Jump to content

Stabdžiai


Recommended Posts

padaryti priekabas su hidro stadziais lengviau nei tratoriu su oriniais, ypac jei reikia dvieju konturu pniaumo stabdziu sistemos

jei nuspresi pereiti ant hidro stabdziu, tai pakaks vietoje oro pusliu sumontuoti hidro cilindrus is agrodylerio ir turesi stabdzius be jokiu sekimo mechanizmu ir tt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

jei reikalinga vieno konturo stabdziu sistema, tai viskas labai paprasta, jei reikia dvieju konturo stabdziu sistemos tada sudetingiau, siaip viskas imanoma, mano magnumui stabdziai kainavo kokius 400 lt, tiesa tik vieno konturo, dvieju konturu sitemai reikia kitokiu voztuvu ir kitokio sekimo mechanizmo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu, tai 2pts9 priekabos stabdžiai yra vieno kontūro, tai ir stabdzius galima daryt 1 kontūro. Bėda tame, kad ant nupirkto traktoriaus net kompresoriaus nera. gal gali patarti kokius gudresnius vyriokus, kurie man ta kompresorių parinkti galetų? o pats savajam irgi nuo nulio sistemą darei? ar kompresorius jau buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo 0.

labai gerai tam tinka zetor kompresorius nuo orch cukriniu buroku lapinio kombaino.

tinka nes ji galima isjungti kai nereikia ir dar jis gali tureti savo tepimo sistema arba paduoti is traktoriaus tepimo ir nuvesti vamzdeli i karteri.

esu kazkur rases kaip viskas seka i paieska isivesk turetu buti, o siaip tai sunkiausia kompresoriu uzdeti po to sugalvoti kaip padaryti kad rankinis kartu su priekabos stabdziais veiktu, bet zmogus zmogu padaro, o cia tik stabdziu tereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu, tai 2pts9 priekabos stabdžiai yra vieno kontūro, tai ir stabdzius galima daryt 1 kontūro. Bėda tame, kad ant nupirkto traktoriaus net kompresoriaus nera. gal gali patarti kokius gudresnius vyriokus, kurie man ta kompresorių parinkti galetų? o pats savajam irgi nuo nulio sistemą darei? ar kompresorius jau buvo?

Į SV Techniką pasuk, Ankščiau vežė pagal traktoriaus duomenis visą komplektą. http://www.tietjengmbh.de/en/products/s ... stems.html berods šitie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 metų...

Į ką kreiptis dėl orinių stabdžiu montavimo i traktorių 6830p?

Man i valtra montavo EWA, Prieš pora metu kainavo 7500 Litu su darbu (itališkas komplektas), galima buvo užsisakyt ir vokiška,kaina tuomet būtu apie 9500  Litu.  Bet manau ne esmė kur pagamintas, reiktu labiau atkreipt dėmesi kuris butu didesnio našumo, kurioje sistemoje didesni resiveriai ir t.t. nes jei reik daugiau oro (pvz. dviem priekabom) kyla problemu. BET Jeigu traktoriuje yra hidraulinė jungtis ir jis bus naudojamas tampyt kokiom dviem ar trim priekabom tai pigiau ir lengviau persidaryt priekabas i hidraulines-orines, bent man hidrauliniai stabdžiai geriau nei oriniai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas perdarineja priekabu stabdzius? ar yra kas vaziuoja i vieta? idomu kokia butu kaina. Hidrauliniu stabdziu nesu bandes, bet galvoju, kad jie turetu buti efektyvesni.

Jeigu paskaitytu temas apie transportavima tai ten kažkas buvo parašes kainas stabdžiu kameru, dabar tiksliai nepamu kiek jos kainuoja bet nėra brangios, dėl efektyvumo tai man geriau patinka dėl to, kad taip staigiai nekerta kaip orinės, Persidaryt tai neapsimoka nieko samdyt, reiktu tik pamatyt priekaba su tokiais stabdžiais ir suprasi, kad ten nėra ka veikt ja perdaryt. Perki tas hidro-orines kameras, ju tvirtinimas toks pat kaip ir paprastu kameru, jeigu priekaba su orinias stabdžiais tai vamzdelius ar šlangeles jungi taip kaip ir buvo anksčiau su senom kamerom, žodžiu oras lieka taip kaip buvo ir anksčiau, tos kameros tokios pat kaip ir buvusios orinės tik vietoje to štoko kuris išlenda iš kameros stovi nedidelis cilindrukas, prie jo jungi šlangas jas per trainykus i viena šlanga ota viena prie traktoriaus hidrostabdžiu išvado ir viskas. visu tu daliu (kameru, šlangu antgaliu, pajungima prie traktoriaus ir t.t., netgi visa sistema su šlangom gatavai sujungta) galima isigyt Žiežmariu miestelyje  www.scantechnika.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu paskaitytu temas apie transportavima tai ten kažkas buvo parašes kainas stabdžiu kameru, dabar tiksliai nepamu kiek jos kainuoja bet nėra brangios, dėl efektyvumo tai man geriau patinka dėl to, kad taip staigiai nekerta kaip orinės, Persidaryt tai neapsimoka nieko samdyt, reiktu tik pamatyt priekaba su tokiais stabdžiais ir suprasi, kad ten nėra ka veikt ja perdaryt. Perki tas hidro-orines kameras, ju tvirtinimas toks pat kaip ir paprastu kameru, jeigu priekaba su orinias stabdžiais tai vamzdelius ar šlangeles jungi taip kaip ir buvo anksčiau su senom kamerom, žodžiu oras lieka taip kaip buvo ir anksčiau, tos kameros tokios pat kaip ir buvusios orinės tik vietoje to štoko kuris išlenda iš kameros stovi nedidelis cilindrukas, prie jo jungi šlangas jas per trainykus i viena šlanga ota viena prie traktoriaus hidrostabdžiu išvado ir viskas. visu tu daliu (kameru, šlangu antgaliu, pajungima prie traktoriaus ir t.t., netgi visa sistema su šlangom gatavai sujungta) galima isigyt Žiežmariu miestelyje  www.scantechnika.lt

Dekui uz info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...