Jump to content

Tankinimo Volai


bLiudas

Recommended Posts

1 hour ago, Vilius said:

Turiu kembridž bet mastau į arimą lendant geriau cosskill volai. Kažin su crosskil yra kas volaves po sejos 

Kiek domėjausi, tai crosskil labai kelia žemes (kartu su sėkla), tai tinka tik grumstų daužymui prieš sėją. Arba turi būti mažas važiavimo greitis,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-02-07 at 12:01, Vilius said:

Turiu kembridž bet mastau į arimą lendant geriau cosskill volai. Kažin su crosskil yra kas volaves po sejos 

Esu croskill privolaves kviecius po sejos nes norejosi sumust likusius grumstus nes nepataikem laiko gerai isdirbt :) viskas graziai sudygo. Esu pazystamui net pieva paseta privolaves labai lengvoj zemej viskas lyg ir gerai buvo :) atrode kad zemes kele tie karbai bet gerai gavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Rimvydas1 said:

Su kembridzo optimaliausias greitis 8-10km/h. Aisq jei dirbi ne sau, o esi samdomas tai gali lekt kaip Vilius 14-20km/h

Na aš važiuoju apie 10 km/h. Šiaip priklauso nuo žemės. Jeigu žemė kaip pelenai arba kokios durpės ir prieš volą stumiasi kalnas, tai mažinu greitį. Jeigu normali žemė, tai galima ir greičiau. Dirbu sau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24 minutes ago, wildfire said:

https://youtu.be/Rd6bmcqAfeE

Čia sėjos dieną voluota :)

mano pastebėjimas:
pasėtą lauką voluoti kampu, daug gražiau nes nepersidengia važiavimai su sėjamąja ir su volais.

čia labai lengva žemė, taip kad greitis negali būti didelis. atrodo kaip per smėlio karjerą važiuotum.


jei laukas būtų molis/priemolis galima lėkti su vėjeliu. pats kaip ir vilius ant kieto pagrindo važiuoju tiek kiek leidžia sąlygos, nėra tinkamo darbinio greičio visiems laukams. priesmėlyje kartais ir 6 km/h daug, o ant molio galiu ir 16.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera mintis tik jeigu voluoji su dubliais arba placiom padangom. O seip prasmes nematau.

Pas mane ant bielkio standartines ir lieka kazkiek provezos isimynusios. Tai varant pastrizai yra tikimybe kad kulent gali tureti reikalu. Del kombaino svyravimo.  O ypac kaip pas mane 6metrai ir kederis ne kopijuoja.

Visada voluojam sejimo kryptimi.  Ir paskui dirbant visus kitus darbus sutini kaip ant ledo, sostas maziau darbo gauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai aš Anglijoj ant 10 km/h pavolavau, gavau pizdulį. Nuo tada voluodavau kažkur ant 5-6. Sakė, kad tipo geriau taip.Volavimo kampu aš niekaip nesuprantu, juk pagal sėjimo kryptį ir atstumą lengviau išlaikyti, yra kažkokios žymės žemėje, kai skersai, tai tikrai pradedi švinkiuot, neabejoju, nebent ten su kokiu tai autosteeru varai, tada pofik kuria kryptim važiuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...