip atrodo teoriškai :D O dar visai gali būt, kad ir nusišnekėjau, nes su tuo nesusidūręs praktiškai, tik parašiau kaip pasak mano logikos turėtų būti :D

Viska gerai pasakiai, koks skirtumas kokia turba zekit kad tik per maza nebutu nes sudraskis ja variklis :) , o jai bus per didele tiesiog nepajausit didelio skirtumo :) susidekit slegio matuokli ir ziurekit kad bent bara ipustu turetu valyt tada :) galit dar palei katalogus paziuret kokia turba ir kiek ji gali uzmaitint, (pvz pas mane senukas fend puikiai darbuojasi su audi 2.2 turbo(benzinas cia), turbina :) turbinos kodas tas pats tai koks skirtumas ar ja pirkt is sroto nuo kokio traktoriaus ar is sroto nuo audes uz 100lt :) tik nuo audes pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk, kol reikės remontuoti, tai pamatysi ar pigiau. Nebent vėl nuo kokios šrotinės kitą užmausi...

 

 

 

Patikimiau ? Su M10G8 ?

kitus žmones vertinu pagal save..jei dėčiau bet kokia turbina tuo labiau nuo lengvikės be abejo eitu kiti tepalai.. bet jei kas palieka tuos pačius tepalus..bet ne apie tai čia diskusija.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...