Jump to content

Traktoriaus kablys puspriekabei


Jaunasis

Recommended Posts

Hidraulinis kablys nepamainomas dalykas. Pasikeliu puspriekabe tiek tuscia, tiek pilna. Neisivaizduoju darbo be jo. Nereikia jokiu hidrauliniu ar mechaniniu koju. Nauja traktoriu komplektuojant sumoki daugiau, bet maziau komplektuojant puspriekabes. Islosi patoguma. Tik sudetingiau gaunasi, jei purkstuva ar presa kabint auksciau reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn tai negali sakyt kad pigus reikalas :D o kas ten tiksliai yra? gal foto kokia turi ar kaip?

nu ne foto neturiu.. parasyk audrokestos vyram tikrai papasakos plačiau :)

na, o kaina tikrai nemaža.. reiktų pasidominėti kas gabena visokiu padegėlius, jei būklė gera, galima manau tikrai pigiau paimti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomo kokia vertikale apkrova atlaiko nes bent jau pas mane ant case mxm 190 (nh tm 190) laiko sakute 2500 kg, o tas automatinis kur kopetelese kilnojasi 2000 kg.man ir idomu nes bijau ka nesulauzyt puspriekabe 26 kubu uzkabines.

nu pasidomėsiu.. parašysiu :)

na štai duomenuys iš audrokestos, beje kaina jau čia su nuolaida.. šiaip dar brangesnis..

post-6798-141521816568_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomo kokia vertikale apkrova atlaiko nes bent jau pas mane ant case mxm 190 (nh tm 190) laiko sakute 2500 kg, o tas automatinis kur kopetelese kilnojasi 2000 kg.man ir idomu nes bijau ka nesulauzyt puspriekabe 26 kubu uzkabines.

nu pasidomėsiu.. parašysiu :)

na štai duomenuys iš audrokestos, beje kaina jau čia su nuolaida.. šiaip dar brangesnis..

Na tai kokią apkrovą į prikabinimo kilpą galį duoti konkrečiai 2PTS9? Yra pas mane tas Piton FIx kablys, tiesa jis dedasi ne į vertikalias kopėteles o horizontalias, esančias po darbiniu. Keletą metų tampėm tik 3PTS13, tai naudojom tik besivartančią kilpą, kuri fiksuojasi tose vertikaliose kopeciose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...