Jump to content

Padargai japoniškiems mini traktoriukams


trintukas

Recommended Posts

Su "Dobilu", prikabintu prie T-40 grėbiau, tai pakėlė ar tai akmenį, nežinau, ir išmušė galinį stiklą. Tad nedrįsčiau grėbti su atviru mini traktoriuku. Reljefas ten nebuvo lygus, vietomis kalvelės, tai kai kur grėblys įsminga giliau į žemę ir gali pakelti akmenį. Tokia mano patirtis su grėbliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su "Dobilu", prikabintu prie T-40 grėbiau, tai pakėlė ar tai akmenį, nežinau, ir išmušė galinį stiklą. Tad nedrįsčiau grėbti su atviru mini traktoriuku. Reljefas ten nebuvo lygus, vietomis kalvelės, tai kai kur grėblys įsminga giliau į žemę ir gali pakelti akmenį. Tokia mano patirtis su grėbliu.

bet volunges veikimo principas kitoks nei rotacines sienapjoves arba dobilo. pas mus irgi kalvos kalveles, todel ir galvoju, kad geriau butu ne dobilas. bandziau arklini grebli, bet gaunasi beprasmiskas vazinejimas skersai ir isilgai po keleta kartu.

pagal japonisko greiti tiktu volunge, bet gal yra ji bandziusiu tikroveje.

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek ten to šieno grėbt su juo planuojama ir kokiu būdu numatoma jį vežti tai svarbu renkantis grėblį.

suma sumarum apie 4 ha, bet ne vienu metu (2 ha naturali pieva, 2 ha sienaujama). Planuoju surinkineti i kitkas arba rysulius (esant bedai sumesti i priekaba is eiliu arba i kauges lengviau negu padrika).

Kokiu bus minciu, pasiulymu?

Aciu

Pagarbiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mintys tokios, kad jei nedidelis kiekis, ir kraunama šakėmis, geriau būtų, net nežinau, kaip toks grėblys vadinamas, bet tokio tipo, kaip arklinis, ta prasme ne į eiles suvarantis, o tokios volus sugrėbiantis, su tokio tipo balažin kokio amžiaus grėbliu( prieš 20 metų, kai tėvas jį gavo jau dažų nebuvo nė kruopelytės, apie 3 m pločio (pakabinamas), prie t-25 kabindavom ), grėbdavom ir šakėm kraudavom į priekabas šieną 12-16ai galvijų, žinoma nebesinorėtų pakartoti to...

Kodėl aš visa tai rašau? o todėl kad toks grėblys yra labai patikimas(ir tikrai būtų pigiau), tie visi, su besisukančiais elementais anksčiau ar vėliau lūžta, o nedidelį kiekį šieno net visai smagu šakėm krauti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mintys tokios, kad jei nedidelis kiekis, ir kraunama šakėmis, geriau būtų, net nežinau, kaip toks grėblys vadinamas, bet tokio tipo, kaip arklinis, ta prasme ne į eiles suvarantis, o tokios volus sugrėbiantis, su tokio tipo balažin kokio amžiaus grėbliu( prieš 20 metų, kai tėvas jį gavo jau dažų nebuvo nė kruopelytės, apie 3 m pločio (pakabinamas), prie t-25 kabindavom ), grėbdavom ir šakėm kraudavom į priekabas šieną 12-16ai galvijų, žinoma nebesinorėtų pakartoti to...

Kodėl aš visa tai rašau? o todėl kad toks grėblys yra labai patikimas(ir tikrai būtų pigiau), tie visi, su besisukančiais elementais anksčiau ar vėliau lūžta, o nedidelį kiekį šieno net visai smagu šakėm krauti...

Turiu as toki arklini grebli. Pernai sunu pasodines kankinau ir dumais seriau. Rezultatais likau nusivyles juodai (bruzinom pieva skersai ir isilgai kol nuimi siena - lengviau tik ten, kur buvo pjauta su rankiniu dalgiu). Pabaigoje pabiro virbai nukratant. Grebli galima sutaisyti, bet kai pasiziuriu i sunu ... nebesinori vaiko valanda baladoti po pieva ant metalines kedes (be jo neatliksi dalies funkciju).

p.s. sugretinu as palaida siena ir kitkini, tai matau, kad tvartinio sezono pabaigoje del peliu ir ziurkiu nebetenki apie 20-30 procentu sieno. su kitkomis viskas kitaip (plius nesudulka).

Aciu uz patarimus ir pastabas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Kas kokį smulkintuvą naudojate, žolei smulkinti? Aš turiu agma su plaktukiniais peiliukais. Labai prastai nušienauja. Dabar galvoju gal koks kitas būtų geriau. Kokį ir kur galima būtų nusipirkti, kad aukštą žolę nušienautų ir susmulkinų gražiai. Nes dabar tai po dienos vėl pusė žolės stovi kaip niekur nieko. Plotis 1,15 maniškio, o traktoriukas 15 ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas kokį smulkintuvą naudojate, žolei smulkinti? Aš turiu agma su plaktukiniais peiliukais. Labai prastai nušienauja. Dabar galvoju gal koks kitas būtų geriau. Kokį ir kur galima būtų nusipirkti, kad aukštą žolę nušienautų ir susmulkinų gražiai. Nes dabar tai po dienos vėl pusė žolės stovi kaip niekur nieko. Plotis 1,15 maniškio, o traktoriukas 15 ag.

Aš tai pirkau http://www.traktoriaivisiems.lt/padargai.html trečia nuo viršaus, tai super pjauna ir sumulčiuoja ir didele žole ir gazonai gerai atrodo su ja nušienauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie patys kiniečiai kaip ir Litechnijoj. Du mano pažįstami tokias turi - abu man nerekomendavo jų pirkt. Aš turiu Orsi Garden 130 mulčerį. Nesusižavėjau. Jau esu rašęs kelis kart apie jį. Galbūt dabar pirkčiau inobrezice.com gaminį

Kas kokį smulkintuvą naudojate, žolei smulkinti? Aš turiu agma su plaktukiniais peiliukais. Labai prastai nušienauja. Dabar galvoju gal koks kitas būtų geriau. Kokį ir kur galima būtų nusipirkti, kad aukštą žolę nušienautų ir susmulkinų gražiai. Nes dabar tai po dienos vėl pusė žolės stovi kaip niekur nieko. Plotis 1,15 maniškio, o traktoriukas 15 ag.

Aš tai pirkau http://www.traktoriaivisiems.lt/padargai.html trečia nuo viršaus, tai super pjauna ir sumulčiuoja ir didele žole ir gazonai gerai atrodo su ja nušienauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie patys kiniečiai kaip ir Litechnijoj. Du mano pažįstami tokias turi - abu man nerekomendavo jų pirkt. Aš turiu Orsi Garden 130 mulčerį. Nesusižavėjau. Jau esu rašęs kelis kart apie jį. Galbūt dabar pirkčiau inobrezice.com gaminį
Kas kokį smulkintuvą naudojate, žolei smulkinti? Aš turiu agma su plaktukiniais peiliukais. Labai prastai nušienauja. Dabar galvoju gal koks kitas būtų geriau. Kokį ir kur galima būtų nusipirkti, kad aukštą žolę nušienautų ir susmulkinų gražiai. Nes dabar tai po dienos vėl pusė žolės stovi kaip niekur nieko. Plotis 1,15 maniškio, o traktoriukas 15 ag.

Aš tai pirkau http://www.traktoriaivisiems.lt/padargai.html trečia nuo viršaus, tai super pjauna ir sumulčiuoja ir didele žole ir gazonai gerai atrodo su ja nušienauti.

Aš ir galvoju dabar kurį rinktis arba tą antrą nuo viršaus, arba trečią. Kas lėmė pasirinkimą? Kažkur skaičiau, kad kuo daugiau peilių, tuo gražiau nušienauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau dalge nuo rusisko mini traktoriuko - 1,40 m. Reikes tik pasidaryti perejima prie traktoriaus darbinio nes esama karadninis prie siauresnio veleno. Pliusas pries diskine arba bugnine sienapjove - svoris (apie 80 kg.), detales (zirkles standartines dalgines sienapjoves), nesuplaka zoles su zemem i farsa. Minusas - kemsasi, bet ivertinus papildomas kuro sanaudas tampant bugnine.... Gal kas toki ekspermenta (sienavima su rusisko mini traktoriaus dalge) jau isbandet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau dalge nuo rusisko mini traktoriuko - 1,40 m. Reikes tik pasidaryti perejima prie traktoriaus darbinio nes esama karadninis prie siauresnio veleno. Pliusas pries diskine arba bugnine sienapjove - svoris (apie 80 kg.), detales (zirkles standartines dalgines sienapjoves), nesuplaka zoles su zemem i farsa. Minusas - kemsasi, bet ivertinus papildomas kuro sanaudas tampant bugnine.... Gal kas toki ekspermenta (sienavima su rusisko mini traktoriaus dalge) jau isbandet?

Pernai šienavau su Yanmaru ir švediška dalgine 1,4 m. šienapjove. Gal kiek trūksta 16 AG , tai jei koks kalniukas- pridūsta kiek traktoriukas. Šiaip šienaujant su tokia šienapjove reikalingas greitis, kad žolė gultų ant dalgio, o ne virstų į priekį ir kimštų.

Rotacinė žoliapjovė gal ir patogiau, bet su dalgine nesumeta į siaurą pradalgę ir džiūna geriau, mažiau vartymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau dalge nuo rusisko mini traktoriuko - 1,40 m. Reikes tik pasidaryti perejima prie traktoriaus darbinio nes esama karadninis prie siauresnio veleno. Pliusas pries diskine arba bugnine sienapjove - svoris (apie 80 kg.), detales (zirkles standartines dalgines sienapjoves), nesuplaka zoles su zemem i farsa. Minusas - kemsasi, bet ivertinus papildomas kuro sanaudas tampant bugnine.... Gal kas toki ekspermenta (sienavima su rusisko mini traktoriaus dalge) jau isbandet?

Aciu uz patarima. Dabar liks tik praktikuotis.

Pernai šienavau su Yanmaru ir švediška dalgine 1,4 m. šienapjove. Gal kiek trūksta 16 AG , tai jei koks kalniukas- pridūsta kiek traktoriukas. Šiaip šienaujant su tokia šienapjove reikalingas greitis, kad žolė gultų ant dalgio, o ne virstų į priekį ir kimštų.

Rotacinė žoliapjovė gal ir patogiau, bet su dalgine nesumeta į siaurą pradalgę ir džiūna geriau, mažiau vartymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
nusipirkau dalge nuo rusisko mini traktoriuko - 1,40 m. Reikes tik pasidaryti perejima prie traktoriaus darbinio nes esama karadninis prie siauresnio veleno. Pliusas pries diskine arba bugnine sienapjove - svoris (apie 80 kg.), detales (zirkles standartines dalgines sienapjoves), nesuplaka zoles su zemem i farsa. Minusas - kemsasi, bet ivertinus papildomas kuro sanaudas tampant bugnine.... Gal kas toki ekspermenta (sienavima su rusisko mini traktoriaus dalge) jau isbandet?

Aciu uz patarima. Dabar liks tik praktikuotis.

Pernai šienavau su Yanmaru ir švediška dalgine 1,4 m. šienapjove. Gal kiek trūksta 16 AG , tai jei koks kalniukas- pridūsta kiek traktoriukas. Šiaip šienaujant su tokia šienapjove reikalingas greitis, kad žolė gultų ant dalgio, o ne virstų į priekį ir kimštų.

Rotacinė žoliapjovė gal ir patogiau, bet su dalgine nesumeta į siaurą pradalgę ir džiūna geriau, mažiau vartymo.

Pries menesi nusipirkau grebli-vartytuva (modelis kaip lietuvisko volunge). Jame jau buvo gamintojo irengti antri pirstai japonui. Vakar isbandziau vienoje is savo pievu: 1. truksta traktoriaus greiciu pasirinkimo (didelis tarpas tarp M ir H rezimu). Arba riedi mieguistai, arba skrendi per kurmrausius ir pan. sukandes dantis, kad traktoriukas ir greblys daliu nepamestu (mano galva, netinka japonui per toki pievos reljefa vazineti); 2. darbinio veleneo sukimosi greitis turetu islikti stabilus keiciant judejimo greicio rezima (jei turit 4 rezimus, tai turbut pastebejot, kad judant greitai tas darbinio sukimo greitis nebebuna stabilus (neatitinka letesnio judejimo greicio darbinio sukimosi)); 3. Mazokas greblio uzgrebimas (2 m.), bet esant kalvotai pievai (mano kalvota) tai tik pliusas - maziau tusciu braukimu; 4. Kaip vartytuvas nera tinkamas (atkleti ir apversti zole tinka, bet ja paskleisti (net esant didesnems darbinio apsukoms arba traktoriaus greiciui) jau reikalinga arba judeti ta pacia eile atgal (dar karta ismetant), arba praktikuotis neprarandant vilties); 5. I eiles suvarto be jokiu problemu net be atmusimo uzuolaidos; 6. Nugriebimas labai svarus (galimybe pasireguliuoti uzgriebimo auksti). 7. Su savo Iseki215 niekur nenaudojau aukstesnio galios rezimo uz minimalu (4-tas); 8. Noretusi mazesniu kuro sanaudu - 3 ha pradedancio miescionio "greblininko" sanaudos apie 10-13 litru kuro. (bet pievos kalvotos ir nepratusiam tekdavo dali pradalgiu prasukti pakartotinai)); 9. Toks grebliukas duoda papildomo stabilumo japonui be isplatintu ratu (i dali slaitu be greblio nebuciau net lindes - apvirtimas garantuotas).

10. negaunu uztarimo pas Dievuli del palankesniu oru sienavimui - gal kas zino jo tel. numeri...????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašau patarkite kokį žolės smulkintuvą prie traktoriuko YM180d. Žolė didelė, laukas nėra labai lygus, gali pasitaikyti akmenukų. Dėkoju.

Man siūlė lenkišką šienapjovę, tik kad šieno tai man nereikia.

Kuhn BAV 1250. Negaliu atsidžiaugt. Peiliai masyvūs, ant šarnyro, atsimušę į akmenį atsilenkia, arba nuskelia (po to kartais reik pasigalast), smulkias šakas sukapoja, kurmiarausius išdaužo. Jau kokie 7 metai naudoju ir jokių problemų. Traktoriukas 20 ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nupjoviau šlaunų galus ir privirinau bielarusinius.

Grubu ir nelabai patikima, gal dar kas turi idėjų ?

turiu sena vagotuva. problema issprendziau su kampiniu slifuokliu ir metalo slifavimo disku - laiko sanaudos apie 30-40 min. (su pertraukom pavartant vagotuva). rezultatas puikus - jokiu papildomu daliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...