Jump to content

prikabinamo plūgo pliusai ir minusai


antasas

Recommended Posts

  • Atsakymai 56
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o ko to hybrido taip rėmas sulankstytas? :D Jei rimtai, tai aš būčiau už prikabinamą, priklausomai koks jis - apverčiamas ar neapverčiamas ir kelių korpusų. Nes po ilgesnio laiko kokių 5 korpūsų apverčiamo plūgo eksplotacijos, gali prireikti visą galą traktoriui perrinkti, o tas gerus pinigus kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ko to hybrido taip rėmas sulankstytas? :D Jei rimtai, tai aš būčiau už prikabinamą, priklausomai koks jis - apverčiamas ar neapverčiamas ir kelių korpusų. Nes po ilgesnio laiko kokių 5 korpūsų apverčiamo plūgo eksplotacijos, gali prireikti visą galą traktoriui perrinkti, o tas gerus pinigus kainuoja.

argumentuokite prasau kodel gala reiktu perrinkti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ko to hybrido taip rėmas sulankstytas? :D Jei rimtai, tai aš būčiau už prikabinamą, priklausomai koks jis - apverčiamas ar neapverčiamas ir kelių korpusų. Nes po ilgesnio laiko kokių 5 korpūsų apverčiamo plūgo eksplotacijos, gali prireikti visą galą traktoriui perrinkti, o tas gerus pinigus kainuoja.

argumentuokite prasau kodel gala reiktu perrinkti ?

Tetes paklausk. Juk ir taip aisku didelis svoris ant subines niekam ne i nauda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su prikabinamu vargo turi tik tada jei reikia mažus laukus aparinėt, ypač galus dabaigt kai reikia. bet šiaip tai prikabinamas plūgas daug geriau kopijuoja, gali iš šlapiausius laukus apsiart, nes atskirai gali kilnot plūgo priekį ir galą, plius transporte važiuot smagiau su prikabinamu, traktoriaus galo nelaužai. čia tas pats kaip kiti sako, kad sėjamoji turi būt tik pakabinama nes kitaip gale lauko sudėtinga sukinėtis :) kiek žmonių tiek nuomonių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

edviuxxx, nuo nešiojamo svorio ir vartymo vibracijos (jei teko arti su vartomais plūgais, turėtum žinoti), dyla ir išsiplaka šlaunš šlicus, tos pačios ašys taip pat plaka. Kaimyniniame kaime bendrovė 5 metus kas met ardama po 700ha su Case ir 5 korpusų vartomu pakabinamu plūgu, šią vasarą perrinko galą sumokėdami 15t litų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tik jau ne su pusiau pakabinamu laukus slapius arti. zaidimas jai slapias laukas o ne arimas buna. kilnoji leidi, kilnoji leidi. jai laukai butu visi po minimalei 30 - 20ha, tada puiku, ir kad sudarytu staciakampio, kvadrato forma, tada tikrai, tik pusiau pakabinamas, o jai kokie trikampiai tai hujnia apsisukineti, uzgalius kai arti tenka isvis prisidarai lyginimo pavasariui tolka tak. Bet va, su prikabinamu kaip dirmukai sakai nesilauzo galas traktoriaus, uztat plugo galas ratukas lauzosi, jai karta nuluzus asis buvo, nors ir cilindras amortizuojantis, plysta. dabar pakeitem ir sustiprinom, tai metai laiko jau kaip nelusta.

Pakabinamo pliusas pelkes, , visur aparsi slapia, neslapia, ark ir dziaukis. nei tu ikrisi tiek daznai kiek su prikabinamu nei tu ka. aisku daug kam nelaiko centrines traukes nuo pakabinamu plugu , kolega su newhollandu tampo 5korpusu overuma vartoma pakabinama, tai i sezona po viena pakeicia nes jos neatlaiko tokio svorio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vartant tai tas plugas ar toks ar toks vis vien gaus smugiu, sito neisvengsi

tada taip pat nesakyk, kad smūgio stiprumai tokie patys tiek pakabinamo, tiek prikabinamo.

na taip pakabinamas gal ir smarkiau dauzo bet galima srauta pamazint kad letai verstu, bent jau as pakabinamo ir pusiau prikabinama nekeisciau :)

:handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš kaip tik keičiu nuomonę, kad plūgą pirksiu tikriausiai tik prikabinamą. Teko šiemet su tokiu ir su tokiu paarti, tai smagiau arti buvo su prikabinamu. Man ne tiek tas mažas trankymas patiko, kiek prikabinamą plūgą įleidi ir iškeli galulaukėse lygiai, ta prasme nepaliekant vagų ir panašiai. Ko nepadarysi su pakabinamu. Ir tai jaučiasi galulaukes užariant.

O dėl to srauto susimažinimo apverčiant, galima taip pasidaryti, bet vis vien tikriausiai jausis tas pervertimo smūgiavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš kaip tik keičiu nuomonę, kad plūgą pirksiu tikriausiai tik prikabinamą. Teko šiemet su tokiu ir su tokiu paarti, tai smagiau arti buvo su prikabinamu. Man ne tiek tas mažas trankymas patiko, kiek prikabinamą plūgą įleidi ir iškeli galulaukėse lygiai, ta prasme nepaliekant vagų ir panašiai. Ko nepadarysi su pakabinamu. Ir tai jaučiasi galulaukes užariant.

O dėl to srauto susimažinimo apverčiant, galima taip pasidaryti, bet vis vien tikriausiai jausis tas pervertimo smūgiavimas.

jai pas taves laukai tikrai kaip minejau nebuna trikampio, ar kitokiu formu, tada imk, pats tas. bet jaigu yra, galesi prakeikti pluga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš kaip tik keičiu nuomonę, kad plūgą pirksiu tikriausiai tik prikabinamą. Teko šiemet su tokiu ir su tokiu paarti, tai smagiau arti buvo su prikabinamu. Man ne tiek tas mažas trankymas patiko, kiek prikabinamą plūgą įleidi ir iškeli galulaukėse lygiai, ta prasme nepaliekant vagų ir panašiai. Ko nepadarysi su pakabinamu. Ir tai jaučiasi galulaukes užariant.

O dėl to srauto susimažinimo apverčiant, galima taip pasidaryti, bet vis vien tikriausiai jausis tas pervertimo smūgiavimas.

jai pas taves laukai tikrai kaip minejau nebuna trikampio, ar kitokiu formu, tada imk, pats tas. bet jaigu yra, galesi prakeikti pluga :D

Kas svarbiausiai kas dirba su prikabinamais vartomais nesu girdejas kad keiksnotu, draugelis su 6 kvernelandu aria aisku galulaukes uzzart graziai sunkiau eina, bet arimas tai malonus :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu aš tų laukų ir po 1ha, ir 2 ha ir nelygiakraščių bei trikampuotų kaip jūs sakot, bet tai problemų nesudaro. Pasilieki grąžą kaip ir galulaukėje ir ramiai užsiari. Be to, nėra skirtumo, ar tas plūgas pakabinamas ar prikabinamas, visvien trikampyje sukitnėtis reikia ir nei kiek nesumažėja apsisukimo laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš kaip tik keičiu nuomonę, kad plūgą pirksiu tikriausiai tik prikabinamą. Teko šiemet su tokiu ir su tokiu paarti, tai smagiau arti buvo su prikabinamu. Man ne tiek tas mažas trankymas patiko, kiek prikabinamą plūgą įleidi ir iškeli galulaukėse lygiai, ta prasme nepaliekant vagų ir panašiai. Ko nepadarysi su pakabinamu. Ir tai jaučiasi galulaukes užariant.

O dėl to srauto susimažinimo apverčiant, galima taip pasidaryti, bet vis vien tikriausiai jausis tas pervertimo smūgiavimas.

jai pas taves laukai tikrai kaip minejau nebuna trikampio, ar kitokiu formu, tada imk, pats tas. bet jaigu yra, galesi prakeikti pluga :D

Kas svarbiausiai kas dirba su prikabinamais vartomais nesu girdejas kad keiksnotu, draugelis su 6 kvernelandu aria aisku galulaukes uzzart graziai sunkiau eina, bet arimas tai malonus :eusa-whistle:

aisku kas tai tikrai greiciau apsisuku lyginant su pakabinamu. o tas minusiukas irgi dsar vienas kad uzgalis ilgas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl ilga? aš ardamas tiek su pakabinamu, tiek su prikabinamu, pasilikau lygiai tiek pat galulaukės. Be to, kraštinius važiavimus visada susiari kuo daugiau ar arčiau krašto kad neliktų neartos vietos.

O grįžtant prie temos, mano manymų, daugiau pliusų yra prikabinamo plūgo pusėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...