Jump to content

Turbinos montavimas i MTZ 80 varikli


Zemaitisgp

Recommended Posts

Prieš 5 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Taigi liko ispresti turbo Audi v6 uzdejima(kuria gavau uz dyka)gal kas dejot?koks rezultatas?kaip prikonstravot?nemazas angu dydzio skirtumas ar tai nieko?zodziu klaustuku daug......

20180309_074715.jpg

angu skirtumo neisvengsi kombinuodamas turbina nuo auto, tvirtinimas tai jei su skylem neina nieko suderint pergreziant ant didesniu ar pan. , kiek teko matyt tai tiesiog turbina privirinama prie kolektoriaus ir tiek 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Audrius90 pranešimas:

angu skirtumo neisvengsi kombinuodamas turbina nuo auto, tvirtinimas tai jei su skylem neina nieko suderint pergreziant ant didesniu ar pan. , kiek teko matyt tai tiesiog turbina privirinama prie kolektoriaus ir tiek 

bet jai reiks keisti bus Š,tai man mintis privirinti flanca 12mm prie kolektoriaus,anga kaip turbo ir prasriegti pagal turbina,tada ir tarpine gerai usispaus ir pakeisti nebus bedu,o ju pylna po 50€bet ar nebus per maza anga?todel ir klausiu gal kas dejos ir kas gaunas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, vygantas1974 pranešimas:

bet jai reiks keisti bus Š,tai man mintis privirinti flanca 12mm prie kolektoriaus,anga kaip turbo ir prasriegti pagal turbina,tada ir tarpine gerai usispaus ir pakeisti nebus bedu,o ju pylna po 50€bet ar nebus per maza anga?todel ir klausiu gal kas dejos ir kas gaunas?

angos nepakeisi, tiesiog didesnis ismetamuju duju kiekis praeis pro esama anga, ant tusciu dirbant varikliui turba svilps normaliai, o uzgazuotam - apkrautam snioks kaip pasiutus, nes visgi varikliu litrazai skirtingi.

del tvirtinimo virinti flansa geras variantas, bet pasibaigus esamai turbinai, vel turesi tokia pat det. Kodel nededat tkr turbinos, gan normaliai sukas ir uzdejimas paprastas, mano pirmoji atsuko 3000 moto/h , nei minties neturiu kazka kitokio kombinuot :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko cia nereik virint- nebukit kolukieciai ,daryt bile .Paimi ir pasigamini intarpa .nieko neatsitiks ,kad turba pasikels 3cm i virsu.intarpe isileidi varztus ,prisuki prie kolektoriaus .i intarpa isisriegi sriegius ,prisuki turba .O  skyle gali susivest labai panasiai ..  isgrezti ,dasivesti freza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Audrius90 pranešimas:

 Kodel nededat tkr turbinos, gan normaliai sukas ir uzdejimas paprastas, mano pirmoji atsuko 3000 moto/h , nei minties neturiu kazka kitokio kombinuot :) 

Norėjau tą patį parašyti. Jeigu nepatinka TKR, galima čekišką montuoti - atkrenta daug reikalų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , ramas 1 pranešimas:

Nieko cia nereik virint- nebukit kolukieciai ,daryt bile .Paimi ir pasigamini intarpa .nieko neatsitiks ,kad turba pasikels 3cm i virsu.intarpe isileidi varztus ,prisuki prie kolektoriaus .i intarpa isisriegi sriegius ,prisuki turba .O  skyle gali susivest labai panasiai ..  isgrezti ,dasivesti freza.

paziurejus foto kaip turbina "dera" prie kolektoriaus, tai su varztu ileidimu i flansa nelabai prasisuksi :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Audrius90 pranešimas:

paziurejus foto kaip turbina "dera" prie kolektoriaus, tai su varztu ileidimu i flansa nelabai prasisuksi :eusa-naughty:

ta as jau isanksto buvau sugalvojes bet kaip rasiau uzdejus kaskur per puse skyles gaunas taip kad yntarpa nebent priviriti va tada gali ir turbai skyles pragresti.tkr6 kaina apie 150 cekiska manau virs 200 o cia 40-50€ o sita gavau dykai,jai jam reike galiu parduodi koki 30€ jau radau kita varianta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , vygantas1974 pranešimas:

ta as jau isanksto buvau sugalvojes bet kaip rasiau uzdejus kaskur per puse skyles gaunas taip kad yntarpa nebent priviriti va tada gali ir turbai skyles pragresti.tkr6 kaina apie 150 cekiska manau virs 200 o cia 40-50€ o sita gavau dykai,jai jam reike galiu parduodi koki 30€ jau radau kita varianta.

Tkr-6 215 Euro, čekiška C-14  350Euro....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , roswell pranešimas:

Tkr-6 215 Euro, čekiška C-14  350Euro....

 

prieš 56 minutes , roswell pranešimas:

Tkr-6 215 Euro, čekiška C-14  350Euro....

oho jumzui kai dejau pasvalio agrodileri apie 130€ mokejau,rytoj parsivesiu volvos 2.5 paprasta be kintamos geometrijos uz 40€ draugas(patyres masinu meistras)apziurejo sake tikrai gera,o ir padas turetu tikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, vygantas1974 pranešimas:

Iskur geriau pajungti tepima turbinai?padukas nupjautas no kolektoriaus ir privirtas.

20180312_191746.jpg

20180312_191703.jpg

tepimas jungiasi is priekio (tavo foto bus is desines) zagluskes susuktos yra, viena atsisukus bus spaudimo reguliavimo, o viena bus papildoma tepimo nuvedimui, desinej pusej apatine zagluzke tepimas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Audrius90 pranešimas:

tepimas jungiasi is priekio (tavo foto bus is desines) zagluskes susuktos yra, viena atsisukus bus spaudimo reguliavimo, o viena bus papildoma tepimo nuvedimui, desinej pusej apatine zagluzke tepimas :) 

Dekui Audrius,na kaip ir prikonstravom liko slangos oro sujungti ir tepimas.

20180312_223057.jpg

20180312_223248.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , vygantas1974 pranešimas:

kiek zejau foto tai buna pajungta kur vamzdelis i radijatoriu arba prie jo zagluske buna o tos kur sakei man kaskas netaip nors jau ir padariau,man atrodo kad reiks jungti nuo spaudimo daciko

20180313_195841.jpg

20180313_195906.jpg

tik ne nuo daciko, junk nuo ten kur jau stuceri isukes turi, turesi uztikrinta reikalinga srauta ir slegi, o nuo daciko tai nekazka tokie pajungimai, nebent is bedos mano akimis ziurint.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Audrius90 pranešimas:

tik ne nuo daciko, junk nuo ten kur jau stuceri isukes turi, turesi uztikrinta reikalinga srauta ir slegi, o nuo daciko tai nekazka tokie pajungimai, nebent is bedos mano akimis ziurint.. 

Tai vadinas teisingai padariau,o man atrode kad ne is cia turejai omeny.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Audrius90 pranešimas:

kam grezti ir dar sriegti ta varzta jei salia yra gatava skyle normaliam tepimo pajungimui ? 

man atrodo kad pro cia neteps,cia manau ne zagluske,visiem kiek maciau pajungta specialiai yra zagluske kur sukas padavimas i radiatoriu o jai nera tada kaip rase mtzzz greze stuceri.

20180314_082110.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...