Jump to content

New holland 5980


Kazius112

Recommended Posts

  • Atsakymai 72
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki planuoju pirkti New holland 5980 rulonini presa dirzini ka galetumet apie juos paskyt? Kokie gedimai ar eina vytinta mase sukt nu ir panasei

eina ir žalius nevytintus dobilus sukti.Suspaudimas tik didesnis negu su bugniniu.bet kai pastebėjau neapsimoka stipriai spausti.Eina ir be tinkliuko ar špagalo.Tiesiai ant vyniotuvo ir neišsiardo.Uztenka 4 sluoksniu.Jei 6 sluoksn. vyniotum visiskai jokių pelėsių nerastum.Nes cia zole rulone susukta dailiai kaip knygos lapai, o ne kaip laikrastis suspaustas kietai.minusas sių presų yra kad jie yra kompiuterizuoti.man dar nesugedo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki planuoju pirkti New holland 5980 rulonini presa dirzini ka galetumet apie juos paskyt? Kokie gedimai ar eina vytinta mase sukt nu ir panasei

eina ir žalius nevytintus dobilus sukti.Suspaudimas tik didesnis negu su bugniniu.bet kai pastebėjau neapsimoka stipriai spausti.Eina ir be tinkliuko ar špagalo.Tiesiai ant vyniotuvo ir neišsiardo.Uztenka 4 sluoksniu.Jei 6 sluoksn. vyniotum visiskai jokių pelėsių nerastum.Nes cia zole rulone susukta dailiai kaip knygos lapai, o ne kaip laikrastis suspaustas kietai.minusas sių presų yra kad jie yra kompiuterizuoti.man dar nesugedo.

na ir as nusipirkau nh 648 dirzini(dar neisbandziau).pries pirkdamas buvau pas viena ukininka pakalbet .jis turi irgi panasu.ir jis dirba be kompiuterio sake is pradziu sunku buvo bet kai iprato sake imanoma dirbt ir be kompo.tik va nepaklausiau kaip jis ta tinklo mechanizma paleidzia galvoju gal atskirai elektra pajunges.Arunas7 gal galetum pavardint kokie pagrindiniai gedimai kokios daliu kainos,kur apsiperki pvz guolius ar dedi originalius (kiek girdejau velniskai brangus)ar kokius pakaitalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki planuoju pirkti New holland 5980 rulonini presa dirzini ka galetumet apie juos paskyt? Kokie gedimai ar eina vytinta mase sukt nu ir panasei

eina ir žalius nevytintus dobilus sukti.Suspaudimas tik didesnis negu su bugniniu.bet kai pastebėjau neapsimoka stipriai spausti.Eina ir be tinkliuko ar špagalo.Tiesiai ant vyniotuvo ir neišsiardo.Uztenka 4 sluoksniu.Jei 6 sluoksn. vyniotum visiskai jokių pelėsių nerastum.Nes cia zole rulone susukta dailiai kaip knygos lapai, o ne kaip laikrastis suspaustas kietai.minusas sių presų yra kad jie yra kompiuterizuoti.man dar nesugedo.

na ir as nusipirkau nh 648 dirzini(dar neisbandziau).pries pirkdamas buvau pas viena ukininka pakalbet .jis turi irgi panasu.ir jis dirba be kompiuterio sake is pradziu sunku buvo bet kai iprato sake imanoma dirbt ir be kompo.tik va nepaklausiau kaip jis ta tinklo mechanizma paleidzia galvoju gal atskirai elektra pajunges.Arunas7 gal galetum pavardint kokie pagrindiniai gedimai kokios daliu kainos,kur apsiperki pvz guolius ar dedi originalius (kiek girdejau velniskai brangus)ar kokius pakaitalus.

Man tik buvo nutrukusi grandine, tai tiko rusiska.ji per sujungima issikabino.siu presu grandines neturetų trukti, nes nedideli apkrovimai.O jei reiktu keisti koki guolį tai pritaikyciau su tekintom įvorėm patį pigiausią rusiską nes ten labai mazos apkrovos.tik vienas trukumas siam presui reikia greblio su dviem rotoriais kurie grebia i centra.

daug as bijo dirzu trukimų, bet galima deti naujus rusiskus dvigubai storesnius jie kainuoja 500 lt.

elektrą reikia jungti prie atskiro gero akumuliatoriaus kad negadintų generatorius kompiuterio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norejau paklaust Aruno7 ar senai jau turi ta presa kelintu metu jis yra ir ar tokspat 5980? kiek ruliu padarai per sezona? Ir ar eina kaip nors suzinot kiek jis susukes ruliu gal kur nors koks nors skaitiklis yra :icon-question: Isanksto dekoju uz informacija.

Aš pats neturiu tokio greblio bet noriu pasakyti kad yra patogu to tokio greblio su presu vaziuoti, nes nereikia po sugrebtą bara vingiuodamas vaziuoti kad gautusi lygus rulonas.Ypac jei yra sugrebta siaurai tai reik butinai vienodai vinguriuoti po sugrebtą barą.

As per tris metus padariau virš 2000rulonų.mano presas new holland 650.bet jie nesiskiria ar 650 ar 5980.Kompiuteris rodo kiek kartu buvo pakeltas galinis dangtis.paspausk kur yra nupiesti trys taškai komp.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu jau 3 metus presuoji kaip supratau ir gedimu nepasitaike dar rimtu? o tu tuos smulkinimo peilius naudoji kur yra jame nutipo tie 5 kur rulona plauna idomus ten tokie?

As be peilių pirkau nes jie nereikalingi.jei su peilius naudosi turesi šerti su šiūpele , su šake neis.beto daznai kimšis žolė ir eis lėčiau vaziuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ne zinok mum suko ir su machale fusion tuo kombi nauju nesusmulkina tiek kad su siupelem reiktu kast o zinok jai taka turi ant kurio seri tai smulkintas geriau nes gyvuliai geriau sueda ir neistampo taip visur. O tam new holande tai ten kazkoks kitoks tas smulkintuva tipo tik 5 peilei ir ten ne tiekiama mase smulkina o pati rulona pjauna tarp dirzu tokie peilei islenda sako kad supjaustyt dirzus gali tai ir teiraujuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazius cia tau gana idomus reklaminis filmukas parodyta kaip isijungia peiliai.arunas7 klausimas butu del kompiuterio pajungimo nuo akumuletoriaus tai kai jo generatorius nekrauna tai ar nera tikimybes kad vidury darbo tas akumas pastips,ar didelio akumo reikia. mano presas be tinklo reikes sukt su sniuru ar teko jum sukt su sniuru ir ar nera problemu su sniuro padavimu ir apvyniojimu ir kiek kartu apsukat.gal zinot kur gaut naudojimo instrukcija lietuviu,rusu ar lenku kalbom.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazius cia tau gana idomus reklaminis filmukas parodyta kaip isijungia peiliai.arunas7 klausimas butu del kompiuterio pajungimo nuo akumuletoriaus tai kai jo generatorius nekrauna tai ar nera tikimybes kad vidury darbo tas akumas pastips,ar didelio akumo reikia. mano presas be tinklo reikes sukt su sniuru ar teko jum sukt su sniuru ir ar nera problemu su sniuro padavimu ir apvyniojimu ir kiek kartu apsukat.gal zinot kur gaut naudojimo instrukcija lietuviu,rusu ar lenku kalbom.
Per visa diena is masinos isimtas akumuliatorius laisvai laiko ir masina po to uzsikuria.nu as praita vasara nedakraudavau gal todel ziema jis man uzsibaigė.akumulaitorius benzinines masinos.Spagato padavimas labai geras pas juos.apsukimų skaicių gali keisti su kompiuteriu. gali rankiniu budu reguliuti.Dar priklauso nuo kardano apsukų.Išmetant rulona geriau sustabdyti kardaną nes yra toks momentas pries iškrentant rulonui labai apkraunami dirzai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip supras kad priklauso nuo kardano apsuku :icon-question:

tinkliukas nukertamas apsisukus rulonui tam tikrą kartų skaiciuoja kompas rulono apsisukimus.Špagatą vynioja tam tikrą laiką kokį uzprogramavai komp.(čia rulono apsukimai neskaiciuojami).Todėl kada yra paduotas špagatas vyniojimui visada variklio apsukas reikėtų laikyti vienodai.Jei sumazinsi apsukas maziau kartų apsuks ruloną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arunas7 ten kompo pajungimas yra su pusapvalia fiske butu gerai gaut originalu kistuka (patogiau sujungt)ar ju yra pirkt ar teks jungt tiesiai.dar vienas klausimas del suspaudimo. suksiu siemet siena ir nenoriu suspaust labai.ten tas gale esantis voztuvas kur reguliuojasi suspaudimas dabar yra susuktas iki galo tai cia dabar spaus max ar atvirksciai bus rulonas laisvas.jei neklystu dirbat su mtz ar sukant zalia mase uztenka galios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arunas7 ten kompo pajungimas yra su pusapvalia fiske butu gerai gaut originalu kistuka (patogiau sujungt)ar ju yra pirkt ar teks jungt tiesiai.dar vienas klausimas del suspaudimo. suksiu siemet siena ir nenoriu suspaust labai.ten tas gale esantis voztuvas kur reguliuojasi suspaudimas dabar yra susuktas iki galo tai cia dabar spaus max ar atvirksciai bus rulonas laisvas.jei neklystu dirbat su mtz ar sukant zalia mase uztenka galios.

pas mane isikisa į kompą tai apvali fiškė,kokia pas tave neisivaizduoju.

manau pries tai buves mechanikas nebus susukę iki galo voztuvo, nes arba dirzai truks arba tratorius nepasuks..As zalia zole daugiau kaip 2000 nesu spaudes.nes tokiu spaudimu labai kietas rulonas gaunasi.ir aplamai pelejimas ne nuo suspaudimo priklauso, esu ir ant 1200 daręs.visai gerai.

pirmais metais zalią žolę sukau su mtz 50. tai slapius dobilus visu pajegumu ant 2000 spaudimo vos pasukdavo.per tą vasarą tepalo spaudimas vienetu pakrito.dabar su mtz892 beveik tuščias eina.galima su pilnu sustoti ir eina vėl pradėti sukti.

šie presai laiko nes nereikia visų apsukų duoti.Daugiau kaip 1300 nesu davęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mes turim fitagri 5850, kaip žinot, tai poto new holand nupirkta firma ir presas yra praktiškai tas pats, kaip ir tavo minimas. Ištiesu mes turėjom problemu su diržais iki naujų visų nesudėjom, ir buvo salnykai sukietėję voštuvo, kur reguliuojasi suspaudimas, tai ilgai užtrukom kol suieškojom kame problema ir kaip vėl ta cilindrą užpildyti. Bendrai su juo esam per du metus su presave apie 2500 šieno, šiaudų ir šienainio rulonų. Daugiausiai šienainio presuojam sakyčiau, kad kokybė geresnė negu su bugniniais, nes supresuoto pašaro kiekis yra didesnis ir sugedusių rulonų nėra daug. Presuojam su belarus 82.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomai kokio guolio tau reikia. Mes jeigu nerandam Lytagroj, tai važiaujam Kaune į Dagmitą, kolkas nenuvylė dėl guolių, aišku ieškant išskirtinių varijantų, kurių rusiškoje technikoje nebu tekę sutikti. Tai nežinau kokio tau guolio reikia, jei paprasto, tai turi daug įmonių, kurios prekiauja guoliais, o jei tokio, kaip padborsčiko ašies, kad guolio vidinė aboima šešekantę, tai mum pigiausiai parvežė prieš tai minėta kompanija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...