Jump to content

Tulpės


paspausk

Recommended Posts

Prieš porą metų susidomėjau tulpėm.

Kažkada tėvai augino, bet tas verslas neišdegė, daug tokių mėgėjų bandė auginti savo sklypeliuose.

Aš užsisakiau tulpių svogūnėlių iš Olandijos. Ieškojau mažesne kaina, todėl minimalus kiekis turėjo būti po 100 vnt kiekvienos norimos rūšies.

Dabar auginu pilnavidures tulpes ir ankstyvas Kaufmano tulpes. Jau pardavinėju pas save užaugintus tulpių svogūnėlius.

Gal kas turite patirties auginant tulpes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Juokinga mano situacija-peržiūrėdama sėklų atsargas radau rudenį nepasodintus tulpių ir dekoratyvinių česnakų svogūnėlius.Patarkit kaip man dabar pasielgti:sodinti kai atšils tiesiai į dirvą ar dabar į dėžutes?

pas mane ir kazkaip "uzsiliko" keletas tulpiu svoguneliu. susodinau i didesni vazona dabar. rudeni bus iskasti ir persodinti i lauka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
begidijus, kaip sekasi tulpių auginimas? Auginat tik lauko sąlygomis ar ir moters dienai pražydinat? Realizuojat tik svogūnėlius ar ir žiedus? Pats auginu ir prekiauju vasarinėmis gėlėmis vazonėliuose, atkreipiau dėmesį, kad kardelių žiedus neblogai perka.

auginu savo malonumui (ne tik tulpes). auga lauke. ateinanciais metais reikes prisiruosti ir iskasti, kai nuzydes, nes jau 3 metai kaip vienoje vietoje. pernai rudeni per 50 svoguneliu kazkas sugriauze- tik lukstai beliko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...