Jump to content

KURO DACIKAS


juliakas

Recommended Posts

  • Atsakymai 93
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

O tai tada kaip tą viršuj štucerį pritvirtint? 

pas mane yra grezta skyle, ir ivirintas sriegis prie kurio sukasi stuceris. ne paties darbas, su tokiu patobulinimu jau nusipirkau.

visaip galima padaryt, paprasciausia vamzdeli su zgoniuku lenkta ivirinai bako virsuje, slangute uzmovei, chamutuka ir viskas. 

dar variantas bandyti deti trisaki, kiek matau cionai yra oro isejimo slangiukas is desiniojo bako, nereiktu nieko virinti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.pas mane ant 952.4 toks fintas dedas su kuro rodymu,neseniai cia islindo.zodziu ryte uzsikuri viskas rodo kura tvarkingai,padirbi kelias ha ziuri jau rodo kad tuscia,nors tikrai netuscia,jei traktorius pastovi kuri laika,nu valanda dvi dacikas vel atsigauna.dar pastebejau kad kura man leidzia per plude bake.gal galit patart kur galu ieskot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.pas mane ant 952.4 toks fintas dedas su kuro rodymu,neseniai cia islindo.zodziu ryte uzsikuri viskas rodo kura tvarkingai,padirbi kelias ha ziuri jau rodo kad tuscia,nors tikrai netuscia,jei traktorius pastovi kuri laika,nu valanda dvi dacikas vel atsigauna.dar pastebejau kad kura man leidzia per plude bake.gal galit patart kur galu ieskot

ta prasme pludes pusliukas kiauras ? jei taip tai klijuok ta pati ir viskas. man ant 82.1 tai kojele pratrynus pusliuka buvo, irgi budavo kazkas panasaus, uzpili pilna baka, viska rodo gerai, pavaziuoji pora km ir jau nulis, paprasciausiai pribega dyzelio i pusliuka, ir jis dirbant nepakyla nuo dugno 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Pagaliau ir vėl prisiruošiau tvarkyti kad rodytų normaliai kiek bake yra kuro, galvojau, kad užteks kokią fiškę pajudinti, nes kaip pirkau trauktorių jau kuro nerodė, o po kokių metų vieną dieną tiksliai pamenu rodė. Išjungus degimą rodyklė guli ant 0, įjungus jį pašoksta iki raudonos padalos galo ( ~ 1/8 bako) ir visuomet stovi. Atjungus bako plūdę niekas nesikeičia. Daugiau kontaktų (laidų sudurimų lyg ir nėra nuo plūdės eina tiesiai iki panelės, ar klystu?

 

20150728_181139.jpg

 

DSC03684.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
23 minutes ago, wildfire pranešimas:

Skambinta daugumai pardaveju, bet niekas neturi butent to, ko reikia. Cia panasiai kaip su kiniskais telefonais, kuriems detaliu nenusipirksi, nes jie vienkartiniai :). Mtz952 2002m

Nežinau ar ten jos visos vienodos ar skirtingos bet 2003 metu mano traktoriui pirkau ta plūde Ramučiose, Kauno rajone, bet tai buvo prieš 3 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...