Jump to content

mtz 80 blokiruotė


Recommended Posts

03_12.jpg

o jis sujungtas su atmosfera? ir kur toki radot?

Taip, sujungtas. Veikia lygiai taip kaip reikia. Radom skelbiu.lt

Aš tai va tokį Festo gaminį turiu jau gal pusantrų metų, bet niekaip neprisiruošiu jo įdėti :) Tai kol kas mechaninį kraną naudoju. Bet šiam sezonui jau turiu ir pneumatinę sėdynę nupirkęs, tai ko gero viską susidėsiu kartu.

DSC03952.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Atlikus patobulinimus (išlupus kolonele) , atsilaisvins vieta po variklio dangciu . Ja galima panaudot istatymui "orines pypynes" , cia pas traukinistus reiktu paklausinet . Labai efektingas daikciuks , pvz.

Tokia mintis yra, tik toje vietoje po kapotu netilps pneumatinis signalas - jis pakankamai ilgas. Skelbimuose tik vienas yra pardavime, o kur nuo traukinio gauti net neįsivaizduoju. Video labai geras :D

Siūlyčiau dėti tokį

0rmBwCR1HVg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sveiki,

neveikia nuotraukoje sumontuota blokiruotė. Troselis nuimtas.Buvau išmontavęs dėžutę- nieko neįprasto. Mano galva neveikia, nes stora šlanga ateina alyva iš siurbliuko ir per trišakį keliauja į filtrą ir plonu variniu vamzdeliu  į blokiruotės įjungimo dėžutę. Kadangi per trišakį teka ir į filtrąir įjungimo dėžutę, tai dėl to krenta spaudimas, nes iš įjungimo dėžutės bėga į lenktą šlangą be spaudimo ,,samatioku". Jei užglušinčiau trišakį? 

20171210_125901.jpg

20171210_125846.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Sodininkas2 pranešimas:

Sveiki,

neveikia nuotraukoje sumontuota blokiruotė. Troselis nuimtas.Buvau išmontavęs dėžutę- nieko neįprasto. Mano galva neveikia, nes stora šlanga ateina alyva iš siurbliuko ir per trišakį keliauja į filtrą ir plonu variniu vamzdeliu  į blokiruotės įjungimo dėžutę. Kadangi per trišakį teka ir į filtrąir įjungimo dėžutę, tai dėl to krenta spaudimas, nes iš įjungimo dėžutės bėga į lenktą šlangą be spaudimo ,,samatioku". Jei užglušinčiau trišakį? 

20171210_125901.jpg

20171210_125846.jpg

pirma turi pasiziuret ar bent kiek slegio ateina i blokiruote pacia, nepamenu sio trisakio konstrukcijos kur viduje uzsisuka  filtriukas, manau turetu buti voztuvelis kad siuo atveju ateinantis tepalas nuo dozatoriaus nupylimo sukeltu slegi. jei tapalas teka laisvai i kolonele tai ir neblokuos.

p.s. pas mane irgi dozatorius uzdetas tik kolonele "nurengta" ir likus tik kaip tepalo bakas, blokiruote ant movu padaryta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkoks spaudimas yra visą alyvą iš bakelio išvaro.Trišakis kiauras į visas puses (keturias: 1. įėjimas,2.  link filtro į bakelį, 3. dar kartą į baką per mėlyną šlangutę viršuje,. 4.į apačią į perjungėją blokavimo.

Link filtriuko  vožtuvo nėra. O jei užglušinčiau trišakio 2 ir 3 eigas.tada viskas eitų į perjungėją ir per jį į manau į bakelį arba blokiruotę rate.

20171210_164827.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...