Jump to content

benzininis vandens siurblys


aludaris

Recommended Posts

galvoju isigyti koki siurbliuka purkstuvui pripildyti.kad butu galima is kokios kudros pumpuoti.

internete yra kinietiski,kainos nuo 400 ir aukstyn.gal kas turite,kaip laiko,koks nasumas?

3 metus naudoju, kol kas laiko.

koks uzvadinimas to gaminio?ir idomu ar viduj siurblio sparnuote ar kokios membranos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks purkštuvas?Galima pasidaryti,kad pats užsipildytu.

purkstuvas lenkiskas 800litru.cia man vienas aiskino,kad pats turi pasiimti tik reikia su kranu,kur prie filtro apacioje stovi,atitinkamai suzaisti.pabandziau pavasari is kibiro-susiurbe,bet kai reikejo i laukus vaziuoti,nebesuveike :icon-confused:

nesupratau kame reples.gal netaip sujungiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tirpalo paėmimo linijoje(rezervuaras-siurblys) turi būti įmontuotas tripusis kranas,prie kurio vieno galo prijungta žarna,einanti iš rezervuaro į siurblį,o prie kito-vandens paėmimo iš kūdros žarna su filtru.Perjungus kraną į reikiamą padėtį,o skirstytuvo rankenėlę-į maišymo padėtį,siurblys trauks vandenį iš kūdros,o kitoje krano padėtyje vyks maišymas.(Gal suprasi :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tirpalo paėmimo linijoje(rezervuaras-siurblys) turi būti įmontuotas tripusis kranas,prie kurio vieno galo prijungta žarna,einanti iš rezervuaro į siurblį,o prie kito-vandens paėmimo iš kūdros žarna su filtru.Perjungus kraną į reikiamą padėtį,o skirstytuvo rankenėlę-į maišymo padėtį,siurblys trauks vandenį iš kūdros,o kitoje krano padėtyje vyks maišymas.(Gal suprasi :) .

aciu.supratau.gal as maisymo buvau neijunges,kad antru bandymu man nesiurbe.

antra vertus,su pacio purkstuvo siurbimu neistirpdysi karbamido,o paduodant vandeni per papildoma siurbli,bus galima trasas pilti ant purkstuvo backos sieto ir sekmingai tirpdyti.

p.s.tema apie benzinini vandens siurbli.uzvesiu tema prie purkstuvu,apie prisitraukima vandens,kiek ziurejau,lyg ir nera ten panasios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

purkstuvas lenkiskas 800litru.cia man vienas aiskino,kad pats turi pasiimti tik reikia su kranu,kur prie filtro apacioje stovi,atitinkamai suzaisti.pabandziau pavasari is kibiro-susiurbe,bet kai reikejo i laukus vaziuoti,nebesuveike :icon-confused:

nesupratau kame reples.gal netaip sujungiau

Aš perdaręs savo lenkišką, kad pats trauktų. Pastačiau dvi sklendes. Vieną ant atėjimo iš bako, o kitą ant trišakio . Užsuki atėjimą iš bako, atsuki tą ant trišakio ir traukia pats. Tik kol pritraukia mano 400 ltr, vos ne su kibiru greičiau pripiltum. Todėl aš irgi pagalvoju apie nebrangų benzininį vandens siurblį ;)

Purkstuvas-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks purkštuvas?Galima pasidaryti,kad pats užsipildytu.

purkstuvas lenkiskas 800litru.cia man vienas aiskino,kad pats turi pasiimti tik reikia su kranu,kur prie filtro apacioje stovi,atitinkamai suzaisti.pabandziau pavasari is kibiro-susiurbe,bet kai reikejo i laukus vaziuoti,nebesuveike :icon-confused:

nesupratau kame reples.gal netaip sujungiau

Kranas prie filtro pradeda leisti vandeni jeigu dažniau ji pajudini todel geriau ten nelyst. Kas liečia siurbliuka vandens tai tokiam purkštuvui užpyldit užtenka ir pačio mažiausio siurbliuko, Kaune Aleksoto turgui mačiau tokie parsiduoda nuo 250 litu, (nauji). Naudojant toki siurbliuka triju kubu bačka pritraukdavau maždaug per 35-45 minutes, dar pliusas, kad labai patogu budavo tirpinti karbamida, magnio sulfata irt.t., dar pliusas ir tai, kad reikalui esant galima ir traktoriuka truputi apiplauti.

Traukiant per purkštuva galima greit užkišti filtra, vėl papildomas darbas, laiko gaišinimas, naudojant siurbli užtenka uždet kapronines kojines ant šlangos galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aiskumas.tada net nebekuriu naujos temos apie prisitraukimus purkstuvu.

zodziu.toliau perku siurbli :lol:

yra ir uz 300litu,bet jau ten isvis jauciu is plastelino padaryti.manau uz500-800gal ir tarnautu.tuo labiau kad ne tukstantis hektaru purksti reikia.

Man , kadangi vandens telkinys tolokai nuo purškimo vietos, kilo tokia idėja, kurią mėginisu įgyvendinti ;) Purkštuvas 400 Ltr, dar pasigaminsiu kubinei plastikinei cisternai priekabėlę ir ja prikabinsiu prie purkštuvo. Tokiu būdu vienu traktorium į lauką nusitempsiu 1400 ltr vandens ir jo užtenka nupuršti apie 7 ha. Priekabėlę atsikabinu gale lauko ir purškiu sau be vargo. Nes dabar arba tenka lakstyti su purkštuvu vandens užsipildyti arba gaudyt progą kas jo atveš... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aiskumas.tada net nebekuriu naujos temos apie prisitraukimus purkstuvu.

zodziu.toliau perku siurbli :lol:

yra ir uz 300litu,bet jau ten isvis jauciu is plastelino padaryti.manau uz500-800gal ir tarnautu.tuo labiau kad ne tukstantis hektaru purksti reikia.

Puikiai tarnauja ir tie pigus, pats toki apie 10 metu naudojau, dabar turiu galingesni, kinietiška jau tris metus, tipo 35 kubus per valanda, realiai tai 8,5 kubo bačka per 20 minučiu užpildo su 15 metru šlanga i 5 metru aukšti.

Tiesa, mačiau http://www.skelbiu.lt parduoda firmini STIHL siurbliuka už 800 litu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes naudojam Honda siurbli, nezinau ar originalas, bet jau 5 metai tarnauja. Labai sauniai issisprende karbamido tirpinimas. Vezam vandeni tais plasmasiniais kubais, suleidi pora maisu kabamido, tada slanga i dugna iremi ir kol pripompuoja tona kabamidas pilnai istirpsta. Net ir purskiant karbamida purkstuvas sustoja tik 4-5 minutem :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl būtinai autonominiai siurbliai, juk traktoriai turi ir darbinį veleną ir hidraulinę sistemą...

Kažkur esu matęs parduoda vandens siurblius be nieko už 400 lt, bet ten labai didelio našumo už tokią kainą. mažesni pigiau bus. Kolkas dar nėra poreikio, bet jei ateity atsiras poreikis, tai galvoju tokį siubliuką ant darbinio veleno pajungt ir siurbt iš bačkos purkštuvan. Gal net prie purkštuvo primontuot jį kaip nors...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl būtinai autonominiai siurbliai, juk traktoriai turi ir darbinį veleną ir hidraulinę sistemą...

Kažkur esu matęs parduoda vandens siurblius be nieko už 400 lt, bet ten labai didelio našumo už tokią kainą. mažesni pigiau bus. Kolkas dar nėra poreikio, bet jei ateity atsiras poreikis, tai galvoju tokį siubliuką ant darbinio veleno pajungt ir siurbt iš bačkos purkštuvan. Gal net prie purkštuvo primontuot jį kaip nors...

Bent pas mane darbinis būna į purkštuvą pajungtas, todėl neišeis perjungiėti kažkur. O jeigu šiaip ant cisternos, tai taip, turi žmonės pasidarę nuo darbinio. Anksčiau būdavo tokios cisternos "pritaikytos gaisro gesinimui", bet kabindavosi prie traktoriaus. Panašią buvau pasiskolinęs - 400 ltr purkštuvą užpildo per 50 sekundžių :icon-eek: O va sukti siurblį nuo hidrosistemos, čia mintis. Tada galima ir prie purkštuvo papildomą prikonstruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

o kaip tie benzininiai siurbliai uzsipildo, ar imeti i sulini ir pats parsiurbia ar kaip darot? kaiptik as db su tokiu vargstu, ta sparnuote uzpildau vandeniu, slange i sulini imesta ir pripilu gale vostuva staciau, bet bent truputis oro ties siurbliu yra ir nesiurbia tik ta kur siurblyje ispucia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip tie benzininiai siurbliai uzsipildo, ar imeti i sulini ir pats parsiurbia ar kaip darot? kaiptik as db su tokiu vargstu, ta sparnuote uzpildau vandeniu, slange i sulini imesta ir pripilu gale vostuva staciau, bet bent truputis oro ties siurbliu yra ir nesiurbia tik ta kur siurblyje ispucia

jei siurblys iscentrinis tadu reikia uztraukti jam vandeni o jau tada jis pumpuoja ,,, gaisrinese ru su inzektorium uztraukia siurbli o paskui jis pumpuoja  ...  jis pats neuzsitraukia jei yra oro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip tie benzininiai siurbliai uzsipildo, ar imeti i sulini ir pats parsiurbia ar kaip darot? kaiptik as db su tokiu vargstu, ta sparnuote uzpildau vandeniu, slange i sulini imesta ir pripilu gale vostuva staciau, bet bent truputis oro ties siurbliu yra ir nesiurbia tik ta kur siurblyje ispucia

Trys ivairaus galingumo siurblius turiu ir visi užtraukia vandeni, ipilu i sparnuote ir paleidžiu siurbli ant vidutiniu apsuku po kokiu 2-4 minučiu siurblys pradeda traukti vandeni, žinoma reik žiūrėt, kad šlanga butu hermetiškai uždėta nes kai kurios šlangos su plastikine spiruokle sunkiai užsiveržia net su chamutu, tokiu atveju reiktu paviniot izoliacijos, dar reiktu pasižiūrėt ar tarpinėlė gerai guli nes jei traukia pro kur nors ora tai tada sunkiai užtraukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir sparnuote uzpilu, tai uzkurus ta vandeni iskart isstumia, o is slangos netraukia. o man reikalingas kasdien naudoti , atsivezu is sulinuko pritraukt lovi gyvuliam, tai kol ji ten suruosti uzpildyti slangas uztrunka tiek pat kaip kibiru prisemti  :) o reiketu tokio siurblio kad imeti slangele i vandeni ir pats su oru ir vandeni partrauktu, yra tokiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

kad nekurti naujos temos rasau cia. gaminsiuos backike purskimui vandens vezimui. joje maisysiu trasas, karbamida tirpinsiu. pritraukimui vandens planuoju deti siurbli nuo darbinio veleno sukama. kokius jus naudojate siurblius, kad nebijotu trasu, kokie ju pajegumai? 

http://www.agregatai.lt/zemes-ukio-technika/siurbliai-varomi-traktoriaus-darbiniu-velenu/vandeniui/vandens-siurblys-tp20_10 ar sitas tinkamas? ar megint ziuret ta kur raso chemijai  http://www.agregatai.lt/zemes-ukio-technika/siurbliai-varomi-traktoriaus-darbiniu-velenu/aktyviems-skysciams/cheminis-siurblys-ctp20_12

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nekurti naujos temos rasau cia. gaminsiuos backike purskimui vandens vezimui. joje maisysiu trasas, karbamida tirpinsiu. pritraukimui vandens planuoju deti siurbli nuo darbinio veleno sukama. kokius jus naudojate siurblius, kad nebijotu trasu, kokie ju pajegumai? 

http://www.agregatai.lt/zemes-ukio-technika/siurbliai-varomi-traktoriaus-darbiniu-velenu/vandeniui/vandens-siurblys-tp20_10 ar sitas tinkamas? ar megint ziuret ta kur raso chemijai  http://www.agregatai.lt/zemes-ukio-technika/siurbliai-varomi-traktoriaus-darbiniu-velenu/aktyviems-skysciams/cheminis-siurblys-ctp20_12

gal nesuk galvos del 50 eu. Pas mane tas paprastesnis variantas, benzininis, tai ir KASa ir karbamida pumpinam ...ir nieko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kazi kas geriau tas benzininis ar ant veleno nuo traktoriaus kad suktu deti?

Negaliu palygint , turiu tik benzinini. Benzininio pliusas tas, kad gali uzsimest ant purkstuvo, aisku jei vanduo nera toli, purski sau net jei truksta vieno zmogaus. Bet jei imciau tai su 80mm isejimais. Nasumo gi visada truksta :) Nors jei i purkstuva eina keli komponentai, jei mazom pakuotem chemija, jei dar kurie bakeliai blogai plaunasi, tai tik spek suktis, o kartais ir gaza reikia nuimt.... 4 tonu purkstuvas, buna vos speju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...