Jump to content

Turbinos montavimas i MTZ 80 varikli


Zemaitisgp

Recommended Posts

Matai ne ant kiekvieno kampo ta nerūdeika mėtos ir ne kiekvienas migus, tigus turi. Dedi kas papuola po ranka arba ką gauni. Bulbarusu tinka gaz kardano, katinui audės dyzelio. Del žmonių durnumo tai tikrai tysia nerudeikos galą sakau ką darysi  ai y skupkį ant alaus, tai davai sakau aš tau ant bonkos duosiu ne ne dar kas pamatys ar ką ten suburbuliavo geriau už kapeikas bet neprakalė.

 

audi dyzelis turi kardana?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

audi dyzelis turi kardana?

Kam kalbėt o tau piemeny patylėt. Du kardanus turi ir kai tokie kai tu ydeda tai galia ne 100 nuo 60 pasidaro o 150 juokdarys blyn. Nei vienas protingas klientas dar nesigyrė tokiom nesamonėm. Parašiau kas tinka montuojant jei žmogus nori pigiau, bet netokiem gudriam kaip tu suprast, kardanas pusašis ar dar kas nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot , pikčiurna  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: . Tiesa , kaip sekas variklio vidų draiint , a iki gruntovkės eina dasikapstyt ? 

Nepikčiurna, senstu gal ar mėnulis keičiasi. Jai pastebėjai aš rašau iš patirties, o ne sapnavau ar vbs pranešė. Kiek tu turbinų pristatis katinam rusam niekur tokiu nesamonių visa gerkla nerėkiu, kad pastačius turbą iš katino rusas pasidaro ar iš ruso kirovas. Arba teigt kad padidėjo galia tiek ir tiek paprasčiausiai kvaila. Aš stendo pamatuot neturiu ir nežadu jo turėt. Draugui 25-tam neperšnekėjau tai pats turbą užsimetė, bet turi proto nerėkia kad galia 50 arklių padidėjo. Nežinau epidemija kažkokia.  Savo vientilčiui net minties neturiu dėt. Dvitilčiui užmetis. P.S. Taip ir sekas 5 litrai benzo vielinis šepetys, paprastas šepetys kompresorius ir blizga. Tik kad neturiu kada nuvažiuot pabaikt surinkt.  Kalymukas šioks toks. Del to ir klausiau kas ką pasiulis. nes džiaugies šilto vandens gavis rankom nusipraust, o ne kosminiu technologiju šildomą keršery kad kiekvienas turėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepikčiurna, ............

:icon-mrgreen: ... Tai jau taip , pritariu , turbina - protingam , o durnas ir be turbinos variklį užlenks  :eusa-think:. Tai čia ne savo tvarkai , teisingai supratau ? Nu panašiai ir aš plaunu tik kur minkštesnis brudas ten su autovariklio valikliu + keršeris arba saliarka , o kur kiečiau taip kaip ir Tamsta , tiktais benzą į supilu į kokį tuščią purkštuviuką , mažiau nusitaško benzino ir patogiau . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o as kaip tik i mtz80 deti zadu... nes pas mane jis pagreitintas ir nelabai tada traukia... bet daiktas vlekniskai smagus :icon-smile:

Faktas kad transporte naudosi. Na o man mest pinigus balon, kad tik pasipindravot kaip piemenam kad traktorius švilpe ir gale n arklių. Visus pagrindinius darbus darau su dvitilčiu(ten pasiteisino turba). O 80-imtas kaip čia pasakyt rezervinis vietoj arklio. Užmetis siauras padangas tai pavagot pašienaut, bulves ar dar ką nors parsivešt užtenka galios ir be turbinos. Dirba tik vasarom tai ir tepalas dyzelinis ir keičiu kas du sezonai.( buvo mintis keist susigražint y 25-tą bet šiandien yr kaip yr). Kaip sakoma kiekvienam savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam kalbėt o tau piemeny patylėt. Du kardanus turi ir kai tokie kai tu ydeda tai galia ne 100 nuo 60 pasidaro o 150 juokdarys blyn. Nei vienas protingas klientas dar nesigyrė tokiom nesamonėm. Parašiau kas tinka montuojant jei žmogus nori pigiau, bet netokiem gudriam kaip tu suprast, kardanas pusašis ar dar kas nors.

 

 na ir nėrvai . ŠVENTĖS jug žiema , kalėdos .  

Na o mano BIELKIUS turi visus 100ag. ir ka ? 100 ir viskas :))) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o as kaip tik i mtz80 deti zadu... nes pas mane jis pagreitintas ir nelabai tada traukia... bet daiktas vlekniskai smagus :icon-smile:

viskas kaip ir gerai kad galvoji bet manau vien uždėjimo neužtenka .Reikia pilnai viska padaryti pakeisti bloka su papildomu tepimu ant gilziu, vožtuvus kitus ir dar šimta ir viena smulkmena.Ne jau galvojate kad gamintojas iš mandrumo tai sudeda.Dabar uždėjau turbina ir aš jau krutas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ten gerai ir nera reikalo kazko burti. Laiko su standartiniais viduriais. Pas mane jau kogero 9 metai kaip su turbina virs 2000tukst mechaniniu valandu prabirbes ir toliau sukasi graziai. Skaitiklis rodo apie 4000mt ir grupe dar orginali ir niekas nedaryta. Taip kad ten del turbinos gera varikli draskyt ismislas. Ir ausinamu stumuokliu nereikia. Per daug brangu tiek burti del galios padidejimo. ;) dedi turbina sureguliuoji kuro norma ir viskas tuom pasibaigia. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai wydas ir rase,durnas ir. be turbos varikli uzlenks.Skaiciau rusu forume apie turbas atmosferikuose,keletas taisykliu;slegis ne daugiau 2,2atmosferos,kuro norma 10% didesne,nors as savo Kubotoje nekeliau ir ismetimo kolektoriaus temperatura ant darbiniu apsuku ne aukstesne negu 550laipsniu.Ir dar tepalas TIK SINTETIKA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.................. ir ismetimo kolektoriaus temperatura ant darbiniu apsuku ne aukstesne negu 550laipsniu.Ir dar tepalas TIK SINTETIKA

A kaip , Pats tą temperatūrą pamatavot , ir kokia ji neforsuotam dyzeliui turėt normali būti ? Man šitas dalykas įdomu , jei turi kokių nuoruodų , mestelėk df.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperatura matavau pats,nevirsijo 550laipsniu,kiek buna neforsuotam nepamenu.Info emiau is dizelist.ru ar kazkas panasaus,tiksliai nepamenu,buvo pries4metus.Pries turbos statyma daug informacijos teko perverst,60%kad gerai turba i atmosferikus.Staciau turba su VG,man paprasciau,rankinis valdymas,kai darbas sunkesnis keliu slegi kai lengvas laikau putima iki 0,7 atm.Juodo dumo niekad nebuna reiskia kuras visas sudega

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai dirbi rimtus darbus , turba pasiteisina ir nereik prisigalvot nesamaniu. tema dėl turbos montavimo ira ir samadielku forume ir šitam kažkur išdiskutuota visais niuansais. Ten " voras" daug patarimu imetes.

Aš asmeniškai nekišau pinigų i bala neišsiaiškines ir neperšnekėjas su tikrais žinovais. Maniškiam turba stovi nuo 2010m. dirba traktorius pastovei sėjoi , ukio dydis 120ha. ir visus kitus darbus.

 Žinoma reik su protu ir su meile traktoriu prižiurėt ir viskas ten ok. na o jai darbu neperdaugiaisei tai reik skaičiuot ar atsipirks idėti pinigai i modernizacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Į bloką gali ir nerasti... Ir gręžti ten reikia, paprasčiau įvirinti į tepalo užpylimo atvamzdį.

 

IMG_1652-vi.jpg

perkant komplekte turi viskas buti. i bloka pajungti nupylima menka beda, zagluzke islauzi lauk, skyles prasigrezi, prasisriegi ir ciki viskas  :eusa-dance:

nebent menkai mesos aplink zagluzke, tada jau dr.zoidbergo geras variantas. teko matyt ir uztaisymu kuomet tepalo filtro kronsteino korpuse greziama skyle, ir prijungiamas nupylimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...