Jump to content

japoniska ar rusiska traktoriu?


Recommended Posts

gal kas is savo patirties naudoja japoniuka Iseki ta-235 http://www.autogidas.lt/iseki-ta-235-22236679.html ar panasu japona? reikia technikos ziemai sniega nuo kaimo keliuko nusustumti, keliukas apie 1,5 km bei vasara zoles pieva apie 2 ha nupjauti, ar tinakami butu japoniukai, konkreciai sis ar koks kitas?gal kas turi Vladimireca 30 TK http://www.vilniauslytagra.lt/index.php?id=155 ? ziurim tokiems darbams rusiska ar japoniska technika pirkti, kaip servisas japoniskiems, ar daznai luzta ? patarkit, prasom jei kas turit patirties ar kompetencijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kodel nori pirkti nedodeli traktoriu, pamastysiu iš savo varpinės, ne viena dešimtmeti dyrbu su ivairiais traktoriais ir mano patirtis rodo, kad traktorius turi sverti bent jau 3,5-4 tonas, ir turi but BUTINAI varomas abiem tyltais, galima žinoma padaryt darba ir su mažu traktorium, bet tai užima dvigubai o kai kuriais atvejais ir dar daugiau laiko, pasirengus skyrti tokia pinigu suma kiek prašo už ta japoniuka galima pasižiuret truputi didesni naudota vakarietiška traktoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tų darbų, kuriuos Tamsta aprašei, matosi, kad neapsimoka apskritai turėti - brangaus malonumo - traktoriaus. :D Mano kaime gyvena moteriškė-pensininkė, kuriai mes kaimynai pigiai ir kelią nuvalom, ir pievą nušienaujam, ir daržą sufrezuojam. Gyvena ji sau be traktoriaus laiminga ir viskuo patenkinta.

Perkant traktorių, patartina į tai žiūrėti kaip į investiciją. Investicijos paprastai atsiperka, bet tik ne Tamstos bei kai kurių iš mūsų atveju. Išskyrus tuos, kas gauna išmokas už šienavimą ir pirko traktorius anksčiau, kol jie nepabrango, tuos, kurie sėkmingai uždarbiauja būdami samdomi arba tuos, kurie gamina ž.ū. produkciją. Todėl svarbu pagalvoti ir apie tai, kad traktorių parduodant būtų minimalūs nuostoliai. Vakarietiškų ir japoniškų dėvėtų traktorių vertė (jeigu jie tvarkingi) paprastai išlieka didesnė, negu rusiškų.

Iš rusiškų naujų Tamstos aprašytam atvejui yra tik du pasirinkimai - Vladimiriec 30TK su morališkai pasenusiu varikliu arba Belarus 320 su slovakišku Lombardini varikliu. 30TK turi, mano požiūriu, didelį minusą - jo priekinis varantysis tiltas yra labai žemas. Neįsivaizduoju, kaip su tokiu išvažiuoti klampiam dirvone ar puresniame sniege. Jis ant to tilto tiesiog pasikabins. Dėl 320 minusų negaliu nieko pasakyti, išskyrus tai, kad mačiau vienoje dirbtuvėje remontuojamą tokį Lombardini variklį traktoriui įsukus tik 700 m/valandų. Buvo kritęs alyvos slėgis.

Iš patirties dėl serviso. Manau, rinktis reikia tokį traktorių, kuriam yra kuo daugiau alternatyvų servisui. Tame tarpe, kad būtų dyleris. Net jeigu dylerio detalės/paslaugos ir brangesnės, bet kad jos apskritai BŪTŲ. Kitaip sakant, prieš perkant vakarietišką/japonišką traktorių, reikėtų dylerio paklausti, ar jis gali ir sutinka tiekti detales konkrečiam modeliui. Rusiškiems traktoriams dalių yra ir jos pigios, o naujiems bus garantija.

Ar dažnai lūžta? Tai labai priklauso nuo eksploatacijos ir priežiūros. Taip pat nuo būklės, kuri buvo dėvėto traktoriaus įsigyjimo momentu, kas visada yra loterija. Loteriją sumažinti galima tik atidžiai apžiūrint perkamą traktorių, nors natūraliai sudilusių ar susidėvėjusių elementų/dalių išvengti bus sunku.

Sėkmės pasirenkant gerą traktorių! :eusa-think::eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kodel nori pirkti nedodeli traktoriu, pamastysiu iš savo varpinės, ne viena dešimtmeti dyrbu su ivairiais traktoriais ir mano patirtis rodo, kad traktorius turi sverti bent jau 3,5-4 tonas, ir turi but BUTINAI varomas abiem tyltais, galima žinoma padaryt darba ir su mažu traktorium, bet tai užima dvigubai o kai kuriais atvejais ir dar daugiau laiko, pasirengus skyrti tokia pinigu suma kiek prašo už ta japoniuka galima pasižiuret truputi didesni naudota vakarietiška traktoriu.

Aš irgi planuoju pirkti japoniuką. Mažo noriu dėl to, kad didieji (man atrodo) daugeliu atvejų yra pagal stovį už tokius pinigus prastesnio stovio. Be to kiekvieną žiemą tenka dirbti savame miške (malkos, mediena), tai po didelio traktoriaus nuomos vaizdas lieka ne koks. Manau, kad su mažu, dirbdamas pats, padaryčiau geriau. Žemės turiu tik 1 ha, jame veisiu po truputi riešutyną ir sodą, žolę pjauti būtina. Kol sodas dar tik didėja su žole tvarkausi trimeriu, bet tas atima laiko ir jėgų, ir tai tik toje dalyje, nekalbant apie likusį plotą.

Tuo pačiu noriu paklausti ar įmanoma su japoniuku bizniauti, t.y. teikti paslaugas (arimas, frezavimas, medienos traliavimas), nes pirkti planuoju lizingu. Jei tas įmanoma, kiek AG variklio reikėtų. Visiems iš anksto dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kodel nori pirkti nedodeli traktoriu, pamastysiu iš savo varpinės, ne viena dešimtmeti dyrbu su ivairiais traktoriais ir mano patirtis rodo, kad traktorius turi sverti bent jau 3,5-4 tonas, ir turi but BUTINAI varomas abiem tyltais, galima žinoma padaryt darba ir su mažu traktorium, bet tai užima dvigubai o kai kuriais atvejais ir dar daugiau laiko, pasirengus skyrti tokia pinigu suma kiek prašo už ta japoniuka galima pasižiuret truputi didesni naudota vakarietiška traktoriu.

Aš irgi planuoju pirkti japoniuką. Mažo noriu dėl to, kad didieji (man atrodo) daugeliu atvejų yra pagal stovį už tokius pinigus prastesnio stovio. Be to kiekvieną žiemą tenka dirbti savame miške (malkos, mediena), tai po didelio traktoriaus nuomos vaizdas lieka ne koks. Manau, kad su mažu, dirbdamas pats, padaryčiau geriau. Žemės turiu tik 1 ha, jame veisiu po truputi riešutyną ir sodą, žolę pjauti būtina. Kol sodas dar tik didėja su žole tvarkausi trimeriu, bet tas atima laiko ir jėgų, ir tai tik toje dalyje, nekalbant apie likusį plotą.

Tuo pačiu noriu paklausti ar įmanoma su japoniuku bizniauti, t.y. teikti paslaugas (arimas, frezavimas, medienos traliavimas), nes pirkti planuoju lizingu. Jei tas įmanoma, kiek AG variklio reikėtų. Visiems iš anksto dėkingas.

Dė stovio ir kainos sunku ka pasakyt, perkant naudota tai daugiau laimes dalykas, dėl tu mažu traktoriuku tai iš mano patirties visi kurie turėjo nusipirke mažiukus po kažkiek laiko isigijo didesnius, tai pirma, antra, beveik visiems kuriuos žinau pasitaike gedimu, su remontu istorijos tokios, kad kai kurie pastate tuos traktorius ilgam, kiti remontuoja-konstruoja kaip išmano, daliu kai kuriems nėra o jeigu yra tai kainos kosminės, žinau atveji kai detalės kainavo daugiau nei traktorius, toliau... miškas, nežinau koks pas pati miškas bet toks kokiam man yra teke dyrbti tai belarusai vaitodami rastus traukia dugnu žeme braukdami, isivaizduju traktoriuka kurio prošvaista kaip lengvojo automobilio ir svoris kaip golfo, nebent kokiam parke o ne miške kokia tačke malku pasiruošt su juo. Pasiskaityk šita tema nuo pradžiu tai pastebesi kaip kai kurie džiaugesi, kad pavyko kažkur Lenkijoi gaut (pagamint pagal užsakyma) žiedus, kiti atviru tejkstu rašo kad reikalingas didesnis traktorius nes kol atstumdo 300-400 kelio kitam gale vel užpustyta, todel perkant maža traktoriu už nemažus pinigus reik gerai pasvarstyt. Asmeniškai aš maža traktoriu pirkčiau tik jei reik i šiltnami ivažiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arturui:

Saraceno pirmas ir viktorass paskutinis sakiniai yra labai tikslus probemos apibūdinimas ir sprendimas. Nepirkti traktoriaus tokiem darbam.

Jei pažaisti nori, nusipirk t-25 ar ,dar geriau, jumzą kokį ir žaisk, bent jau pigiau bus, su technika susipažinsi. Prie tų pačių - dt 75 jau už metalo kainą galima nusipirkti, tas tai pastums bent jau vyriškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arturui:

Saraceno pirmas ir viktorass paskutinis sakiniai yra labai tikslus probemos apibūdinimas ir sprendimas. Nepirkti traktoriaus tokiem darbam.

Jei pažaisti nori, nusipirk t-25 ar ,dar geriau, jumzą kokį ir žaisk, bent jau pigiau bus, su technika susipažinsi. Prie tų pačių - dt 75 jau už metalo kainą galima nusipirkti, tas tai pastums bent jau vyriškai.

Na nežinom kokia pas žmogu finasine padėtis, todel sprest pirkti ar ne palikim jam pačiam, o su dt-75 tai sakyčiau nereikt i kraštutinumus nukrypt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonas geras kol vazioja, detaliu gaut problema. Turiu ir eksponata japoniska tik i muzeju, detaliu kainos kosmosas ir nelabai yra. Variklio pilnas kapitalins remontas 3t. Kainos ir kokybės santykis abejotinas. Dabar tai tikrai ne pirkciau japonisko, geriau jau T-25 ben jau su dalym nebutu problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arturui:

Saraceno pirmas ir viktorass paskutinis sakiniai yra labai tikslus probemos apibūdinimas ir sprendimas. Nepirkti traktoriaus tokiem darbam.

Jei pažaisti nori, nusipirk t-25 ar ,dar geriau, jumzą kokį ir žaisk, bent jau pigiau bus, su technika susipažinsi. Prie tų pačių - dt 75 jau už metalo kainą galima nusipirkti, tas tai pastums bent jau vyriškai.

Na nežinom kokia pas žmogu finasine padėtis, todel sprest pirkti ar ne palikim jam pačiam, o su dt-75 tai sakyčiau nereikt i kraštutinumus nukrypt.

Kokia gera finansinė padėtis bebūtų nereikia prarasti proto. O jei kvailos mintys aplanko, tai čia vyrai greitai pataria teisingai, tik išgirsti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas is savo patirties naudoja japoniuka Iseki ta-235 http://www.autogidas.lt/iseki-ta-235-22236679.html ar panasu japona? reikia technikos ziemai sniega nuo kaimo keliuko nusustumti, keliukas apie 1,5 km bei vasara zoles pieva apie 2 ha nupjauti, ar tinakami butu japoniukai, konkreciai sis ar koks kitas?gal kas turi Vladimireca 30 TK http://www.vilniauslytagra.lt/index.php?id=155 ? ziurim tokiems darbams rusiska ar japoniska technika pirkti, kaip servisas japoniskiems, ar daznai luzta ? patarkit, prasom jei kas turit patirties ar kompetencijos

Turi isejes i lauka apsidairyti,juk yra kaimynai,paziurek kokia technika jie turi.Nueik pasikalbesi,aptarsi +ir-.Del keliuko valymo,juk gyveni ne vieni metai tikriausia ten,tai turetum zinot kaip ten su tuo sniego storiu buna jusu kraste,gal ir esi samdes traktoriu,kad nuvalytu keliuka,turi atsirinkt.Mano galva del tiek darbu,tai t-25 pats tas pradziai,dar geriau t40AM,komforto nulis,bet kalnus gali nuverst,o ju as cia pas tave nematau.Svarbiausia pirma reik dirbt su galva,o ne su traktorium.Ai,va dar ltz55 jau biski smagesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonas geras kol vazioja, detaliu gaut problema. Turiu ir eksponata japoniska tik i muzeju, detaliu kainos kosmosas ir nelabai yra. Variklio pilnas kapitalins remontas 3t. Kainos ir kokybės santykis abejotinas. Dabar tai tikrai ne pirkciau japonisko, geriau jau T-25 ben jau su dalym nebutu problemu.

O prieš kiek laiko pirkai japoną ir kur? Aš žiūrinėju Utenoje, "Gringrase". Jie teigia, kad dėl detalių problemų nebus. Po jūsų komentarų atrodo, kad yra kitaip. Tai aš dabar visai pasimečiau :D . Didesnį pirkti dėl vieno hektaro ir kelių kubų medienos, manau, kaip ir neapsimoka, be to kiemas pas mane mažokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonas geras kol vazioja, detaliu gaut problema. Turiu ir eksponata japoniska tik i muzeju, detaliu kainos kosmosas ir nelabai yra. Variklio pilnas kapitalins remontas 3t. Kainos ir kokybės santykis abejotinas. Dabar tai tikrai ne pirkciau japonisko, geriau jau T-25 ben jau su dalym nebutu problemu.

O prieš kiek laiko pirkai japoną ir kur? Aš žiūrinėju Utenoje, "Gringrase". Jie teigia, kad dėl detalių problemų nebus. Po jūsų komentarų atrodo, kad yra kitaip. Tai aš dabar visai pasimečiau :D . Didesnį pirkti dėl vieno hektaro ir kelių kubų medienos, manau, kaip ir neapsimoka, be to kiemas pas mane mažokas.

Pirkau savo japona 2008 metais, litechnijoj Traku- Vokej, kas sako kad su detaliem ner probliemu tai seka pasakas. Filtrai, tepalai, kaitinimo zvakes, padangas gausi be probliemu. Kas del varikliu daliu ziedus galma parinkt daugumai modeliu Tanagroj bet tikrai ne visiem, lietechnijoj ziedai dvigubai brangiau. Stumokliai, indeklai, gamyna pagal uzsakyma kazkur lenkijoj, kol surenki detales remontuj tai praeina 1 -1,5 menesio. Varykli dar suremontoji siaip ne taip, tik menkas malonumas kai pats darbimetis o technika neveikia. Draugo antikvarinis Iseki be daliu jau metai, nuo senumo luzo sakute ir gerokai sumale krumpliaracius, skilo greicio dezies dangtis, daliu gaut be sansu. Naudotos greiciu dezes paieskos viksta jau metai nera. Man dabar reikia voztuvus keist vel paieskos. Pirkau nes reikejo mazo traktoriuko, nes T-25 kaip ir per didelis atrodė kiema valyt, daržiuka apdirbt. Loterija su tais senais traktoriais, tikrai daugiau ne pirksiu tokio antikvarijato. Dabar mastau apie nauja kinetiska Don Feng arba Foton. Jej senas tai tik rusiskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ir as prisijungsiu prie jusu diskusijos. Turime japona iseki 16kv lyg vasara pora kart pjaunam 5ha su rotacine sienapjove, pavasari frezuojame kokia 30 aru, vasara bulves vagojam taip pat atliekam misko valymo darbus 2ha na ir visoki pagalbiniai darbai toki kaip zvyro atsivezimas meslo isvezimas ir panasiai. sniegui stumdyt jis per lengvas bet va miske tai nepakeiciams jai ir atsigule ant dugno viska atkabini ir pats isvazuoja. pagrindinis pasirinkimas buvo tas kad jis mums telpa i priekaba ir galime nusivezti i kaima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatingesiu pasikartoti. Japoniuką galima pirkti TIK dėl gabaritų. Kam į sodybą vežiotis (į priekabą telpa), kam į šiltnamį įvažiuoti, kam po obelimis maltis. Visais kitais atvejais jų pirkti paprasčiausiai neapsimoka-per brangūs jie pagal savo galimybes. Kas tikisi komforto didesnio nei pas t-25 tai pamirškit. Nieko tie japoškės neturi daugiau nei t-25. Net kabina pas juos jau prabanga, kai pas t-25 norma. Jei tikitės patikimumo -abejotinas klausimas, vistik traktoriukai jau senoki ir stipriai padėvėti. Vien pažiūrėkit kokius juos parveža prieš dažymus, sėdynių , vairų pakeitimus ... jie atrodo žymiai baisiau nei t-25 tik su t-20 galima lyginti. Čia juos padažo, pakeičia vairą, sėdynę ir vualia, naujas traktorius 2012 m registracijos, o kai pasidomi kada tokie modeliai gaminti, paaiškėja, kad metų jiem po 20-30 su trupiučiu. Nežinau kodėl, bet kaina japoškių per didelė šiam momentui pagal jų galimybes. Miške norėčiau pamatyti kuri japoškė apdės t-25, apie t-40 nekalbu net. Pyktis mane ima, nes irgi turiu "prabangų" japonišką traktoriuką, kuriam negaliu rasti paprasčiausių salnykų priekiniam tiltui. Tiesa, jį pirkau tik todėl, kad reikia man, kad tarp medelių tilptų , t-25 netelpa. Šiaip t-25 žymiai pranašesnis lyginant kainą, galimybes, remontą , patikimumą o ir pagal kuro ekonomiją niekuo nenusileidžia japoškėm. NU PER BRANGŪS JIE pagal metus, servisą ir galimybes.

Už japoškę lygią t-25 pagal galimybes, pakosite nuo 25 000lt tuo tarpu t-25 kainuoja apie 12000Lt. Nesakau , kad jie blogi, tik per brangūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatingesiu pasikartoti. Japoniuką galima pirkti TIK dėl gabaritų. Kam į sodybą vežiotis (į priekabą telpa), kam į šiltnamį įvažiuoti, kam po obelimis maltis. Visiais kitais atvejais jų pirkti paprasčiausiai neapsimoka-per brangūs jie pagal savo galimybes. Kas tikisi komforto didesnio nei pas t-25 tai pamirškit. Nieko tie japoškės neturi daugiau nei t-25. Net kabina pas juos jau prabanga, kai pas t-25 norma. Jei tikitės patikimumo -abejotinas klausimas, vistik traktoriukai jau senoki ir stipriai padėvėti. Vien pažiūrėkit kokius juos parveža prieš dažymus, sėdynių , vairų pakeitimus ... jie atrodo žymiai baisiau nei t-25 tik su t-20 galima lyginti. Čia juos padažo, pakeičia vairą, sėdynę ir vualia, naujas traktorius 2012 m registracijos, o kai pasidomi kada tokie modeliai gaminti, paaiškėja, kad metų jiem po 20-30 su trupiučiu. Nežinau kodėl, bet kaina japoškių per didelė šiam momentui pagal jų galimybes. Miške norėčiau pamatyri kuri japoškė apdės t-25, apie t-40 nekalbu net. Pyktis mane ima, nes irgi turiu "prabangų" japonišką traktoriuką, kuriam negaliu rasti paprasčiausių salnykų priekiniam tiltui. Tiesa, jį pirkau tik todėl, kad reikia man kad tarp medelių tilptų , t-25 netelpa. Šiaip t-25 žymiai pranašesnis lyginant kainą, galimybe, remontą , patikimumą o ir pagal kuro ekonomiją niekuo nenusileidžia japoškėm. NU PER BRANGŪS JIE pagal metus, servisą ir galimybes.

Už japoškę lygią t-25 pagal galimybes pakosite nuo 250000lt tuo tarpu t-25 kainuoja apie 12000Lt. Nesakau , kad jie blogi, tik per brangūs.

Pritariu visiškai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatingesiu pasikartoti. Japoniuką galima pirkti TIK dėl gabaritų. Kam į sodybą vežiotis (į priekabą telpa), kam į šiltnamį įvažiuoti, kam po obelimis maltis. Visiais kitais atvejais jų pirkti paprasčiausiai neapsimoka-per brangūs jie pagal savo galimybes. Kas tikisi komforto didesnio nei pas t-25 tai pamirškit. Nieko tie japoškės neturi daugiau nei t-25. Net kabina pas juos jau prabanga, kai pas t-25 norma. Jei tikitės patikimumo -abejotinas klausimas, vistik traktoriukai jau senoki ir stipriai padėvėti. Vien pažiūrėkit kokius juos parveža prieš dažymus, sėdynių , vairų pakeitimus ... jie atrodo žymiai baisiau nei t-25 tik su t-20 galima lyginti. Čia juos padažo, pakeičia vairą, sėdynę ir vualia, naujas traktorius 2012 m registracijos, o kai pasidomi kada tokie modeliai gaminti, paaiškėja, kad metų jiem po 20-30 su trupiučiu. Nežinau kodėl, bet kaina japoškių per didelė šiam momentui pagal jų galimybes. Miške norėčiau pamatyri kuri japoškė apdės t-25, apie t-40 nekalbu net. Pyktis mane ima, nes irgi turiu "prabangų" japonišką traktoriuką, kuriam negaliu rasti paprasčiausių salnykų priekiniam tiltui. Tiesa, jį pirkau tik todėl, kad reikia man kad tarp medelių tilptų , t-25 netelpa. Šiaip t-25 žymiai pranašesnis lyginant kainą, galimybe, remontą , patikimumą o ir pagal kuro ekonomiją niekuo nenusileidžia japoškėm. NU PER BRANGŪS JIE pagal metus, servisą ir galimybes.

Už japoškę lygią t-25 pagal galimybes pakosite nuo 250000lt tuo tarpu t-25 kainuoja apie 12000Lt. Nesakau , kad jie blogi, tik per brangūs.

Na del patikimumo tai nezinau kaip tau bet mes jau 4 metai naudojam tai praktiskai be gedimu tik viska sutepi ir gerai. jai ir buvo pora gedimu tai tik del savo kaltes pvz ismetimo uzkabinimas ir nulenkimas ar padangos pradurimas uzvaziuojant ant kauptuko :D siaip tai bent jau man tai jie smagus kai reik dirbt nedideli plota na o kainos ju tikrai nemazos bent jau kai mes pirkom jos nebuvo tiek ispustos kaip dabar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as saviski pirkau gringase, tai del detaliu kolkas lb dideliu bedu neturejau, nors ir hidro siurbli pakeiciau du dantracius ir siurblio velena, beveik viska gavau pas pardaveja :D siaip mano pasirinkima nuleme kad traktoriukas 22AG ir su frontaliniu, prie namu geriausias pagalbininkas, visur pralenda, viska privezu kur reikia. dar sienavimo turiu frezavimo ir arimo viska pasidarau kuo puikiausiai, matysim ateityje kaip cia seksis toliau su juo dirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatingesiu pasikartoti. Japoniuką galima pirkti TIK dėl gabaritų. Kam į sodybą vežiotis (į priekabą telpa), kam į šiltnamį įvažiuoti, kam po obelimis maltis. Visais kitais atvejais jų pirkti paprasčiausiai neapsimoka-per brangūs jie pagal savo galimybes. Kas tikisi komforto didesnio nei pas t-25 tai pamirškit. Nieko tie japoškės neturi daugiau nei t-25. Net kabina pas juos jau prabanga, kai pas t-25 norma. Jei tikitės patikimumo -abejotinas klausimas, vistik traktoriukai jau senoki ir stipriai padėvėti. Vien pažiūrėkit kokius juos parveža prieš dažymus, sėdynių , vairų pakeitimus ... jie atrodo žymiai baisiau nei t-25 tik su t-20 galima lyginti. Čia juos padažo, pakeičia vairą, sėdynę ir vualia, naujas traktorius 2012 m registracijos, o kai pasidomi kada tokie modeliai gaminti, paaiškėja, kad metų jiem po 20-30 su trupiučiu. Nežinau kodėl, bet kaina japoškių per didelė šiam momentui pagal jų galimybes. Miške norėčiau pamatyti kuri japoškė apdės t-25, apie t-40 nekalbu net. Pyktis mane ima, nes irgi turiu "prabangų" japonišką traktoriuką, kuriam negaliu rasti paprasčiausių salnykų priekiniam tiltui. Tiesa, jį pirkau tik todėl, kad reikia man, kad tarp medelių tilptų , t-25 netelpa. Šiaip t-25 žymiai pranašesnis lyginant kainą, galimybes, remontą , patikimumą o ir pagal kuro ekonomiją niekuo nenusileidžia japoškėm. NU PER BRANGŪS JIE pagal metus, servisą ir galimybes.

Už japoškę lygią t-25 pagal galimybes, pakosite nuo 25 000lt tuo tarpu t-25 kainuoja apie 12000Lt. Nesakau , kad jie blogi, tik per brangūs.

Sutinku, kaina yra didelė. Tikrai didelė.

Bet daug kur ir nesutinku. Lyginti reikia ne "japonišką traktoriuką" su T-25 ar T-40, o konkretų japonišką traktoriuką su tokio pat dydžio rėmu ir svoriu kaip ir T-25 ar T-40. Tada tas japoniukas miške nei kiek nenusileis jokiai rusiškai technikai. Ir variklio galios ir dydžio santykis bus geresnis. Dabar dažniausiai būna taip, jog paimamas koks iseki su 22 AG darbinio veleno ir 25 AG variklio ir lyginamas su T-25, kuris vos ne 2 kartus sunkesnis ir nepatempia miške tokio pat dydžio rąsto. Naujesni japoniukai iš viso- AG turi daug, o svoris ir rėmas dar mažesni nei senesnių modelių su analogišku rėmo dydžiu.

Niekaip nesuprantu ir teiginio, jog rusiški patikimesni. Kiek kartų kapitalinis būna padarytas 80-tų metų "pupsiui" ir tų pačių metų Yanmarui?

O kaip su valdymu, patogumu? Tėvukas turi Yanmarą su pusiau automatine pavarų dėže. Nu fantastika kaip patogu tas išmislas. Pas mane Hinomoto. Bėgiai, reversas visų bėgių prie pat vairo, perjungti užtenka sekundės, hidraulo valdymas irgi patogioj vietoj. Tai ar galima lyginti su komfortu T-15, T-25? T-40 iš viso padarytas prieš žmones:-)

Dėl detalių. Anksčiau kai japonai buvo egzotika ir jų mažai, detalių sunku buvo rasti, bet dabar tai juk nebėra bėdos. Prieš porą metų kalbėjau su vienu pardavėju. Minėjo, jog padėvėtą visą gerą variklį Yanmarui gali parvežti už 1,5-2,5 tūkst.

Dėl salnikų. Turėjau Yanmarą 14 AG, tai dirbo labai daug ir prie ūkio ir miškelyje ir sezono metu prie apželdymo (frezos nagai per 2 sezonus sudildavo). Pradėjo leisti per priekinį tiltą. Tik 2 didžiuosius riebokšlius teko pirkti brangiai iš Litechnijos (berods po 30 Lt), kitus susirankiojau iš parduotuvių.

Tėvukas nusipirko Yanmarą 16AG jau su lašančiu tepalu iš vienos tilto pusės. Jis taip pat susirinko mažuosius salnikus iš parduotuvių, negavo tik didžiųjų. Pasakė telefonu išmatavimus, aš internete suradau kažkur Panevėžy tokius salnikus (lyg ir po 7-8 Lt), užsakiau, tėvukas pasiėmė ir viskas. Tiek to ir remonto. Tiesa, geriau pirkti 2 plonesniu riebokšlius vietoj originalaus vieno plataus, nes dažnau būna, jog būna išgraužtas griovelis nuo seno riebokšlio ir 2 plonesni geriau užsandarins, nes jų sandarinimo "sijonėlis" bus kitoje vietoje, nei senojo.

Šiaip pats turiu nediduką japoną, kad galėčiau nusivežti į objektą. Prieš tai turėjau dar mažesnį. Didžiausios problemos ir buvo tilto tepalo varvėjimas. Dirba pas mene tiek vasarą tiek ir žiemą (miškas, apie 800 m. keliuko valymas su sniegapūte), tai nepavedė ( tfiu, tfiu, tfiu :icon-smile: ).

Teko pabandyti ir T-25, bet turiu T-40. Tėvukas kapitalinį varikliui padarė. Nors naudoju mažai- miške didesnį rąstą partempti, arimui. Tai karts nuo karto reikia kažką padaryti- tai sankabą pareguliuoti, tai spyruokles prie pavarų svirties pakeisti, kad nemestų bėgių ir t.t. O kai miške reikia įlipti ir išlipti dažniau, tai ...

Šiaip tai tie rusiški traktoriai sukasi, dirba, turi daug metalo, atlieka darbą ir viskas su jais gerai, bet kai pabandai ir pajauti skirtumą, tai tikrai nedrįsčiau pasakoti, kad rusiškas T-25 ar T-40 žymiai pranašesnis už japonišką patikimumu, galimybėm, ekonomija.

Va, kad kaina rusiški pranašesni tai sutinku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai del kainos ir kalbu. Lyginam tokios pačios kainos rėmuose. Nepamirštam, kad tema puvo užvesta grynai mėgėjiškam naudojimui, ne profesionaliam. Profesionaliam naudojimui ir kainos kitos ir pasirinkimai kiti.

Dėl salnykų, tai va nuvažiuosiu į sandėlį paimsiu išmieras ir suraskit kas nors kur tokių yra, nes nerandu niekur nei brangiai nei pigiai, nei išvis už pinigus. Jei kas padėtų būčiau labai, labai dėkingas, nes jau užkniso tos tepalo balos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai del kainos ir kalbu. Lyginam tokios pačios kainos rėmuose. Nepamirštam, kad tema puvo užvesta grynai mėgėjiškam naudojimui, ne profesionaliam. Profesionaliam naudojimui ir kainos kitos ir pasirinkimai kiti.

Dėl salnykų, tai va nuvažiuosiu į sandėlį paimsiu išmieras ir suraskit kas nors kur tokių yra, nes nerandu niekur nei brangiai nei pigiai, nei išvis už pinigus. Jei kas padėtų būčiau labai, labai dėkingas, nes jau užkniso tos tepalo balos.

Taip taip, nuvaziuokit ir nurasykit ismieras ir nufotografuokit salnykus bei vietas kur jie stovi. Gal visi ka nors ir nuspresim :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as saviski pirkau gringase, tai del detaliu kolkas lb dideliu bedu neturejau, nors ir hidro siurbli pakeiciau du dantracius ir siurblio velena, beveik viska gavau pas pardaveja :D siaip mano pasirinkima nuleme kad traktoriukas 22AG ir su frontaliniu, prie namu geriausias pagalbininkas, visur pralenda, viska privezu kur reikia. dar sienavimo turiu frezavimo ir arimo viska pasidarau kuo puikiausiai, matysim ateityje kaip cia seksis toliau su juo dirbt.

ok koki trakotiu konkreciai esi nusipirkes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...