Jump to content

Ka manot apie JUMZ?


Recommended Posts

Donatai, neisizeisk, bet greit rasim tema "T40 remontas" :):):)

nepulk nuogas i dilgeles :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ar sunku pasivazinet ir paieskot, kas technika is vokieciu veza????

pilna skelbimu juk, kad parduoda parveztus is vokieciu MTZ. pasivazinek,paieskok. pazystamas MTZ 50 su krautuvu uz 7000 buvo rades. stovis normalus, motoras kuresi be problemu, minusine temperatura buvo.....

nupirkt greit gali, bet jai reiks parduot, verksi.....

cia mano nuomone, o su technika jau beveik 20m....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donatai, neisizeisk, bet greit rasim tema "T40 remontas" :):):)

nepulk nuogas i dilgeles :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ar sunku pasivazinet ir paieskot, kas technika is vokieciu veza????

pilna skelbimu juk, kad parduoda parveztus is vokieciu MTZ. pasivazinek,paieskok. pazystamas MTZ 50 su krautuvu uz 7000 buvo rades. stovis normalus, motoras kuresi be problemu, minusine temperatura buvo.....

nupirkt greit gali, bet jai reiks parduot, verksi.....

cia mano nuomone, o su technika jau beveik 20m....

Visom penkiom galūnėm už. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donatai, neisizeisk, bet greit rasim tema "T40 remontas" :):):)

nepulk nuogas i dilgeles :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ar sunku pasivazinet ir paieskot, kas technika is vokieciu veza????

pilna skelbimu juk, kad parduoda parveztus is vokieciu MTZ. pasivazinek,paieskok. pazystamas MTZ 50 su krautuvu uz 7000 buvo rades. stovis normalus, motoras kuresi be problemu, minusine temperatura buvo.....

nupirkt greit gali, bet jai reiks parduot, verksi.....

cia mano nuomone, o su technika jau beveik 20m....

Visom penkiom galūnėm už. :D

As irgi uz MTZ, bet cia jau pacio apsisprendimas. Geriau kelis tukstantelius dasimesti ir tureti traktoriu, o ne spiegianti, vibruojanti su lanbai maza kabina "katina" (soroka)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk MTZ 82uk taij nusipirksi daikta bet zinoma ir sumokesi...PVz su maza kaibina padirbes diena vakare nieko nebenoresi...o padirbes su didele kabina nebenoresi is jos islipti...tiesiog nepavargsi ir amortizacija geresne.....bet jeiguy imanoma pirk voketini belarusa.... :D:icon-wink: o apie jumz galiu pasakyti kad gal ir neblogi traktoriai bet su dalim liudna....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk MTZ 82uk taij nusipirksi daikta bet zinoma ir sumokesi...PVz su maza kaibina padirbes diena vakare nieko nebenoresi...o padirbes su didele kabina nebenoresi is jos islipti...tiesiog nepavargsi ir amortizacija geresne.....bet jeiguy imanoma pirk voketini belarusa.... :D:icon-wink: o apie jumz galiu pasakyti kad gal ir neblogi traktoriai bet su dalim liudna....

Aik tu nusbodai su savo tom uk kabinom. Sutinku ,kad vibracija mazesne ir vietos daugiau didziojoje, bet tikrai ne taip kaip parasei, kad padirbes nebenoresi islipt, kad jau tokios butu patogios kabinos, tai butu fantastiski traktoriai.Is vis belarusui kokiam nori uk, ne uk ar is vis ne kabinos toli dar komfortu iki john deere, DF ar valtra (kitais traktoriais neteko vaziuot bet tikiu kad ir jie patogus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyruks padiebes su 52 ir ir ilipes i uk tai visaij kitas reikalas....... mano tevas pavazeves su uk nebenorejio neij paziuret i 52. tu cia nesamones sneki as ir nelyhinu uk kabibos su Claas ar kitu nes taij yra neimanoma..... as tiesiog lyginu belerus maza kabina ir didelia ir ta ka pasakiau niekas nepaneigs....

Tai tu ir nelygink 82 su 52, kur 52 greiciu deze po sedyne, ten ir vairas kazkaip labai sustumtas, neturiu tokio bet atsimenu ,kad idomiai ten viskas. Nu zodziu ten jau tikrai ne kas, bet dirbt kaip ir su kiekvienu galima. O tarp 82 su didziaja kabina ir mazaja nera jau tokio baisaus skirtumo, tik vibracija mazesne ir vietos daugiau uk kabinoje, ai dar labai patogu kaip buna begiu riciagas desnej pusej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pameciau galini rata ir sumale sriegi :) tai nuvariau tada utenon ir nusipirkau bulka, nes mano masinai p*** ir ji nebekainuoja tiek kad ja apsimoketu remontuoti, tik labai buvo gaila nakciai palikti, dabar dar rupestis bus kaip ja partemti, tikiuosi ziauria nakty istvers :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pameciau galini rata ir sumale sriegi :) tai nuvariau tada utenon ir nusipirkau bulka, nes mano masinai p*** ir ji nebekainuoja tiek kad ja apsimoketu remontuoti, tik labai buvo gaila nakciai palikti, dabar dar rupestis bus kaip ja partemti, tikiuosi ziauria nakty istvers :) .

kaip pametei galini rata? :icon-eek: jau Donatai stipriai greiti virsyjai :icon-wink::icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pameciau galini rata ir sumale sriegi :) tai nuvariau tada utenon ir nusipirkau bulka, nes mano masinai p*** ir ji nebekainuoja tiek kad ja apsimoketu remontuoti, tik labai buvo gaila nakciai palikti, dabar dar rupestis bus kaip ja partemti, tikiuosi ziauria nakty istvers :) .

man atrodo kad kiek praradai rankpinigiu, butum ir golpa susitvarkes ir traktoriu dar parsivares. bet tavo reikalas...

pas tave benzas ar dyzelis? kokiu metu? kiek noretum? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

zinok taip turejo buti tas t40 nelemtas tau.

mano pats pirmas traktorius buvo t40am kai ji nusipirkau dziaugiaus o kaip pardaviau vos ka neverkaiu is laimes

As skaiciau straipsi zurnale ar laikrastyje kazkokem, buvo lyginamos traktoriu detaliu kainos pigiausios mtz poto ejo uzsenietiska technika ir patys brangiausi t40( susimastyk kas verciau vien del detaliu palyginimui as t40am keciau sankabos diskatoriu jo kaina 650lt o belaruso apie 200lt.

Budavo pusdieni su juom padirbi. galvoj savaite spenge visur skauda vienu zodziu lb nekomfortiskas traktorius jaigu galima ji isvis traktoriumi vadinti.

Tik nepirk t40 nebent nori po poros metu neiseiti is daktaru.

geriau paieskok mtz 80 gali rasti uz kokius 6000lt +4000lt ir gali 82 ieskoti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai cia gavosi :) traktoriu pries pora dienu nusipirkau ir pigiau nei swe man siule visu tukstanciu ir varytis teko tik ~10km. Todel susiviliojau, tevukas damete pora tukstanteliu ir tikrai nepralosiau. Nusipirkau T-40AM :) Sorry SWE kad taip ir nebepaemiau is taves :) bet tau uz tai liko COMMISION :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...