Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

Prieš 6 valandų, rendelis pranešimas:

prieš porą dienų buvau NZT tai aiškino kad naujos taisyklės atsirado nuomot valstybinei žemei, dabar pirmenybė bus ne tam kuris pirma pateikė prašymą nuomotis o tam su kuriuo rubežiuojasi ta valstybinė žemė ir jai tas žmogus nenorės tada pirmumas bus kuris pirma pateikė prašymą.

Tai jei surandu valstybine zeme ir ji nesiriboja su mano sklypu, tai išsinomuoti galimybiu beveik nera?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, rendelis pranešimas:

prieš porą dienų buvau NZT tai aiškino kad naujos taisyklės atsirado nuomot valstybinei žemei, dabar pirmenybė bus ne tam kuris pirma pateikė prašymą nuomotis o tam su kuriuo rubežiuojasi ta valstybinė žemė ir jai tas žmogus nenorės tada pirmumas bus kuris pirma pateikė prašymą.

Prieš gerą mėn skaičiau nzt.lt apie tai, pirmumą galės turėti sklypo kaimynas bet ir ne kaimynas galės išsinuomoti, lyg rašė kad parašius prašymą bus įkeltas į NZT.lt puslapį skelbimas ir per mėn laiko neatsiradus kas iš kaimynų pretenduotu į tą sklypą, atiteks kas parašęs prašymą. Reikėtų dar paskaitinėti, gal kas pasikeitė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra procedūra ir tvarka, jei jos kas nesilaiko ar pritaiko kitaip, nereiškia kad tai yra teisinga ir reikia tuo vadovautis. Paskaitom 7 punktą ir neišvedžiojam gandų. Su išsipirkimai lygiai tas pats, nebent nžt vedėjas giminaitis, tada gali leist kad ir 10ha išsipirkt.

Laikina nuoma 2016 įsakymas.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nera atitinkamo skaiciaus prasymu toje kadastro vietoveje arba vyksta tyrimas, tada nerengia zemetvarkos projekto per kuri ir vyksta ilgalaikes nuomos pasirinkimai, todel ir pasake kad greitu metu nenusimato, bet prasyma turbut vistiek palikai? Jei ne, tavo klaida.

Ilgalaikei nuomai duoda ir be laikino naudojimo, tik tada netenkama pirmumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JCB daug nusimanai gal gali paprotint šiek tiek mane. Žmogus pardavinėt žemė žada. Mes nuomojam sutartis iregistruota nuomos. Lyg ir turėsim pirmumą bet žemė siekiasi su "berniukais" kurie visai tikėni gali kišt pagalius i ratus. Daugiau aplink vien mūsų žemės tad kaimynu lyg ir nėra be  tu vienu. Žemės viso apie 20 ha bet parduot žada tik  puse kol kas. ka pasiųlitumėte daryti kad išvengti bereikalingo kainų išputimo nuo tu berniuku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...