Jump to content

KURO DACIKAS


juliakas

Recommended Posts

jau tikrai zinokit stengiausi ir ieskojau visokiu variantu, jau 3men kaip sita reikala bandziau sutvarkyti, ir snd priejau tokia isvada. pyzdum man tas dacikas, mtz gale prie bako padarysiu grazia slangele sugraduosiu po 10 ltr ir tegu tie pludziu gamintojai susikisa jas sau i sikna

nu nepasiduok as irgi bandau visokius variantus gal kas pavyks negi liksiu vienas lauke :([/quote

jau po snd tj tikrai neturiu noro pajungt ta dacika, nzn nebent cia kaip kolega siule tiuninga susideti bet sumoj 300lt, ir tai dar neaisku kaip ir ka jis ten rodys

kieciausiai tai parduotuvese visi pardavejai gincijasi kad nera jokiu stebuklu pajungi paprastai ir rodo, tj litagroj sakiau davai imam akuma, pats pajungi, parodai kad vienas su kitu derinasi, sumoku uz plude dvigubai, nesutiko... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 93
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

visa sita reikala tik del to ir pradejau kad del kuro pasibaigimo likau laukuose su nuleistu plugu, paskuj ilga kelia tempiau 10ltr kuro, tada sukau starteriu ir nusodinau akuma, ejau namo atsivariau masina bandziau laidais uzvest, nepavyko (silpni laidai) isemiau akuma...uzklimpau...siaip ne taip gryzau, pakroviau akuma, paskuj vel sukau bet buvo silpna srove, kaito starterio laidai (gero kontakto nebuvo) senukuose nupirkau storiausia varini kabeli, svediskas klemas, padariau gera mase, viska sumontavau (vis dar laukuose), tada sudege starteris...nupirkau kita starteri ir siaip ne taip po 3 dienu darbo tesiau arima, o pavaziavus apie 15 metru kabinau akmeny ir uzlenkiau noraga... :DD

Ir po viso sito butinai sakiau pasidarysiu kad veiktu kuro dacikas...:DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visa sita reikala tik del to ir pradejau kad del kuro pasibaigimo likau laukuose su nuleistu plugu, paskuj ilga kelia tempiau 10ltr kuro, tada sukau starteriu ir nusodinau akuma, ejau namo atsivariau masina bandziau laidais uzvest, nepavyko (silpni laidai) isemiau akuma...uzklimpau...siaip ne taip gryzau, pakroviau akuma, paskuj vel sukau bet buvo silpna srove, kaito starterio laidai (gero kontakto nebuvo) senukuose nupirkau storiausia varini kabeli, svediskas klemas, padariau gera mase, viska sumontavau (vis dar laukuose), tada sudege starteris...nupirkau kita starteri ir siaip ne taip po 3 dienu darbo tesiau arima, o pavaziavus apie 15 metru kabinau akmeny ir uzlenkiau noraga... :DD

Ir po viso sito butinai sakiau pasidarysiu kad veiktu kuro dacikas...:DD

nuosirdi uzuojauta :eusa-doh:

buna dienu lyg tycia...

as vakar ardamas kuro kanistra i lauka nusiveziau,kad ramiau butu.o dacikas irgi rodydavo,kol bako nebuvau nuemes,tilta tvarkydamas.sudejus viska atgal,pradejo pilna rodyti.sakau gal laidus sumaisem pajungdami prie pludes .pakeiciau vietomis-tas pats.nupirkau tokia pat plude,perdejau-tas pats.

ir dar toks bajeris-visa laik rodo pilna.ijungi sviesas-isvis saskalivajet.kuo daugiau sviesu jungi,tuo daugiau rodo.cia kazkas nevien su plude bus,mano manymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visa sita reikala tik del to ir pradejau kad del kuro pasibaigimo likau laukuose su nuleistu plugu, paskuj ilga kelia tempiau 10ltr kuro, tada sukau starteriu ir nusodinau akuma, ejau namo atsivariau masina bandziau laidais uzvest, nepavyko (silpni laidai) isemiau akuma...uzklimpau...siaip ne taip gryzau, pakroviau akuma, paskuj vel sukau bet buvo silpna srove, kaito starterio laidai (gero kontakto nebuvo) senukuose nupirkau storiausia varini kabeli, svediskas klemas, padariau gera mase, viska sumontavau (vis dar laukuose), tada sudege starteris...nupirkau kita starteri ir siaip ne taip po 3 dienu darbo tesiau arima, o pavaziavus apie 15 metru kabinau akmeny ir uzlenkiau noraga... :DD

Ir po viso sito butinai sakiau pasidarysiu kad veiktu kuro dacikas...:DD

kuro gal neuzsipumpuoji kaip baigiasi, kad suki kol starteris paruksta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plūdės kotuką perdarai į kitą pusę ir rodo teisingai.

Nu nejau galvojat kad nebandziau? :D

supranti kad vis tiek nera tikslumo, kai plude buna mazdaug 40% nuo apacios rodykle jau rodo 0, o kai plude visai nusileidzia, rodykle jau buna toli nuo skales...taip galima dar bandyt lankstyti ta kotuko ant kurio yra pati plude...bet vel gi, paziurekit tos pludes kokybe, abejoju ar per vasara atlaikytu

vienintelis rupestis dabar, kaip naudingai panaudojus ta skyle stoge kur turejo but dacikas

Nesuprantu aš Jūsų problemos. Dirba ta plūdė ir dar net ne viena. Ir jokių problemų jau N metų. Tiesa vienam ji truputį rodo ne visai pilną baką. Bet tai kur problema? Žinai, kad artėja link nulio ir reikia prisipilti kuro. Ar jums reikia, kad rodytų jog liko 2 litrai kuro...........? Absurdas kažkoks :eusa-doh:

P.S. Jeigu tai yra tavo gyvenimo tragedija tai vadinasi dar nesi susidūręs su gyvenimu :( .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienintelis rupestis dabar, kaip naudingai panaudojus ta skyle stoge kur turejo but dacikas

Nesuprantu aš Jūsų problemos. ...

P.S. Jeigu tai yra tavo gyvenimo tragedija tai vadinasi dar nesi susidūręs su gyvenimu :( .

mano T-25 tai liniuotė stovi :) jokio dačiko :D užtat taip ramu :lol: išsitraukei pamatavai ir tiksliai žinai - litro tikslumu :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tikrai zinokit stengiausi ir ieskojau visokiu variantu, jau 3men kaip sita reikala bandziau sutvarkyti, ir snd priejau tokia isvada. pyzdum man tas dacikas, mtz gale prie bako padarysiu grazia slangele sugraduosiu po 10 ltr ir tegu tie pludziu gamintojai susikisa jas sau i sikna

Na jus čia ir visi duodat juoko :icon-mrgreen::icon-mrgreen: Visi kaška rašo, patarineja, tik nieko taip ir nepasako. Taip žmogus pirkdamas bele ka visus pinigus išleis.

Reikia naudoti tinkama plude kartu su tinkama rodykle.

Arba seno modelio rodykle УБ126 kartu su plude БМ161

varžos diapazonas 0 om - bakas tuščias, 90 om - bakas pilnas.

Arba naujo modelio rodykle ЭИ8007 kartu su plude ДУМП-19

varžos diapazonas 330 om - bakas tuščias, 0 om - bakas pilnas.

Man atrodo jeigu jau esi nusipirkes nauja plude, tai lengviau bus nupirkti ir naujo tipo rodykle, nes gauti seno tipo plude gali buti sudetingiau.

Čia kaškas raše kad nera mates kad Belarusas rodytu kuro lygi. Tai galiu pasakyti kad aš esu turbut išskirtinis nes mano rodo :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tikrai zinokit stengiausi ir ieskojau visokiu variantu, jau 3men kaip sita reikala bandziau sutvarkyti, ir snd priejau tokia isvada. pyzdum man tas dacikas, mtz gale prie bako padarysiu grazia slangele sugraduosiu po 10 ltr ir tegu tie pludziu gamintojai susikisa jas sau i sikna

Na jus čia ir visi duodat juoko :icon-mrgreen::icon-mrgreen: Visi kaška rašo, patarineja, tik nieko taip ir nepasako. Taip žmogus pirkdamas bele ka visus pinigus išleis.

Reikia naudoti tinkama plude kartu su tinkama rodykle.

Arba seno modelio rodykle УБ126 kartu su plude БМ161

varžos diapazonas 0 om - bakas tuščias, 90 om - bakas pilnas.

Arba naujo modelio rodykle ЭИ8007 kartu su plude ДУМП-19

varžos diapazonas 330 om - bakas tuščias, 0 om - bakas pilnas.

Man atrodo jeigu jau esi nusipirkes nauja plude, tai lengviau bus nupirkti ir naujo tipo rodykle, nes gauti seno tipo plude gali buti sudetingiau.

Čia kaškas raše kad nera mates kad Belarusas rodytu kuro lygi. Tai galiu pasakyti kad aš esu turbut išskirtinis nes mano rodo :))

nu va ir vel nauja viltis :D teks pabandyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio gal ir man kas padės - pas man įjungus masę dacikas pakyla iki raudonos ribos, tačiau nei kyla nei leidžiasi. Vienas bakas užsuktas. Tai čia kalta pludė?

Prie šito rodyklyno eina ДУМП-19 plūdė ? Tada, kai bakas pilnas, ji turi 0 Om. Jeigu pastoviai rodo pilną, tikėtina, kad plūdės laidas kažkur pratrintas į masę. Jeigu jį atjungus prie pat rodyklyno vistiek rodo pilną, tada kaltas pats rodykliukas. Gedimo paieška tokia: atjungi laidą nuo plūdės -> jei vistiek rodo pilną atjungi laidą nuo rodyklyno-> jei vistiek pilnas - rodyklyno gedimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toki dacika kur idejas gerasukis eitu ikist vietoj to senesnio kur rodo apsukas tik.?

O kam tau to naujesnio reikia ? Va nusprogo vienas rodykliukas ir keisk visą prietaisą... O senu atveju išėmei sugedusį, nupirkai kitą ir įsidėjei. Kur 400 Lt o kur 32... Jauti skirtumą ? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sveiki Forumieciai :icon-wink:  As taip pat uzsizaidziau su kuro lygio rodymu :icon-evil:  Issilupau is traktoriaus rodykle ir pagal ja parduotuveje parinko man plude (''dump-19") tai pajungus rode atvirksciai, kai tuscias bakas rodo pilna, o kai pilnas tuscia :eusa-shifty: . Apsukau plude i kita puse, tai rodymo kryptis pasitaise, bet tikslumo jokio :eusa-doh: Esant kuro bake maziau nei puse, rodykle rodo pilna :icon-redface: . Zinoma traktorius del to vaziuoja ne ka blogiau, bet noretusi kad viskas veiktu, kad ir ne simto procentu tikslumu bet bent mazesne paklaida nei dabar. Gal kam pavyko tai ispresti???? :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Forumieciai :icon-wink:  As taip pat uzsizaidziau su kuro lygio rodymu :icon-evil:  Issilupau is traktoriaus rodykle ir pagal ja parduotuveje parinko man plude (''dump-19") tai pajungus rode atvirksciai, kai tuscias bakas rodo pilna, o kai pilnas tuscia :eusa-shifty: . Apsukau plude i kita puse, tai rodymo kryptis pasitaise, bet tikslumo jokio :eusa-doh: Esant kuro bake maziau nei puse, rodykle rodo pilna :icon-redface: . Zinoma traktorius del to vaziuoja ne ka blogiau, bet noretusi kad viskas veiktu, kad ir ne simto procentu tikslumu bet bent mazesne paklaida nei dabar. Gal kam pavyko tai ispresti???? :eusa-pray:

 

Timpt už vadžių..... Tai ne tokio tipo daviklį tau parinko, kad vartyti reikėjo... Užtai ir nerodo tiksliai. Skaitom temą iš naujo, tik šį kartą atidžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Geriausias dačikas toks 2c61dc6cc30f5d1fd01fe4cd9918a42b248.JPG O gal kas galit pasakyt kur tas šlangelės kitas galas eina? 

pas mane taip pat ant mtzoko uztaisyta, tik virsuje bako stuceris vertikaliai stovi apatinio atzvilgiu, tikslumo aisku nera 100 proc nes per du bakus viskas teliuskuojasi, bet uztat pagaliu i baka nereikia kaisiot  :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...