Jump to content

KURO DACIKAS


juliakas

Recommended Posts

  • Atsakymai 93
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

nuvaziavau nusipirkau nauja plude idejau, nieko neperdares, veikia. :eusa-clap: dabat toks klausimas noreciau pasidaryt kad ir 1mam bake rodytu kiek yra, zinau reiktu naujos pludes ir vieno daciko. bet kaip skyle ispjaut bake graziai? :icon-rolleyes:

imi skriestuva apsibrezi, tada imi 10mm grazta padarai pora skyliu viena salia kitos per centra tada imi desines puses skardinimo zirkles ir issikerpi ratuka grazu :) uzdedi plude pasizymi skyles ir turi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant gaugo (rodyklės) yra numeriukas nurodantis su kuo jis dirba. Jei teisingai supratau, tai dirba su davikliu 90 omų. Jūsų turimas daviklis yra 330 omų.

http://ekran.pitri.by/ru/catalog/46/187/

Reikia keist vieną arba kitą kad tiktų varžos.

Pajungimas paprastas:

ant rodyklės Б pajungiamas +

Д - ateina nuo plūdės

Plūdė užmaitinama minusu (korpusas)

Veikt turi ir taip, bet nebus tikslumo. Pas mane toks idėtas nepasidomėjus, rodo tik prieš kurui baigiantis, ir tai maskatuoja siaubingai.

Yra ne rusiškų, bet sumoj apie 300lt berods gaunasi..

http://shop.xtra.lt/saugumo-iranga/kuro-bakai-xtra/kuro-kiekio-matuokle-daviklis.html?lang=2&_artperpage=30

http://shop.xtra.lt/tiuningas/indikatoriai-xtra/sandtler-kuro-lygio-indikatorius.html?lang=2&_artperpage=30

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim savo kolchoze keturis Bielkius, nei vienam neveikia tie dačikai, paskutinį kurį pirkom tai jau iš gamyklos atvažiavo neveikiantis ir aplamai nesu matęs belaruso su veikiančiu kuro dačiku.:D Geriausias dačikas, nusilauži kiečio šakelę, pamirkai ir viskas aišku.:D O šiaip tai ir pats daugmaž jau žinai kiek kokiems drbas ima kuro ir orentuojies be jokių dačikų.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane yra slangute permatoma ant vieno bako.Labai gerai,dulkes nubraukei ir matyt kiek kuro bake,dar norint gali susizymeti kas kokia 10-20ltr. ant slangutes kokiu rimtu markeriu ar idegyt revuka.Nesunku i paciam ta slangute primontuoti prie bako ir visad aisku kas bakuose,kuras ar ant garu jau varai. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant gaugo (rodyklės) yra numeriukas nurodantis su kuo jis dirba. Jei teisingai supratau, tai dirba su davikliu 90 omų. Jūsų turimas daviklis yra 330 omų.

http://ekran.pitri.by/ru/catalog/46/187/

Reikia keist vieną arba kitą kad tiktų varžos.

Pajungimas paprastas:

ant rodyklės Б pajungiamas +

Д - ateina nuo plūdės

Plūdė užmaitinama minusu (korpusas)

Veikt turi ir taip, bet nebus tikslumo. Pas mane toks idėtas nepasidomėjus, rodo tik prieš kurui baigiantis, ir tai maskatuoja siaubingai.

Yra ne rusiškų, bet sumoj apie 300lt berods gaunasi..

http://shop.xtra.lt/saugumo-iranga/kuro-bakai-xtra/kuro-kiekio-matuokle-daviklis.html?lang=2&_artperpage=30

http://shop.xtra.lt/tiuningas/indikatoriai-xtra/sandtler-kuro-lygio-indikatorius.html?lang=2&_artperpage=30

A C I U :)

Galbut ir pats galejau susirasti toky kataloga, taciau visai nemoku rusiskai, po trupty mokinuosi bet pakolkas tj vargstu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu,kad gali taip būt.:D Tikriausiai kokios specialios komplektacijos Bielkis.:D

Eksportinis :eusa-naughty::icon-cool:

imeskit foto su ijungta ir isjungta mase noretusi nors nuotraukoj pamatyt kaip veikia nes pas mane naujas veike lygiai dvi savaites :(

ok, rytoj eisiu nufotografuoti.... Tiesa, nelabai išeis pilnai pademonstruoti veikimą - bakas tai tuščias ant žiemos... :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant gaugo (rodyklės) yra numeriukas nurodantis su kuo jis dirba. Jei teisingai supratau, tai dirba su davikliu 90 omų. Jūsų turimas daviklis yra 330 omų.

http://ekran.pitri.by/ru/catalog/46/187/

Reikia keist vieną arba kitą kad tiktų varžos.

Pajungimas paprastas:

ant rodyklės Б pajungiamas +

Д - ateina nuo plūdės

Plūdė užmaitinama minusu (korpusas)

buvau snd litagroj, sakau reikia pludes dump-04 (pagal jusu kataloga), jie man sako tokiu nera pagaminta....ok, vaziuoju i ramucius vel sakau reikia pludes dump-04, sako tokios nezinau, ok atsiverciu jusu kataloga ziurau dump-06 taip pat dirba su 90 omu davikliu o kaip tycia jie tokia ir turejo, nuperku, gryztu namo, pajungiu....sudas

nuo akumo ant pludes dedu - is pludes - dedu ant Д ir nuo rodykles Б dedu ant + ir matau toky rezultata, reiskia kai plude pakyla i virsu man rodykle rodo tuscia baka, kai plude nuleidziu zemyn rodykle rodo pilna...ant rodykles sukeiciu laidus ir rodo visa laik pilna...tikrai eina NA***UI sita sistema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau snd litagroj, sakau reikia pludes dump-04 (pagal jusu kataloga), jie man sako tokiu nera pagaminta....ok, vaziuoju i ramucius vel sakau reikia pludes dump-04, sako tokios nezinau, ok atsiverciu jusu kataloga ziurau dump-06 taip pat dirba su 90 omu davikliu o kaip tycia jie tokia ir turejo, nuperku, gryztu namo, pajungiu....sudas

nuo akumo ant pludes dedu - is pludes - dedu ant Д ir nuo rodykles Б dedu ant + ir matau toky rezultata, reiskia kai plude pakyla i virsu man rodykle rodo tuscia baka, kai plude nuleidziu zemyn rodykle rodo pilna...ant rodykles sukeiciu laidus ir rodo visa laik pilna...tikrai eina NA***UI sita sistema

Tai nusipirkai vėl ne tokį daviklį. Plūdės korpusas prie masės, rodykliuko korpusas prie masės. Iš plūdės kontakto (vienas ir tėra) į rodykliuko Д (датчик), rodykliuko Б prie +12 V. Nu ir turi rodyt, jeigu daviklio ir rodykliuko tipai vienas kitam tinka. Aš turiu VDO kuro lygio daviklį, tai jis veikia atbulai nei rusiškas (taip kaip ir tu aprašei).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau snd litagroj, sakau reikia pludes dump-04 (pagal jusu kataloga), jie man sako tokiu nera pagaminta....ok, vaziuoju i ramucius vel sakau reikia pludes dump-04, sako tokios nezinau, ok atsiverciu jusu kataloga ziurau dump-06 taip pat dirba su 90 omu davikliu o kaip tycia jie tokia ir turejo, nuperku, gryztu namo, pajungiu....sudas

nuo akumo ant pludes dedu - is pludes - dedu ant Д ir nuo rodykles Б dedu ant + ir matau toky rezultata, reiskia kai plude pakyla i virsu man rodykle rodo tuscia baka, kai plude nuleidziu zemyn rodykle rodo pilna...ant rodykles sukeiciu laidus ir rodo visa laik pilna...tikrai eina NA***UI sita sistema

Tai nusipirkai vėl ne tokį daviklį. Plūdės korpusas prie masės, rodykliuko korpusas prie masės. Iš plūdės kontakto (vienas ir tėra) į rodykliuko Д (датчик), rodykliuko Б prie +12 V. Nu ir turi rodyt, jeigu daviklio ir rodykliuko tipai vienas kitam tinka. Aš turiu VDO kuro lygio daviklį, tai jis veikia atbulai nei rusiškas (taip kaip ir tu aprašei).

tj nifiga nesuprantu, ta rodykle kur cia foto ykeliau, kur litagroj 40 pinigu mokejau, BLOGA?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebloga, tiesiog netinka.. be to, plūdė, pagal aprašymą, yra žemesnė, reikia 226mm aukščio.

Faktiškai tereikia apsukt varžą ant plūdės, t.y. plūdę kiton pusėn nusukt ir gausis atbulas rodymas. Ar taip galima nzn.. :) galiu tik pasiguosti kad ne Jums vienam taip nesekas. Užsipypinau analogiškai kai hidraulinio vairo cilindro pirštų ieškojau. Rodos paprastas daiktas o netinka. Pasirodo jų gal 16 rūšių yra, ir jei turi kronšteiną - neturi pirštų ar dar kažko.

VDO taip, be masės pilną rodo :)

Patarimas toks: pasiimat akumą, laidus, ir važiuojat pirkt. Gal aš blogas elektrikas, bet kito varianto nzn..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebloga, tiesiog netinka.. be to, plūdė, pagal aprašymą, yra žemesnė, reikia 226mm aukščio.

Faktiškai tereikia apsukt varžą ant plūdės, t.y. plūdę kiton pusėn nusukt ir gausis atbulas rodymas. Ar taip galima nzn.. :) galiu tik pasiguosti kad ne Jums vienam taip nesekas. Užsipypinau analogiškai kai hidraulinio vairo cilindro pirštų ieškojau. Rodos paprastas daiktas o netinka. Pasirodo jų gal 16 rūšių yra, ir jei turi kronšteiną - neturi pirštų ar dar kažko.

VDO taip, be masės pilną rodo :)

Patarimas toks: pasiimat akumą, laidus, ir važiuojat pirkt. Gal aš blogas elektrikas, bet kito varianto nzn..

226mm tai cia pludes eiga nuo tuscio iki pilno bako?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tikrai zinokit stengiausi ir ieskojau visokiu variantu, jau 3men kaip sita reikala bandziau sutvarkyti, ir snd priejau tokia isvada. pyzdum man tas dacikas, mtz gale prie bako padarysiu grazia slangele sugraduosiu po 10 ltr ir tegu tie pludziu gamintojai susikisa jas sau i sikna

nu nepasiduok as irgi bandau visokius variantus gal kas pavyks negi liksiu vienas lauke :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plūdės kotuką perdarai į kitą pusę ir rodo teisingai.

Nu nejau galvojat kad nebandziau? :D

supranti kad vis tiek nera tikslumo, kai plude buna mazdaug 40% nuo apacios rodykle jau rodo 0, o kai plude visai nusileidzia, rodykle jau buna toli nuo skales...taip galima dar bandyt lankstyti ta kotuko ant kurio yra pati plude...bet vel gi, paziurekit tos pludes kokybe, abejoju ar per vasara atlaikytu

vienintelis rupestis dabar, kaip naudingai panaudojus ta skyle stoge kur turejo but dacikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...