Jump to content

PRIEŽIŪRA: Avių ženklinimas


baiselis

Recommended Posts

dar turiu tada klausima tarkim as praeinu tuos kursus viskas ok suzenklinu o kitas klausimas kaip su ta vic tai kaip prie jos gauti prisijungima ar jaigu turi registruota banda gali per bankininkyste ten kazkaip prisijungt

Kai rašai prašymą VMVT dėl kursų parašai , kad norėsi ne tik ženklinti, bet ir registruoti. Išklausęs kursus parašysi savo emailą inspektorei kuri tvarko tuos reikalus, ji persiunčia į VIC tavo duomenis ir po poros dienų gauni iš jų emailą su prisijungimo kodu ir slaptažodžiu, tada gali prisijungti prie VIC

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašau kaip buvo man, specialiai perklausė ar norėsiu registruoti, tada liepė tą įrašyti ir prašyme. o po to laukti pusę metų kol surinko grupę kursams, ir tik tada davė prisijungimą prie VIC. gal pas jus rajone kita tvarka nzn

:icon-eek: puse metu ... as tikejausi si pavasari pats savo avis susizenklint :D na teks skambint ryt i veterinarija ir klaust kada kursai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deje, kad gauti prisijungimą prie VIC reikia tik parašyti prašymą ir jokių kursų nereikia klausyti ;) ir registruoji sau į sveikatą. Taip kad ir su kaimynu išeis jei reiks.

vat čia tikriausiai kiekvinas rajonas pagal savo vyriausiojo veterinoriaus dūdelę šoka...

pas mus tai kursai reikalingi...

pirma sakė, bus tik veterinarijoj, vėliau visą registravimą pravedė ŽŪKT, o ženklinimą dar organizuos kitą dieną - Veterinarijoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Parašysiu Gargždų vet. tarnybos , kuri organizuoja gyvūnų ženklinimo kursus, telefoną 846 471974 arba 846 455401 .Kursus veda labai maloni moteris, labai aiškiai viską paaiškina visais dominčiais klausimais : auskarų segimo, bandos ir gyvūnų registravimo, auskarų užsakymo. Reikia pasiskambinti ir užsiregistruoti, kai susirenka grupelė norinčių tada perskambina ir paderina laiką, kursai vyksta apie 2-3 valandas, po kursų užpildėm prašymus , kad atsiųstų prisijungimo duomenis prie registravimo sistemos (kaip supratau su tais pačiais duomenimis bus galima ir auskarus užsakinėti), taip pat gavome kursų baigimo pažymėjimus.

Beje man sakė, kad galėsiu ženklinti uošvio gyvulius :D , dėl kaimynų gaila nepaklausiau :eusa-think: , bet dar nevėlu jei atsiras poreikis tai pasidomėsiu.

Dabar sprendžiu dilemą : tai kurias vis dėlto reples pirkt ar iš Avenos ar iš vet. tarnybos :eusa-think: ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
sveiki turiu viena avi nesuženklinta dabar susilauke palikuoniu bet negaliu ir ju susiženklinti gal žinote kaip butu galima paženklint motina?daugiau aviu neturiu.

apie tai jau buvo kažkur rašyta... galima prašyti, kad kas registruotų savo bandoje tavo avį, taip ji žiauriai "pajaunėtų" o tada jau ir tu galėtum jos vaikus ženklinti. Bet, manau, nusipirk geriau jau numeruotų.... o šitas suvalgyk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...
Auskarai avim visi tokie arkliniai ar yra mazesniu ,apvaliu ?

Arkliniai?? Tai kokio dydžio Jūsų avių ausys, jei jie tų auskarų nepaneša? Mano nuomone, kad dydis yra pats tas. Nes jei būtų mažesni, tai kaip tuos numerius reikėtų įskaityti? Ne visada norisi avį gaudyti, kad patikrinti jos numerį.

Beja, jei jau į temą rašyti, tai mano nuomone, auskarai visi vienos formos ir dydžio. Yra standartas ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Auskarai avim visi tokie arkliniai ar yra mazesniu ,apvaliu ?

Arkliniai?? Tai kokio dydžio Jūsų avių ausys, jei jie tų auskarų nepaneša? Mano nuomone, kad dydis yra pats tas. Nes jei būtų mažesni, tai kaip tuos numerius reikėtų įskaityti? Ne visada norisi avį gaudyti, kad patikrinti jos numerį.

Beja, jei jau į temą rašyti, tai mano nuomone, auskarai visi vienos formos ir dydžio. Yra standartas ir viskas.

Panest panesa yra vienas bet -ikisa galva per misko sieta (jei matet toks keturkampiais langeliais) ir kartais uzkliuna uzsikabina ir eini ta avi vaduoti .kolega ..mantas33.. tiksliai pasake yra tokiu auskaru gal tik uzsienyje..mano aviu ausys siektiek mazesnes :icon-confused: kol nebuvo auskaru buvo gerai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...