Jump to content

Rinkimai


Greenas

Recommended Posts

  • Atsakymai 395
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

nu bet jus skeptikai paneikit mano teigini, kam pirkti brangia elektra is kaliningrado ir belorusu elektriniu, kurios bus pastatytos prie pat Lietuvos sienos.

o tai ar lietuvis toks tupas, visada elektra buvo brangoka, tai jeigu 2004m istojus i ES isipareigojom uzdaryt IAE, tai po galais, kodel tada nepradejom statybu? as zinau atsakyma - per 22m nepriklausomybes, LT neigyvendino jokio tarptautinio projekto. VAE statys minimum 10 metu, uz tuos pinigus, per ta laika ant daugiaauksciu pastatom saules baterijas, sukuriam zalia el tinkla, 500 000 ha nenaudojamos zemes sukulturinam ir biomase apsikrove busim. Katilu patys pasigaminam, kuro bus, tai wtf, koki suda malat???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man kvailai skamba jusu argumentai uzsuks uzdarys ir pasibaigs pakels kaina ir kukuosim maziau verkslenimu daugiau darbu.Nuo 2011 statomas elektros tiltas su svedija po dvieju metu jis bus gatavas kiek truks energijos svedai parduos.kokie 3-4 metai snekama apie elektros tilta su lenkija manau pats laikas ta darba pradet daryt juo lab santykiai su lenkais turetu gereitai pageret tai lems lenku padaugejimas seime.Alternatyvi energetika tik pigs iki 2020 metu jos kaina nera aisku kokia bus bet tikrai pigs gal net daugiau negu dvigubai.Dar man labai noretusi pasakyti visiems prijaucentiems AE kad gal pirmiausia reiktu savo paliktas siuksles susitvarkyti o ne palikt savo vaikam ir anukam visa sukaupta mesla kuopt negana to ir dar kitos statybu nasta uzkraut.Sei dienai Ignalinos atomine nera uzdaryta norint ja galima ijungti o uzdarimas kaip zinote smarkiai stringa pinigu reikai ir reiks kaip visada paaiskeja kad zenkliai daugiau negu ju yra ir tos islaidos tenka vel mums.Laikas atsimerkt ir susimastyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man kvailai skamba jusu argumentai uzsuks uzdarys ir pasibaigs pakels kaina ir kukuosim maziau verkslenimu daugiau darbu.Nuo 2011 statomas elektros tiltas su svedija po dvieju metu jis bus gatavas kiek truks energijos svedai parduos.kokie 3-4 metai snekama apie elektros tilta su lenkija manau pats laikas ta darba pradet daryt juo lab santykiai su lenkais turetu gereitai pageret tai lems lenku padaugejimas seime.Alternatyvi energetika tik pigs iki 2020 metu jos kaina nera aisku kokia bus bet tikrai pigs gal net daugiau negu dvigubai.Dar man labai noretusi pasakyti visiems prijaucentiems AE kad gal pirmiausia reiktu savo paliktas siuksles susitvarkyti o ne palikt savo vaikam ir anukam visa sukaupta mesla kuopt negana to ir dar kitos statybu nasta uzkraut.Sei dienai Ignalinos atomine nera uzdaryta norint ja galima ijungti o uzdarimas kaip zinote smarkiai stringa pinigu reikai ir reiks kaip visada paaiskeja kad zenkliai daugiau negu ju yra ir tos islaidos tenka vel mums.Laikas atsimerkt ir susimastyt.

100 % agree

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu, kiek ilgai žmonės svaigs apie alternatyvią energetiką, kaip pagrindinį šaltinį. Su tokia brangia energija visa šalies ekonomika taptų absoliučiai nekonkurencinga. Referendume nedalyvavau - per daug skurdi informacija, kad daryt kažkokius sprendimus. Ir labai jau tendencinga agitacija už VAE. Bet apie biodujas ir kitą fignią svaigt galima iki tam tikro laipsnio.

Va, ir kolega Bulvinykas šiuo klausimu su manimi panašiai galvoja...

atomine niekad nebuvo ir nebus vienintelis elektros energijos gamintojas, patys suprantat del ko, caras, kaizeris ir kiti zinojo daug budu kaip rizika skaidyti, apie gelezinkelio begius " na hui shyre" apie vingiutus kelius apsodintus medziais del saugumo karo atveju nevienas zinot, ypac vyresni, o apie atomine apsimetat kad nesuprantat, kad niekad nebuvo ir niekad nebus vienitelis tiekejas, taip kad brangus kolegos su savo komentarais mano atzvilgiu siulyciau nebuti tokiais tendensingais, mano posmas tai tik paprasto valstiecio pavizdys ir to nesakau kad pastatyti viena objekta, sakau skaidyti, kad butu daug, nes daug reiskia pigu, o vienas visada lieka vienas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet jus skeptikai paneikit mano teigini, kam pirkti brangia elektra is kaliningrado ir belorusu elektriniu, kurios bus pastatytos prie pat Lietuvos sienos.

Brangią? Dabar perkam po 15 ct/kW/h. Ta atominė pagamins pigiau?

Aha.... Dabar perkam po 15...... o tik Putinui panorus "remontuoti" liniją kaina pakilo iki 45....... O kas jam uždraus tą liniją "remontuoti" visą laiką, kaip remontuoja naftos vamzdį...? Jei ne Būtingė, Mažeikiose būtų daug metalo laužo...

Ir su elektros tinklais taip bus.... Ir Kruonio hidroakamuliacine..... kuri ir pastatyta atominės elektrai piginti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet jus skeptikai paneikit mano teigini, kam pirkti brangia elektra is kaliningrado ir belorusu elektriniu, kurios bus pastatytos prie pat Lietuvos sienos.

Brangią? Dabar perkam po 15 ct/kW/h. Ta atominė pagamins pigiau?

Aha.... Dabar perkam po 15...... o tik Putinui panorus "remontuoti" liniją kaina pakilo iki 45....... O kas jam uždraus tą liniją "remontuoti" visą laiką, kaip remontuoja naftos vamzdį...? Jei ne Būtingė, Mažeikiose būtų daug metalo laužo...

Ir su elektros tinklais taip bus.... Ir Kruonio hidroakamuliacine..... kuri ir pastatyta atominės elektrai piginti..

Ne piginti, o sunaudoti pertekline, kaip sakot jei kas linija "remontuotu" ir nakti nebutu kur naudoti. Jei butu reikalinag butu pastatyti visi 8 blokai, dabar 4 ir tu tik vienas del proceso palaikymo dirbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne piginti, o sunaudoti pertekline, kaip sakot jei kas linija "remontuotu" ir nakti nebutu kur naudoti. Jei butu reikalinag butu pastatyti visi 8 blokai, dabar 4 ir tu tik vienas del proceso palaikymo dirbo.

Nu.... je.... tipo jei perteklinę išmestumėm, tai dėl to elektra nebrangtų.. Įdomiai, kolega, mąstot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne piginti, o sunaudoti pertekline, kaip sakot jei kas linija "remontuotu" ir nakti nebutu kur naudoti. Jei butu reikalinag butu pastatyti visi 8 blokai, dabar 4 ir tu tik vienas del proceso palaikymo dirbo.

Nu.... je.... tipo jei perteklinę išmestumėm, tai dėl to elektra nebrangtų.. Įdomiai, kolega, mąstot...

Tikrai placiau reik mastyt siuo atveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir tikrai reiktų pereit prie saulės. Nereiktų dabar skaityt tokių naiviai vaikiškų nusisvaigimų. Saulės kaip ir nėr šiuo metu. O ir vėjas silnokas. Nu bet tai gi biodujos. Vienai lemputei....

o tai ka dienos metu su prozektorium vaikstai?

na ironija visi suprantam, statom tada dvi atomines, zibes visi pagroviai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir tikrai reiktų pereit prie saulės. Nereiktų dabar skaityt tokių naiviai vaikiškų nusisvaigimų. Saulės kaip ir nėr šiuo metu. O ir vėjas silnokas. Nu bet tai gi biodujos. Vienai lemputei....

o tai ka dienos metu su prozektorium vaikstai?

na ironija visi suprantam, statom tada dvi atomines, zibes visi pagroviai...

Niekada neagitavau už atominę. Bet kad nelabai turim kitų alternatyvų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pasikartusiu bent kad matau alternatyva nepirkt iš rusu jei ji bus brangi pirkti iš švedu ir pastačius tilta su lenkais pirkt iš lenku o gal ir likusios vakaru europos.O kodel latviai ar estai nestato atominės savo šalyje?Dar nelabai girdejau kiek broliukai skirs savo pinigines tūrio atominiai kurios dalis priklausys jiems bet stovės ir šiukšlins musu žemėje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...