Jump to content

Tankinimo Volai


bLiudas

Recommended Posts

pas jum kraste ir plugus naudoja su varstine apsauga, o pasmum kantrybe truktu po pirmo pusdienio

Varstine apsauga dotpro teritorijoje? Turbut yra, nors nemaciau. 

Karta atvaziavau su traktierium i dzeirana padangos pasitvarkyt, laukiu, dairaus.... ziuriu mekanikas kelis vaderio volu segmentus ant stalo pasidejas ir tveria is ju viena gera, kaip skulptorius koks. Pasirodo luzta ir patys brangiausieji. 

Perkant turbut reikia isivertint kiek akmenu laukuose, kiek naudojami bus, reikia pasipuikavimui pries kaimynus(buna ir taip) ar tik seip darbui, perkamoji galia tam momentui ir t.t. 

As pats kai kazka renkuosi, dazniausiai stengiuosi atmest ekstremumus. Bet si kart gavosi, kad nupirkom pigiausius. Nesuluzo taip greit kaip tikejausi, bus matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na geros firmo tikrai nera uz 10k nebent lenkiski, kur ziedai trukineja nuo bet ko

Čia Vilius parašė Laumetrio volu kaina, o pačiu žiedu tai Laumetris negamina, bet kieno gamybos žiedus naudoja tai neteko girdėt, bet gal ne pačius prasčiausius nes pvz. ant noraginio skutiklio tai deda horch darbines dalis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laumetris naudoja belotos dylancias dalis, ne horsch.

Gali būt, pats aš neturiu tokio aparato bet prieš pora su trupučiu metu kai rinkausi noragini skutika tai buvau ir laumetryje, tai man nuvedė ji aprodyt ir pabrėžė, kad dylančios dalys sudėtos horšch, tai nežinau kaip ten iš tikro yra, bet tuo kart apžiūrėjau ir kažkoki diskini agregata pas juos tai vat diskai tai tikrai sakė belotos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pirma karta ant arimo (jai graziai subyra,)tai normaliai visai vistiek greitis near didelis,o paskui po kokio germinatoriaus ar kultivatoriaus tai bent jau as visu lentu neuzleidziu kad tik eitu kalniukas ir tiek, pries perkat galvojam kad 5 metro reikia tik pabaigoje persigalvojom ir tuo dziaugiames kad emem 6.3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pirma karta ant arimo (jai graziai subyra,)tai normaliai visai vistiek greitis near didelis,o paskui po kokio germinatoriaus ar kultivatoriaus tai bent jau as visu lentu neuzleidziu kad tik eitu kalniukas ir tiek, pries perkat galvojam kad 5 metro reikia tik pabaigoje persigalvojom ir tuo dziaugiames kad emem 6.3

ir kiek kainavo si voliai jai ne paslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neužtenka vieni karto. Lentos taip nenužeria kieto paviršiaus kaip kad rudenį šviežų. Esu sėjas po volų vieno karto lyginimo, neišlygino gerai ir pasėlio vaizdas netenkino. Geriausias rezultas man ūna kai pirmą kartą pravažiuoji su jultivatoriumu ir antrą kartą su volais. Va tada ir pasilygina ir pasisėja puikiai vienodam gylį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...