Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

Klausimas, kokios galimybės nuvyti aną? nes tas sklypas įsiterpęs tarp mano nuosavų sklypų ir t.t., aš esu ž.ū. subjektas, o pagal dabartinius įstatymus, ž.ū. paskirties žemę, galima įsigyti ž.ū. subjektams. Gal kas turit pažįstamų, kurie buvo panašioje situacijoje ir turbūt bylinėjosi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas, kokios galimybės nuvyti aną? nes tas sklypas įsiterpęs tarp mano nuosavų sklypų ir t.t., aš esu ž.ū. subjektas, o pagal dabartinius įstatymus, ž.ū. paskirties žemę, galima įsigyti ž.ū. subjektams. Gal kas turit pažįstamų, kurie buvo panašioje situacijoje ir turbūt bylinėjosi?

Man pavyko sutarti dėl įsiterpusio sklypo su žemetvarkos vedėjos pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aik pas žemėtvarkinikus nulenk žemai galva ir bandyk aiškintis gražiai tepant kad vežimas judėtu pirmyn.Arba pas  teisinika gerai išmanati ši isigijimo buda gal ant kažko užkibs.Nors iš tikro tepima žemėtvarkoje reikėjo daryti prieš užsiimant šiuom sandorio sutvarkymu tada neatsirastu jokiu krikšto brolio tėvo kumeliuku nereikiamoj vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Visi projektai sustabdyti,isskyrus tuos,kuriuose iki 2015 balandžio 21 dienos buvo įvykęs bent vienas pretendentų susirinkimas NŽT skyriuje.

Pats dar vienam projekte praslydau savaite ankščiau ivykusiame projekte,o kiti ir sustojo. Ir nieks tolkam nezino nei del ko,nei kada viskas toliau pajudes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik is NZT skyriaus.Paskutinis nurodymas gautas stabdyti viska is eiles kas susije su projektais. Sake net ir dabar pristatytus geodezinius visus sustabdyti. Kalba jog viskas vyksta del "neteisetai vykdytu konkursu projektavimo darbams atlikti". Ne be reikalo stebejausi Kauno apskrityje vykdomu projektavimo darbu kainomis. Nes realiai nesamone,jeigu kaunieciai geodezininkai beldziasi i Varena ir uz kapeikas daro geodezinius,o vietoj,uz ofisini projektavima lupa nesveikus pinigus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...