Jump to content

strip till arba juostine seja


Recommended Posts

...ir dar , cia sedi daug vadybos , jei kuri firma susidomes tai man priklausytu pirmam demo bent 20ha pabandimui ;)http://www.mzuri.eu/

principas tai jog musuose daug kas taip seja su giluminiu purentuvu rapsa tik tiek , kad seja su neisbaigtu padargu liginant su siuo pro till

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Strip till technologija javu, rapsu saknims tures teigiama poveiki, efektyviau pasisavins maisto medziagas. Manau tai ypac aktualu bearimine technologija taikantiems ukiams. Tokiu atveju galima nenaudoti dubliu traktoriui, nes suminta zeme bus iskarto purenama. Tik klausimas kokia yra Vaderstad'o sejamosios eksplotacijos kaina? Jeigu "Strip till" reikes keisti kas 50ha (kaip kurmio noragus) tai nekazka... :) Dar vienas aspektas- galios poreikis. Nasiai sejai reikes gana dideles galios traktoriaus :eusa-think: Man idomu kaip "juostinės sėjos" technologija pasėti kviečiai apsirūpins maisto medziagomis, nes teoriškai konkurencija bus didesnė, lyginant su įprasta sėja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Man bereiketu tik tokia sejamaja isisgyti ir parduoti visus skutikus ir purentuvus , na gal pasiliekant tik kazkuri del seklaus purenimo pabiroms sudaiginti jei nesilaikant sejomainos kai gautusi kvieciai po kvieciu. As tik uz tiesiai i raziena nes i isdirbta zeme paprasciausiai bereikalingas darbas , zeme juk ir taip bus isdirbama ir gana giliai. Beje tokiai sejamajai reikia ir arkliu , manau 4m-300ag. Gaila , planas dar svajonese.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip suprantu islengvinti variantai , pakabinami (o gal ir ne)ir su kainomis , prieki diskas perpjaunantis bet kokias augalines liekanas , na ir tos galios poreikis nera jau toks didelis , su 300ag manau 4,8m eitu susitvarkyti o ir kaina tokios apie 200 000 musiskiu :eusa-think: chm kaip tai pamatyti naturoj ... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek matau, mzuri uzskaitau, o matau labai mazai. Darbas jos logiskai paremtas. Bet man asmeniskai nepatinka noragines sejamosios. Reikalinga daugiau ag, jautresnes dirvos strukturai, dregmei ar sausumui, sparciau dyla darbines dalys, didesne tikimybe kimstis augalinem liekanom, o tai itakoja tolygu seklos idestyma ir tt

Bet gal atejo laikas persigalvot, taigi paieskokime info apie darbiniu daliu tarnavimo laika, darbiniu daliu kainas, noretusi smulkiau suzinoti pacios sejamosios veikimo principa, reikalingi smulkesni techniniai parametrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...