Jump to content

Traktoriaus kablys puspriekabei


Jaunasis

Recommended Posts

Dauguma traktoriu pardaveju, tiesiog juos isema, nors ir priklauso. :D jiems tiesiog patogiau parduoti atskirai ir uztai gauti pinigus. :icon-wink:

na mūsiškis NH grižo tik su kopetėliniu, kaip apžiūrėjom vokiečiuos toks ir grįžo :) matomai buvo toks naudingiausias.

Vokieciuose pagrinde priekabas kabina, o ne puspriekabes. tai ir nelabai reikalingas jis ten. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

su juo isvezem tris puspriekabes kvieciu po 18 tonu ir cia po antros priekabos zoles.as tai tiesiog manau kad brokas.nes apkrovu tikrai nevirsinam ir kilpos visos kas ant jo kabinasi europines normalios kilpos.ir kas svarbiausia kad audrokesta netaiko siam daiktui jokiu garantiju ir nesugebejo gauti naujo stoko kuris nuluzo nes jis keiciamas.teko ji uzsakyti kad padarytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, kolegos, sprendžiu ir aš panašų klausimą: automatinis kablys, tempimo sija ar piton fix'as. Pas mane traktoriuje (JD7710) stovi automatinis kablys. Esmė tame, kad jis jau gerokai išsimalęs (stipriai kliba pati ašis kablio). Numatoma kabinti Laumetrio puspriekabę 12t. Nors ir ne iš didžiųjų, bet vis tiek kažkaip nesaugiai atrodo, juo labiau, kad važinėtis teks Nemuno šlaitais. Nesinorėtų tokią bandiūrą nuo kalno su grūdais pasileisti.

Perskaičiaiu šią temą nuo pradžios iki galo ir jau buvau linkęs lėkti į Audrokeską pirkti piton fix'o, bet ką tik aprašyta patirtis privertė gerai pagalvoti :icon-rolleyes:

Domėjausi ir tempimo sijomis. Čia kaip temos pradžioje buvo diskutuojama dėl apkrovų, tai bent JD manuale rašoma, kad originali ji laiko nuo 1400 iki 2800 vertikalią apkrovą (priklausomai nuo išilginimo).Tiesa, Dojuje jos kaina arti 4000 Lt. Greta esanti bendrovė naudoja prie JD prisitaikę belarus 952 tempimo siją ir lyg nieko visai. Reiks nuvažiuoti pasižiūrėti.

Žodžiu susisuko galva, javapjūtė ant nosies, o kurį čia varianta rinktis kaip ir nelabai aišku dar :icon-eek:

post-12429-141521824162_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kolegos, sprendžiu ir aš panašų klausimą: automatinis kablys, tempimo sija ar piton fix'as. Pas mane traktoriuje (JD7710) stovi automatinis kablys. Esmė tame, kad jis jau gerokai išsimalęs (stipriai kliba pati ašis kablio). Numatoma kabinti Laumetrio puspriekabę 12t. Nors ir ne iš didžiųjų, bet vis tiek kažkaip nesaugiai atrodo, juo labiau, kad važinėtis teks Nemuno šlaitais. Nesinorėtų tokią bandiūrą nuo kalno su grūdais pasileisti.

Perskaičiaiu šią temą nuo pradžios iki galo ir jau buvau linkęs lėkti į Audrokeską pirkti piton fix'o, bet ką tik aprašyta patirtis privertė gerai pagalvoti :icon-rolleyes:

Domėjausi ir tempimo sijomis. Čia kaip temos pradžioje buvo diskutuojama dėl apkrovų, tai bent JD manuale rašoma, kad originali ji laiko nuo 1400 iki 2800 vertikalią apkrovą (priklausomai nuo išilginimo).Tiesa, Dojuje jos kaina arti 4000 Lt. Greta esanti bendrovė naudoja prie JD prisitaikę belarus 952 tempimo siją ir lyg nieko visai. Reiks nuvažiuoti pasižiūrėti.

Žodžiu susisuko galva, javapjūtė ant nosies, o kurį čia varianta rinktis kaip ir nelabai aišku dar :icon-eek:

foto būtų gerai pamatyti kaip tos bendrovės traktoristai ten pasidarę..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kolegos, sprendžiu ir aš panašų klausimą: automatinis kablys, tempimo sija ar piton fix'as. Pas mane traktoriuje (JD7710) stovi automatinis kablys. Esmė tame, kad jis jau gerokai išsimalęs (stipriai kliba pati ašis kablio). Numatoma kabinti Laumetrio puspriekabę 12t. Nors ir ne iš didžiųjų, bet vis tiek kažkaip nesaugiai atrodo, juo labiau, kad važinėtis teks Nemuno šlaitais. Nesinorėtų tokią bandiūrą nuo kalno su grūdais pasileisti.

Perskaičiaiu šią temą nuo pradžios iki galo ir jau buvau linkęs lėkti į Audrokeską pirkti piton fix'o, bet ką tik aprašyta patirtis privertė gerai pagalvoti :icon-rolleyes:

Domėjausi ir tempimo sijomis. Čia kaip temos pradžioje buvo diskutuojama dėl apkrovų, tai bent JD manuale rašoma, kad originali ji laiko nuo 1400 iki 2800 vertikalią apkrovą (priklausomai nuo išilginimo).Tiesa, Dojuje jos kaina arti 4000 Lt. Greta esanti bendrovė naudoja prie JD prisitaikę belarus 952 tempimo siją ir lyg nieko visai. Reiks nuvažiuoti pasižiūrėti.

Žodžiu susisuko galva, javapjūtė ant nosies, o kurį čia varianta rinktis kaip ir nelabai aišku dar :icon-eek:

foto būtų gerai pamatyti kaip tos bendrovės traktoristai ten pasidarę..

Gal pavyks šią savaitę nulėkti iki jų. Jei mechanizmas bus vertas dėmesio būtinai įkelsiu nuotraukas į forumą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...