Jump to content

Nereguliuojamas sietas javams


Overumas

Recommended Posts

įdėjom šiemet ir mes į DB nereguliuojamą apatinį sietą, tai po poros dienų mečiau lauk, nes pralaidumo neturi visai. ant žvyno vistiek kitaip kabinasi visi javai o čia nuslysta ir viskas į perkūlimą. miežius kūliau, apie 4 tonas biro tai per dieną kokius 3-4 kartus perkūlimą užkimšo grynai. aš tik už reguliuojamą jeigu finansai leidžia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdėjom šiemet ir mes į DB nereguliuojamą apatinį sietą, tai po poros dienų mečiau lauk, nes pralaidumo neturi visai. ant žvyno vistiek kitaip kabinasi visi javai o čia nuslysta ir viskas į perkūlimą. miežius kūliau, apie 4 tonas biro tai per dieną kokius 3-4 kartus perkūlimą užkimšo grynai. aš tik už reguliuojamą jeigu finansai leidžia :)

Arba per mažos skyles? Našumo mažiau, bet svariau. Kam ko reik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudetinga su tuo nereguliuojamu apatiniu sietu. Reikia labai pataikyt atsireguliuot virsutini sieta, jei per daug atviras, kemsasi apatinis, neiskultos varpos stacios skylutese uzstringa ir gaunasi "ezys", jei virsutinis per daug privertas, tuomet gali grudai kombainui per sikna isskristi. Turiu ir as DB kombaina, ta pati beda. O antrinio valymo kazkodel isvis paleist negaliu, tuoj sieta uzkemsa ...:( Tiesa, gal kas susiduret su sietu remontu "Pasvalio agrodileryje" ? Kokios kainos, terminai, darbu kokybe?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdėjom šiemet ir mes į DB nereguliuojamą apatinį sietą, tai po poros dienų mečiau lauk, nes pralaidumo neturi visai. ant žvyno vistiek kitaip kabinasi visi javai o čia nuslysta ir viskas į perkūlimą. miežius kūliau, apie 4 tonas biro tai per dieną kokius 3-4 kartus perkūlimą užkimšo grynai. aš tik už reguliuojamą jeigu finansai leidžia :)

Jei idėjot kokių 4 mm skylėm tai ir nepralenda grūdai, todėl ir kiša perkulima. Aš sudėjau Dominator 96 jei neklystu 6mm pailgom skylėm ir tų skylių gaunasi daugiau nei paties metalo, tai be problemų, labai patiko. Senam kombainui manau tikrai geras varijantas, nes taip nespėji remontuoti tų žvyninių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudetinga su tuo nereguliuojamu apatiniu sietu. Reikia labai pataikyt atsireguliuot virsutini sieta, jei per daug atviras, kemsasi apatinis, neiskultos varpos stacios skylutese uzstringa ir gaunasi "ezys", jei virsutinis per daug privertas, tuomet gali grudai kombainui per sikna isskristi. Turiu ir as DB kombaina, ta pati beda. O antrinio valymo kazkodel isvis paleist negaliu, tuoj sieta uzkemsa ...:( Tiesa, gal kas susiduret su sietu remontu "Pasvalio agrodileryje" ? Kokios kainos, terminai, darbu kokybe?
perkulimo sieta uzkiša nes perdidelis tarpas tarp sieto ir menčių.. :eusa-think:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudetinga su tuo nereguliuojamu apatiniu sietu. Reikia labai pataikyt atsireguliuot virsutini sieta, jei per daug atviras, kemsasi apatinis, neiskultos varpos stacios skylutese uzstringa ir gaunasi "ezys", jei virsutinis per daug privertas, tuomet gali grudai kombainui per sikna isskristi. Turiu ir as DB kombaina, ta pati beda. O antrinio valymo kazkodel isvis paleist negaliu, tuoj sieta uzkemsa ...:( Tiesa, gal kas susiduret su sietu remontu "Pasvalio agrodileryje" ? Kokios kainos, terminai, darbu kokybe?
perkulimo sieta uzkiša nes perdidelis tarpas tarp sieto ir menčių.. :eusa-think:

Siemet naujas mentes nupirkau, vistiek kemsa....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdėjom šiemet ir mes į DB nereguliuojamą apatinį sietą, tai po poros dienų mečiau lauk, nes pralaidumo neturi visai. ant žvyno vistiek kitaip kabinasi visi javai o čia nuslysta ir viskas į perkūlimą. miežius kūliau, apie 4 tonas biro tai per dieną kokius 3-4 kartus perkūlimą užkimšo grynai. aš tik už reguliuojamą jeigu finansai leidžia :)

Kviecius miezius kuliu su apvaliom 7mm skylem pralaidumo uztenka nors mieziuose kartais truksta praleidumo bet ir siemet kad ir prie 6t/ha derliaus viskas lyg ir ok. per 9 metus neteko dar uzkist perkulejo.

Rapsinis sietas 3,2mm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudetinga su tuo nereguliuojamu apatiniu sietu. Reikia labai pataikyt atsireguliuot virsutini sieta, jei per daug atviras, kemsasi apatinis, neiskultos varpos stacios skylutese uzstringa ir gaunasi "ezys", jei virsutinis per daug privertas, tuomet gali grudai kombainui per sikna isskristi. Turiu ir as DB kombaina, ta pati beda. O antrinio valymo kazkodel isvis paleist negaliu, tuoj sieta uzkemsa ...:( Tiesa, gal kas susiduret su sietu remontu "Pasvalio agrodileryje" ? Kokios kainos, terminai, darbu kokybe?
perkulimo sieta uzkiša nes perdidelis tarpas tarp sieto ir menčių.. :eusa-think:

Siemet naujas mentes nupirkau, vistiek kemsa....

koks atstumas tarp menciu ir sieto ? turetu buti apie 4-5mm..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau tokia informacija kulia klasu diametras 5.5x25, sake jokiu problemu kvieciuose, mieziuose... Tai mastau det 6mm plocio ir manau neturetu but jokiu bedu

Jei nepamiršiu ryt pamatuosiu tiksliai kokio pas mane pločio javams ir kokio rapsams. Jokių užkimšimų, jokių problemų, grūdai švarūs.

Consul kaip žinia gamykliškai stovi keičiami tai rapsams 6mm apskritom skylėm, javams, žirniams 12 mm apskritom, javams 6mm pailgom skylėm, pupoms ir avižoms apskritos 16mm.

Pamatavau. Pas mane Dominator 96 rapsams 4mm skylutės, javams 6 mm pločio pailgos skylės.

Aišku netiks pupoms, žirniams ir ko gero avižoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Kviecius miezius kuliu su apvaliom 7mm skylem pralaidumo uztenka nors mieziuose kartais truksta praleidumo bet ir siemet kad ir prie 6t/ha derliaus viskas lyg ir ok. per 9 metus neteko dar uzkist perkulejo.

Rapsinis sietas 3,2mm

Sveikas, žinau kad turi dronningborg 7000 gal žinai koks sietas turi but žirniams ir pupoms?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvieciam dedavau 7mm apvaliom o mieziam 10mm apvaliom ir butinai mieziam ijungtas pirminis valymas gaunasi idealu. Zirnian ir su 10mm kuldavau pupom reiktu stambesnio. Rapsui nepamenu ar 4mm ar 3.2mm buvau padares tai irgi svaru grazu

Tai turi 3 ar 4 sietus skirtingus pasidares turet. Pas musu kaip nusipirkom tai buvo idetas 12 mm. ir visas kulturas su tuo sietu nuimdavom, dabar turim truputi pupu užsiseje tai 12 mm bus per mazas. Ar tu kaip isigijai kombaina buvo visi sietai ar kitus sietus gaminaisi (pirkai) pats?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pas mane stovi apatinis 8mm skylem apvaliom. Visai nieko ejo kvieciai ir mieziai. Tiesa ir zirnius kuliau. 1 ha turejau, nusikuliau ir kazkokiu problemu nebuvo didesniu. Ir neisvare per subine dauk. Tik gal pas mane grudai smulkesni nei pas Jus nes as su trasom labai minimaliai. Tiesa mieziai tai labai akuotu dauk ejo i bunkeri, bet ce jau ne sieto problema.

Aisku, zirniams reikia didesnem skylutem manau, nes jauciu tie didesni kelevo i perkulima ir buvo suskaldyti. Bet ce tik mano teorija nes daugiau nesugalvoju kaip galejo pralysti didesnio diametro zirniai per tas skylutes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...