Jump to content

mtz 80 blokiruotė


Recommended Posts

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

apie jokias greičio reles nerašiau ,tamsta :)

man nuo vairo su šiokia tokia rėlių automatika net labai priimtinas variantas atrodo. pasibraižiau ir mechanizmą kaip valdyti vairo posūkio jutiklį. net eliminuojant atvejį kai ratai tiesioj padėtį, o vairas veikia jutiklį. viskas net namų salygom padaroma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, bus ir taip.

taigi : jeigu jau yra noras investuoti į elektroskirstytuvą difo bloko valdymui , tai mano idėja sukasi apie štai tokį mazgą:

vairo%2520mova.jpg

bronzinė mova uždėta ant vairaračio velenėlio, fiksuojama kaiščiu. pailga skylė eliminuoja tą variantą - kai ratai tiesiai, o vairas veikia jutiklį. T.y. mova turi radialinį laisvumą, velenėlio atžvilgiu.

kumšteliai valdo prasčiausią mechaninį jutiklį (kontaktą), kuris pertrauks relės atminties f-ją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

sveiki noreciau suzinoti kur didinamas spaudimas kad blogiruote ysijungtu nes spaudima rodo tik 7 pilnu gazu ar 6

kiek zinau blokiruotej reikia 8 maziausiai. kaskox yra varstas salia profkes bet bijau ka sukti kad neprivelniociau. ar o gal siurbliukas vairo gatavas bet vairas lb lengvai sukinejasi ar cia susija kas nors su blokiruote? o gal geriau pajungti nuo hidraulo slangute tai ant riciagos yjungi blogiruote ar nebus per didelis slegis? aciu uz atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
sveiki,

turiu klausima tiems, kas padaręs orinę blokiruotę: kaip jus užaklinat skylę vairo kolonėlėj išėmus blokiruotės įjungimo dėžutę? ir kokį kraną statot, kad įjungt blokiruotę? ir kas galėtų, gal kartais foto įmestu aklės ir krano?

Bučiau labai dėkingas :)

o kam išimti ta dėžutę palik ir nereikės neiko aklinti... pas mane vairas hidro bet palikau orginalia blokiruote..veikia. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

turiu klausima tiems, kas padaręs orinę blokiruotę: kaip jus užaklinat skylę vairo kolonėlėj išėmus blokiruotės įjungimo dėžutę? ir kokį kraną statot, kad įjungt blokiruotę? ir kas galėtų, gal kartais foto įmestu aklės ir krano?

Bučiau labai dėkingas :)

o kam išimti ta dėžutę palik ir nereikės neiko aklinti... pas mane vairas hidro bet palikau orginalia blokiruote..veikia. :P

o pas mane durniuoja, tai suveikia tai ne, bei nusipodo pastoviai tepaluotas radiatorius nuo jos, tai nusprendžiau orine padaryt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

turiu klausima tiems, kas padaręs orinę blokiruotę: kaip jus užaklinat skylę vairo kolonėlėj išėmus blokiruotės įjungimo dėžutę? ir kokį kraną statot, kad įjungt blokiruotę? ir kas galėtų, gal kartais foto įmestu aklės ir krano?

Bučiau labai dėkingas :)

o kam išimti ta dėžutę palik ir nereikės neiko aklinti... pas mane vairas hidro bet palikau orginalia blokiruote..veikia. :P

o pas mane durniuoja, tai suveikia tai ne, bei nusipodo pastoviai tepaluotas radiatorius nuo jos, tai nusprendžiau orine padaryt :)

o jei nauja dėti..? http://www.agrosela.lt/lt/priekinis-tiltas/2522-sankabos-korpusas.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip nesinori tos hidraulikos, šiandien nuėmiau radiatoriu, tai visas tepalais ir dulkėm užneštas, ryt bandysiu kercheriu praplaut, gal pramuš, nes gerai užkištas, už tepalo radiatorium nebuvo matyt, kai nuėmiau, tai net plaukai piestu atsistojo. tai atsisakinėju hidraulikos, pradžiai orinę blokiruotę padarysiu, o toliau rinksiu pinigus kad ir vairo kolonėlę išmest, kad perdaryt į cilindriuką, tada nors nebus kam tepalais užkišt radiatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip nesinori tos hidraulikos, šiandien nuėmiau radiatoriu, tai visas tepalais ir dulkėm užneštas, ryt bandysiu kercheriu praplaut, gal pramuš, nes gerai užkištas, už tepalo radiatorium nebuvo matyt, kai nuėmiau, tai net plaukai piestu atsistojo. tai atsisakinėju hidraulikos, pradžiai orinę blokiruotę padarysiu, o toliau rinksiu pinigus kad ir vairo kolonėlę išmest, kad perdaryt į cilindriuką, tada nors nebus kam tepalais užkišt radiatoriu.

Kai paskaiciau , ka rašai , man irgi "plaukai piestu atsistojo" :) , tai "niekam tikes" , paciam traktorius pakliuvo , kad ji kur velniai nujotu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip nesinori tos hidraulikos, šiandien nuėmiau radiatoriu, tai visas tepalais ir dulkėm užneštas, ryt bandysiu kercheriu praplaut, gal pramuš, nes gerai užkištas, už tepalo radiatorium nebuvo matyt, kai nuėmiau, tai net plaukai piestu atsistojo. tai atsisakinėju hidraulikos, pradžiai orinę blokiruotę padarysiu, o toliau rinksiu pinigus kad ir vairo kolonėlę išmest, kad perdaryt į cilindriuką, tada nors nebus kam tepalais užkišt radiatoriu.

Ir teisingai. Pasidarysi kaip priklauso ir dirbsi. Ta kolonėlė tikrai "rimtas" išradimas. Kai atšils ir patręšiu žieminius, bei pasėsiu vasarojų aš turbūt jau irgi imsiuosi šito reikalo. Orinei blokiruotei geriausia įdėti elektrinį pneumovožtuvą. Tada mygtuku valdosi blokiruotė. O jeigu neturi tokio, skelbimuose yra kas ardo pramoninę siuvimo techniką - ten pneumatikos pilna. Dabar kolegai nupirkome vožtuvėlį blokiruotei, išvaizda kaip paprastas jungiklis, tik ateina du oro vamzdeliai. Įjungi - išjungi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip nesinori tos hidraulikos, šiandien nuėmiau radiatoriu, tai visas tepalais ir dulkėm užneštas, ryt bandysiu kercheriu praplaut, gal pramuš, nes gerai užkištas, už tepalo radiatorium nebuvo matyt, kai nuėmiau, tai net plaukai piestu atsistojo. tai atsisakinėju hidraulikos, pradžiai orinę blokiruotę padarysiu, o toliau rinksiu pinigus kad ir vairo kolonėlę išmest, kad perdaryt į cilindriuką, tada nors nebus kam tepalais užkišt radiatoriu.

Ir teisingai. Pasidarysi kaip priklauso ir dirbsi. Ta kolonėlė tikrai "rimtas" išradimas. Kai atšils ir patręšiu žieminius, bei pasėsiu vasarojų aš turbūt jau irgi imsiuosi šito reikalo. Orinei blokiruotei geriausia įdėti elektrinį pneumovožtuvą. Tada mygtuku valdosi blokiruotė. O jeigu neturi tokio, skelbimuose yra kas ardo pramoninę siuvimo techniką - ten pneumatikos pilna. Dabar kolegai nupirkome vožtuvėlį blokiruotei, išvaizda kaip paprastas jungiklis, tik ateina du oro vamzdeliai. Įjungi - išjungi ;)

fermer.ru radau, kad naudoja KAMAZ blokiruotes krana, ka manai apie ji? ar gal sunku toki rast bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fermer.ru radau, kad naudoja KAMAZ blokiruotes krana, ka manai apie ji? ar gal sunku toki rast bus?

Kamaz kranų nesu matęs, bet mačiau naudojamą vakarietiškų sunkvežimių sistemose. Kai užsuktas, tada blokavimo kamera sujungta su atmosfera, kai atsukas - blokavimo kamera sujungta su slėgiu. Iš tikro ką pastatysi, tai skonio ir galimybės gauti reikalas. Svarbu, kad veiktų kaip parašiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fermer.ru radau, kad naudoja KAMAZ blokiruotes krana, ka manai apie ji? ar gal sunku toki rast bus?

Kamaz kranų nesu matęs, bet mačiau naudojamą vakarietiškų sunkvežimių sistemose. Kai užsuktas, tada blokavimo kamera sujungta su atmosfera, kai atsukas - blokavimo kamera sujungta su slėgiu. Iš tikro ką pastatysi, tai skonio ir galimybės gauti reikalas. Svarbu, kad veiktų kaip parašiau.

o gal turi foto koki kolegai nupirkot voztuva?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...