Jump to content

MTz 570 su D 242 varikliu


Recommended Posts

sveiki ar galima su tokiu traktorium presuoti ant 1000 apsuku.pas mane lyg ir yra ricegas po sedyne bet nebandziau jo niekada ijungti,man atrodo,kad jis uzglusitas kazkokiu strypeliu,idomu kaip originalus atrodo ijungejes ant 1000 apsuku,gal kas turit nuotrauku kaip jis jungiasi i deze?

tinklapyje konedata.net raso kad jame tik 540 buna. O ricegas po sedyne ijungia nuo variklio, isjungia, arba nuo ratu ijungia. Perjungimas ant tukstancio buna apacioj tarpinio.Gal kartais pastave yra turi pasitikrint, nes eksportui visokiu idomybiu pridirbdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal foto galetumet imesti kur tukstaciui ijungti ricegas?

Neturiu kuo fotkinti, turi lengvai rasti, ziurint is apacios is eiles traktoriaus - bus karteris sekantis link galo - langelis skardinis priejimui prie sankabos reguliavimui. Ir dar sekanti spizine plokstele su asiukes galu darbinio greiciu perjungimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ar galima su tokiu traktorium presuoti ant 1000 apsuku.pas mane lyg ir yra ricegas po sedyne bet nebandziau jo niekada ijungti,man atrodo,kad jis uzglusitas kazkokiu strypeliu,idomu kaip originalus atrodo ijungejes ant 1000 apsuku,gal kas turit nuotrauku kaip jis jungiasi i deze?

Turetu nebui MTZ 570 1000 apsuku,bet galima su siuo traktorium presuoti tik ne su visais presais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skyles yra,uzglusinta zagluske,tai turbut ta rankenele galima ideti,kad perjungtu i 1000 apsuku.bet girdejau,kad kazkuriam fotschritt prese nereikia 1000 apsuku galima ir su 550 aps.454 ar 453,bet turbut teks pirkti rulonini kuriam tinka 550.arba traktoriu perdarineti,ar galima tai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skyles yra,uzglusinta zagluske,tai turbut ta rankenele galima ideti,kad perjungtu i 1000 apsuku.bet girdejau,kad kazkuriam fotschritt prese nereikia 1000 apsuku galima ir su 550 aps.454 ar 453,bet turbut teks pirkti rulonini kuriam tinka 550.arba traktoriu perdarineti,ar galima tai?

tai nusiperki visas dalis dantracius sakute susidedi ir turi 540- 1000apsuku tarpinis turi but toks pat kaip mtz 80

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vezliuka paletintoja turi,ricegu susiletina ir dar kitas yra prie dar leciau vaziuoja.as jums sakau jis net nepanasus i mtz 570 o dokumentuose raso.tik tas kad d-242 motoras,o blokas d-240.su ruloniniu presu presuoja puikai su tuo rusisku bandziau,suka be problemu.

Pasižiurėk KONEDATA, yra 570 aprašytas, variklis 62aj, darbinio velenėlis apsukos tik 540, pavaru dėžė arba 9 arba 18 begiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 begiu pas mane.gal galite imesti foto alkuninio kaip atrodo su savreliais ir be savreliu?po to pas mane ant bloko uzrasyta d-240,o prie centrifugos ant to zenkliuko d-242,kaip cia taip yra?

variklis d-242 surinktas i d-240 bloka, daugumoj blokai vienodi tik velenai, grupes su galvutem skirtingos buna taip ir gaunasi skirtingu galingumu varikliai. Pas mane irgi d-60 variklis d-240 bloke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...