Jump to content

Pūdymas


mantexmantex

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, panjabis pranešimas:

Ar su noraginiu skutiku su sparneliais imanoma pudyme varputi iskusti per kelis dirbimus kad nebeatsigautu? Ar tik arimas ir kultivavimai? Pudymas bus paliekamas zalinimui tai chemijos nebus galima naudoti. 

As darysiu taip: Dabar sudiskuoju, kai sukils piktzoles ir vel, kazkur apie birzelio gale suariu,  atsigavus piktzolem vel sudiskuoju. Esant poreikiui Rugpjuti nupurskiu, po poros savaiciu kultivuoju ir Hibridinius rugius seju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-26 at 05:08, panjabis pranešimas:

Ar su noraginiu skutiku su sparneliais imanoma pudyme varputi iskusti per kelis dirbimus kad nebeatsigautu? Ar tik arimas ir kultivavimai? Pudymas bus paliekamas zalinimui tai chemijos nebus galima naudoti. 

nežinau koks pas patį noraginis, bet aš su savo amazone cenius pernai pabandžiau vienam lauke, tai dešimt metrų pavažiavęs suvilkau dvi krūvas varpučio, nusikeikiau, ir išvažiavau namo plūgo kabintis. Man noraginis buvo kaip grėblys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas uz pluga kai sausa lenda geriau.

mano identiskas skutikas tik amazone pegasus bet dylancios dalys tos pacios. dirbu su 160ag. tai riba su maziau tai praktiskai be sansu. 12km/h visada laikau. daugiau nera tikslo prie tokio greicio dirba puikiai 10-12 jam gana.  nes vien pakelt jis jau sunkus ir ilgas. tas pats traktorius 4 metru lekstiny skutika kuris 500kg daugiau sveria kelia lengviau nei sita 3 metru. turiu mintyje lengviau tai kad priekis maziau kyla.

o kaip skutikas tai pasaka kaip dirba labai graziai mes po jo jau daug metu sejam.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, tadasg pranešimas:

nežinau koks pas patį noraginis, bet aš su savo amazone cenius pernai pabandžiau vienam lauke, tai dešimt metrų pavažiavęs suvilkau dvi krūvas varpučio, nusikeikiau, ir išvažiavau namo plūgo kabintis. Man noraginis buvo kaip grėblys.

Dar neturiu todel ir klausiu pries isigijant, planuoju koki nors 3 eiliu. Gal ne tik varpucio bet ir kitos zoles jau buvo labai suzele? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Edvis pranešimas:

dirbau su 135AG tai sunkokai, dasichipinau iki 160AG jau neblogai...

db su 7530 traukiam 210ag tai pilnu gyliu 14km jau galima vaziuoti, tai sakyciau iki 200ag poreikis.

Vaizdas daug maz toks rapsienoje:

 

 

Po smaragdo, koks dirbimas iki sėjos ir kuo sėjat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-28 at 03:51, panjabis pranešimas:

Dar neturiu todel ir klausiu pries isigijant, planuoju koki nors 3 eiliu. Gal ne tik varpucio bet ir kitos zoles jau buvo labai suzele? 

Ten buvo miežių ražiena ir glifosuota. Nebuvo labai daug varpučio, bet padirbti nėjo su noragu, teko kabinti plūgą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...