Jump to content

Tinklas avims ir impulsų generatorius jiems


Mikus

Recommended Posts

varža , virves(šniuro), juostos, gali sumazinti e.piemens galinguam 10 kartus, jau už 200 metru. Tiesi viena varini sniura ( gero pralaidumo) ir nuo jo maitini kas 150-200 metru, pigesni - apatini, virsutini. Brangiau nereiskia geriau, svarbu zinoti ka darai ir koks tikslas, o fizikos pradininkas gooooooooo....lt,. Ir nereikia bartis jei yra pigesniu sprendimu, negu pas kazka.

Izeminima reikia padaryti irgi su meile, o vasara ant jo vandens papilti, nepamirst.

http://www.duguva.lt/wp-content/uploads/2015/04/Elektrinia-aptvarai1.pdf

skirtumas varzos gali skirtis 20-70  kartu  nuo 0.11 iki  8 omu ( pasidomekite koki naudojate ), o dar zolytes.........pateiktame vaizdiniam faile nera dideles varžos sniurku.

5908ef230d8bb_Duguvavarzos201705.thumb.PNG.681c7f8d64875de6e437a78554a5ba7b.PNG

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug cia pavariau, gal kam pades, man kai pernai reikejo....

cia nelabai kas , ka patare ,. Dar siek tiek info apie zaibo apsauga, ji nebrangi bet tikrai apsaugo nuo zaibo, o kadagi turime labai ilga kontura, tai tikrai verta...

avenoooje  galima isigyti, tai ir pajungimo schema is ju ikeliau (painevota truputi)

Izeminimas.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar prisiminiau kad nuo generatoriaus kai reikia kisti kontura po zeme, ar takelis sklype (ar dar kas, tarp tasku ), kai reikia nutemti izoliuota laida tarp  uzmaitinimo tasku ( varteliai tarp kuoliuku ar dar kas),  tai naudoju vat toki : jis atitinka visius parametrus ir kaina tikrai ne varo is proto kaip kitur, jis  buna ir baltos spalvos, svarbu kad zinotumet prekes koda.

https://www.evita.lt/kabeliai-ir-laidai/kabeliai-ir-laidai-/Kabeliai-kiti/k-tv20-kabelis-tv20-awg22-20kv-1m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/Elektrinio-aptvaro-iranga/Tinklas-avims/tinklas 90cm?product_id=3200
kas nors esat įsigiję tokį tinklą? pigiausias variantas lietuvoj šiuo metu mano žiniom. šiemet nedaug tinklų reiks, tai nutariau nevažiuot pas lenkus. 
kiek supratau skirtumas nuo ovinet orandžiniais kuolais tinklų tik tas apatinės skylės daug didesnės ir eina 7elektrifikuotos gijos vietoj 9. naudosiu jau paaugusiom avims, ne jaunimui, tai tikriausiai galvų nekaišios vistiek. ką manot?

Beje paskaitinėjau žiūriu kalbat apie apsaugas nuo žaibų. kas lieka iš tinklų , kai kerta žaibas? išsilydo visi tinklai, ar nieko? ir ar reikia kokių apsaugų nuo žaibų. tveriu panašiai apie kilometrą tinklų, tai būtų gaila, jei žaibas iškepintų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Vanagas pranešimas:

http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/Elektrinio-aptvaro-iranga/Tinklas-avims/tinklas 90cm?product_id=3200
kas nors esat įsigiję tokį tinklą? pigiausias variantas lietuvoj šiuo metu mano žiniom. šiemet nedaug tinklų reiks, tai nutariau nevažiuot pas lenkus. 
kiek supratau skirtumas nuo ovinet orandžiniais kuolais tinklų tik tas apatinės skylės daug didesnės ir eina 7elektrifikuotos gijos vietoj 9. naudosiu jau paaugusiom avims, ne jaunimui, tai tikriausiai galvų nekaišios vistiek. ką manot?

Beje paskaitinėjau žiūriu kalbat apie apsaugas nuo žaibų. kas lieka iš tinklų , kai kerta žaibas? išsilydo visi tinklai, ar nieko? ir ar reikia kokių apsaugų nuo žaibų. tveriu panašiai apie kilometrą tinklų, tai būtų gaila, jei žaibas iškepintų.

Nu jei elektros srovė visada bus, tai nei tie mažiukai kaišiotų galvas nei juolabiau suaugusios, bet dar priklauso kokį generatorių turi (kiek J turi). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Patirtis rodo du dalykus, jei turite didžiulius plotus, kokius 20 ar 30 ha, tada užtvėrus kokius 200 avių, jos prabus( kartkartėmis išeidamos pasivaikščioti) ir pusę vasaros prie neveikiančio ar net nukritusio piemens, kitas dalykas, jei tokių plotų nėra, tada tverti kuo dažniau, nelaukti kol ims trūkti žolės ir jokiu būdu neleisti joms išmokti, kad gali išeiti, peršokti, pasprukti iš aptvaro.

Na, o geriausia išeitis - gyvatvorės, tada jau problemas galima pamiršti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, rokasdamonskas1229 pranešimas:

Sveiki yra pas mane beda avys eina kiaurai , per piemeni  3 juostos vistiek eina.. ka daryt turit pasiulimu ? :/  

Mano neina per 2 sniurus.Aisku laiku pertverent.O jaunima auklejant reikejo 4 ir apatinem reikejo vielos po menesio ramu buna.Vel reikia kad piemens daznis butu tankus.Aisku jai nebus ko est faktas prades landziot o kai prades bent kelios tada eis visos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 17 valandų, gerasukis pranešimas:

Skelbiu lt zmogelis n metu gamina ir pardavineja juos uz tikrai patrauklia kaina. Berods ir dabar turiu jo sena,silpna piemeni.

Mačiau skelbimus, kaina tikrai patraukli ir aprašymai piemenų gražus, tačiau šiame forume radau visa tema apie jo peimenis 

ir pasiskaičius šią tema kažkaip nekyla ranka iš jo pirkti, nes gana nemažai yra nekokių atsiliepimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-29 at 23:24, gerasukis pranešimas:

 

Pirkau as irgi is sito zmogelio, galingiausia jo siuloma varianta. Esu labai patenkintas. Tveriu kilnojamais tinklais, bendras tinklu ilgis 500 m. Tai paciame tolimiausiame taske prisilietus dar neblogai kala.

Esme ta, kad kaip produkcija jis gamima gera, bet vadybiniais jo sugebejimais buvau nusivyles. 

Sutarus tikslia data ir laika, kada pasiimsiu pagaminta generatoriu, teko laukti apie 4 val. kol jis suorganizavo, kas ji man gali paduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...