Jump to content

Ivairiu tipu v o l a i


AGROMAN

Recommended Posts

Sveiki, paskutiniu metu susidomejau volais. Ju yra i vairiu tipu ir galimybiu.

Man svarbu issiaiskinti kaip gerai jie sutrupina grumstus ir idirba zeme, pvz crosskill tipo su lyginimo lenta sunkiom zemem, vienas is variantu rollex

arba rollex twin
. Gal gas turit ir naudojat?

O gal geriau rinktis frezas moliam trupint ir pamirst tuos volus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paskutiniu metu susidomejau volais. Ju yra i vairiu tipu ir galimybiu.

Man svarbu issiaiskinti kaip gerai jie sutrupina grumstus ir idirba zeme, pvz crosskill tipo su lyginimo lenta sunkiom zemem, vienas is variantu rollex

arba rollex twin
. Gal gas turit ir naudojat?

O gal geriau rinktis frezas moliam trupint ir pamirst tuos volus?

Na o kokia sejamoji? nes manau lengvoi zemei su tais volais geria, bet molyje nekaska. plius, jai sejamoji be idirbimo, seklos guolis tikrai nebus pajuostas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paskutiniu metu susidomejau volais. Ju yra i vairiu tipu ir galimybiu.

Man svarbu issiaiskinti kaip gerai jie sutrupina grumstus ir idirba zeme, pvz crosskill tipo su lyginimo lenta sunkiom zemem, vienas is variantu rollex

arba rollex twin
. Gal gas turit ir naudojat?

O gal geriau rinktis frezas moliam trupint ir pamirst tuos volus?

Na o kokia sejamoji? nes manau lengvoi zemei su tais volais geria, bet molyje nekaska. plius, jai sejamoji be idirbimo, seklos guolis tikrai nebus pajuostas.

Nusisneki... Kuriu galu lengvoje zemeje tokie volai reikalingi? Jie skirti sunkioms dirvoms, ypac rexius twin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paskutiniu metu susidomejau volais. Ju yra i vairiu tipu ir galimybiu.

Man svarbu issiaiskinti kaip gerai jie sutrupina grumstus ir idirba zeme, pvz crosskill tipo su lyginimo lenta sunkiom zemem, vienas is variantu rollex

arba rollex twin
. Gal gas turit ir naudojat?

O gal geriau rinktis frezas moliam trupint ir pamirst tuos volus?

Na o kokia sejamoji? nes manau lengvoi zemei su tais volais geria, bet molyje nekaska. plius, jai sejamoji be idirbimo, seklos guolis tikrai nebus pajuostas.

Nusisneki... Kuriu galu lengvoje zemeje tokie volai reikalingi? Jie skirti sunkioms dirvoms, ypac rexius twin.

Vieni juos naudoja ir lengvoi zemei vietoi kultivatoriaus, ir neburk cia .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

ar pentinuoti volai tinkami privoluoti pasetus grudus? ar geriau ieskotis lygius? pentinuoti pas mus nedazni mazai info apie juos

Pentinuoti nelabai, cambridge gal geriau tinka. Aš su tokiais voluoju, tai sudygimas žymiai geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavalkiuokit tokius grumstus, prisitrinsit smulkios frakcijos ir plutą turit kaip reikalas. pamirškit tuos balkius, yra kitų žemės lyginimo būdų.

Kas dėl privolavimo, tai vuolojam kokius volus turim. Aš ir kaimynas privoluojam su croskil (pentinuotais) volais, draugas turi cmabridžus, jis su jais privoluoja. Esu girdėjęs ir teorija tokia, kad croskill volais skirti dirvos tankinimui, ir gali sėklą išmesti į dirvos paviršių. O cambridžai lygūs ir skirti privolavimui. Praktiškai, kiekvienas dirbam su tuo ką turime, ir mano croskill privuoluojant neišmeta sėklos į paviršių. Bet dar vienas niuansas - po kokios sėjamosios yra privoluojamas paviršius. Aš privoluoju kartais ko vaderio, ir tik pavasrį, tai jis ir taip gerai suspaudžia sėklą. Po inkarinės sėjamosios, privoluojant su croskill tipo volais, klausimas ar sėklos neišmestų į paviršių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane abi diskines, viena sena sz3.6 kita naudoja 3 metru diskine pakabinama. visada lygiais volais voluodavau, bet va ukis i dvi dalis skiriasi atstumas daro savo sakau isigysiu, pentinuotus buvau uzmates padorius su norm kaina, o cambrgide gan auksta kaina ju nes pagrindinai su vaziuokle.

jei laukai netoli nuo namų tai galima ir be važiuoklės pirkti cambridžo tipo volus..o pentinuotų geriau nežiūrėk..nera ką liginti kaip dirba cambridžas ir pentinuoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavalkiuokit tokius grumstus, prisitrinsit smulkios frakcijos ir plutą turit kaip reikalas. pamirškit tuos balkius, yra kitų žemės lyginimo būdų.

Kas dėl privolavimo, tai vuolojam kokius volus turim. Aš ir kaimynas privoluojam su croskil (pentinuotais) volais, draugas turi cmabridžus, jis su jais privoluoja. Esu girdėjęs ir teorija tokia, kad croskill volais skirti dirvos tankinimui, ir gali sėklą išmesti į dirvos paviršių. O cambridžai lygūs ir skirti privolavimui. Praktiškai, kiekvienas dirbam su tuo ką turime, ir mano croskill privuoluojant neišmeta sėklos į paviršių. Bet dar vienas niuansas - po kokios sėjamosios yra privoluojamas paviršius. Aš privoluoju kartais ko vaderio, ir tik pavasrį, tai jis ir taip gerai suspaudžia sėklą. Po inkarinės sėjamosios, privoluojant su croskill tipo volais, klausimas ar sėklos neišmestų į paviršių.

pats sakai ka turim su tuo dirbam, kol is tokiu galvu bus smulkios frakcijos kad uzsidetu pluto vaziuot ir vaziuot su ta valke. Geriau jau pluta per kuria su mazosiom aketelem pralekus ja suardytu arba su kembridziniais volais nei galvos i kurias nei minties apie sejima negali but ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...