Jump to content

Kergimas


_-xXx-_

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Norejau pasiklaust kaip yra geriau cia va vienas laiko avina kartu su avim tos atsiveda eriukus ir ileidzia is karto pas avina ir i aviu banda po keliu dienu jas su eriukais ir jas faktas kad apvaisins o as saviskes masau kurios eravosi sausi vasari va kova balandi tai mastau kad vasara ileisiu barona bet tada jos siemet man neatves eriuku o pas ta zmogu jos po atvedimo eriuku vos nea is karto gali apsivaisint.Kaip geriau ar duoti laiko joms su eriukais pabuti atsigauti ar taip kaip pas ta zmogu i metus 2 vadas atves?Ir masciau jai as sukergsiu jas liepa ar rugpjuti kad man atvestu sausio menesi ar kada geriau kad tuos eriukus vest jos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip be 5-7 mėn neapvaisivaisins tos avelės. O šiaip geriau duoti joms subręsti, ir kergti nuo 1-1,5metų, bet šiaip pačiam spręsti.

Pas mane šiemet gimdė viena kuri susikergė 7mėn (buvo jau gan stambi avis) ir ką atsivedė 2, vienas l. mažas, 2didesnis negyvas. tas l. mažas po paros irgi krito. Daugiau jauniklių nekergsiu, niekur čia nepriskubėsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Na as girdejau kad zmones padeda :palaiko ,padeda uzlipti :eusa-dance: ...arkliukam pataiko jei nepataiko..karvutem suzadina . pasigirkit kaip jus tam reikalui paruosiat.. :lol: man tenka ziureti kai du avinukai laiko is sonu o trecias atlieka viska,cia kai avyte neduoda :lol:

Tamsta erotinių filmu prisiziurejom :lol:

Dar tokio negirdėjau, :lol:

Neduoda,nes dar nelaikas,o duoda visos,kai ateina laikas.2% yra normalu kad yra bergždžiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na reikia tirti sekla :icon-rolleyes: pas mane trys direktoriai laksto =jei vienas prasauna tai kitas neprasauna o laukti metus prasovus manau nuostolis,as del to net nesuku galvos - tik viena beda jie musasi taprusavi del avytes ,ir kartais kakza vienas kitam sulauzo,bet viskas vyksta kaip gamtoje -kas stipresnis to ir pail kuonys :D o vienas gal mergaitem nepatinka :eusa-dance: o is triju jos pasirenka kuriam atsiduoti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane siuo metu yra 2 ir tai jie nesimusa seip maciau nieko arsaus seip stumdo vienas kita kuris sunkesnis tas ir tipo vadas.bet cia buvo rasyta kazkur apie tai kad nera gerai lyg kai keli baronai buna...o ir del to tyrimo tai kas ji padarys ir netikiu kad cia kas tirineja juos ar jie veislingi kazkokiu kitokiu budu gal kas zino...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,na cia gerb.Loreta gal padetu bet kazkur prapuolusi,,, bet jei du -juk negali buti abu nevaisingi.pas mane kovos vyksta kaip viduramziais atsiskaiciuoja vienas nuo kito zingsniais ir lekia vienas i kita ..kieno ragai didesni tas kita matyt nukautuoja ir laimi .manes nepuola. bet konkurencija tik tarp ju ir kai pajunta kad avyte rujoja ,ten jie specai uzuodzia :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
zadu pirkti kelis eriukus. Kaip manote ar pateles reikėtų atskirti nuo patinėlių ar nuo mažens laikyti kartu. Kiek girdėjau, kad per jeigu avis apsiėriuoja per anksti ji daugiau nebeauga.

realiai buna taip- jei anksti eriuojasi gimsta mazyciai eriukai silpni...bet uzauga ir tos mamkos irgi uzauga ..dydis nuo dizainerio priklauso aisku ir nuo serimo ir ligu ,laikymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Ar galima kergti avy su vaiku ir ar galima teva su dukra?

Girdejau kad motina su vaiku galima ir nebuna issigimimu, o broli su sese ne.

Aš vien iš moralinės pusės griežtą NE!!!!!

Nejaugi taip sunku pasikeisti aviną? Arba parduoti seną ir pirkti kitą. Arba net ėriuką apsikeisti su kitu ūkiu, o senajį paskersti ir į dešras, jei parduoti nepavyksta. Aš net turėdamas 5 avis, keičiau avinus kasmet (vis pasilikdamas prieauglį sau) ir nė karto net minties nebuvo naudoti tą patį ant vaikų, ar vaikus ant motinų......

Na tarkim inbreedingas su antros kartos giminaičiais tai dar dar dar.... bet ir tai praktiškai didelė rizika, kad paveldės visas prasčiausias veislės savybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...