Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

Для подсоединения к гидросистеме насос-до-затор имеет на корпусе четыре резьбовые отверстия: Р, Т, А и В.

Р- напор, (padavimas)

Т- слив; (nupylimas)

А- поршневая полость гидроцилиндра (поворот вправо); (desine)

В- штоковая полость гидроцилиндра (поворот влево) (kaire)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Для подсоединения к гидросистеме насос-до-затор имеет на корпусе четыре резьбовые отверстия: Р, Т, А и В.

Р- напор, (padavimas)

Т- слив; (nupylimas)

А- поршневая полость гидроцилиндра (поворот вправо); (desine)

В- штоковая полость гидроцилиндра (поворот влево) (kaire)

didelis didelis dėkui.. :greetings-clappingorange:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nutariau pasiremontuot savo MTZ 82 vairo kolonele ,nes vaziavimas buvo tikrai ne is maloniausiuju :( .Simptomai buvo didelis laisvumas ir kartais trumpam pradingdavo stiprintuvas.Taigi nusipirkau remkomplekta ,nusiemiau kolonele ir pabereu .Besurenkant iskilo pora klausimeliu .

1. Kaip pasimatuot ar sliekas ir ta detale dantita jau susideveje ,gal kas zino kokio storio turi but slieko sriegis virsuj ir tos detales dantis.

2 .koia funkcija atlieka tas voztuvelis kur prie prie filtro stpvi ,nes ir i viena ir i kita puse puciant ora jokio pasipriesinimo nera.

3.Pacio dozatoriaus dar neardziau nes truputi prisibijau :icon-redface: ,ar ira ten kas ko veliau be spec instrumentu nesurinkciau ir ar paskritai pamaticiau as ten ka nors kas butu sugede ar ka reiketu keist.

4.Kaip suprantu dar galima pasijunkt papildoma cilindra vairui pasiliekant visa kolonele originale ,ar tokiu atveju dozatorius paduos reikiama kieki tepalo i originalu stumokli ir i papildoma cilindra ar reiketu dar kazka reguliuot.

Ir dar truputi ne i tema ,apie kompresoriu .Nusiemiau galvute ir pamaciau "ismetimo" voztuva sutrukinejusi kazkotais ar jie ira keiciami ir ar ju ira pirkti ir dar pamaciau kad nera spiruoklites isiurbimo voztuve ar jos ten ir but neturi? Kolkas tiek ,lauksiu patarimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kagi matit teks atsakiti paciam :)

1.susidevejimo maniskei beveik nera ,liginau su naujom detalem.

2.Kaip suprantu tai susije su galinio diferencialo blokavimu ,o kadangi nesiruosiu blokiruotes originalei darit tad ir palieku viska kaip ira.

3.Nieko ten blatno nera ,vienintelis dalikas kuris gali susidevet tai ta slankiojanti ivore .

4.reiketu nasesnio нш 14 siurblio ir pasireguliuot redukcini voztuva.

Kompresoriuje tie voztuvai ira ipresuoti su lizdais i galvute ir nauju pirkt neradau ,ira tik pilnai galvute uz 45 lt .Tai tiek kas rupejo man ,visiem aciu uz idomia diskusija :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
sveiki. as irgi tvarkau savo MTZ80 tad noriu paklausti ar yra meistru kur jas perrenka sutvarko (vairo kolenke) kapitaliskai? rekomenduokit kas kur vezet? :icon-wink:

na as veziau vilkaviskyje y ekvila, bet po remonto pratempiau menesy ir ysidejau nauja tj nors daiktas dabar

tiem peckeliam vezei. ten jie ne galvu ne irengimu neturi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamenu kiek jau mokejau pries pora metru tai buvo.

Beto ekvilol dar geresnis bajaris buvo kai ieskojau guoliu greitaeigiu, tj pasiule kinietiskus tuos papigeiskus, sako ce patys geriausi geriausias kainos ir kokybes santykis.sakau man reikia veleno kuris sukasi ne 2 ir ne 3 tukst. apsisukimu per minute greiciu.sakau man kombainui smulkintuvo perdavimo apsisukimai apytiksliai 4500 per minute.sako niva taip greit nesuka, sakau man reikia vakarietiskui tj bande yrodinet savo tiesas poto pienburniu isvadino, sake as nieko nezinau mat jis inzinerija baiges, tj iseidamas liepiau dar vadybos ir mandagumo pasimokyt.pazadejau daugiau neatvykti ir dar kitam pasakyt kad nebevaziuotu y ta manaskyna. zodziu lopu lizdas ten. vieno ukio klienturos jau nebeteko. manau neteks ir dar daugiau su tokiais savo issisokimais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamenu kiek jau mokejau pries pora metru tai buvo.

Beto ekvilol dar geresnis bajaris buvo kai ieskojau guoliu greitaeigiu, tj pasiule kinietiskus tuos papigeiskus, sako ce patys geriausi geriausias kainos ir kokybes santykis.sakau man reikia veleno kuris sukasi ne 2 ir ne 3 tukst. apsisukimu per minute greiciu.sakau man kombainui smulkintuvo perdavimo apsisukimai apytiksliai 4500 per minute.sako niva taip greit nesuka, sakau man reikia vakarietiskui tj bande yrodinet savo tiesas poto pienburniu isvadino, sake as nieko nezinau mat jis inzinerija baiges, tj iseidamas liepiau dar vadybos ir mandagumo pasimokyt.pazadejau daugiau neatvykti ir dar kitam pasakyt kad nebevaziuotu y ta manaskyna. zodziu lopu lizdas ten. vieno ukio klienturos jau nebeteko. manau neteks ir dar daugiau su tokiais savo issisokimais

radai kur ieskot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamenu kiek jau mokejau pries pora metru tai buvo.

Beto ekvilol dar geresnis bajaris buvo kai ieskojau guoliu greitaeigiu, tj pasiule kinietiskus tuos papigeiskus, sako ce patys geriausi geriausias kainos ir kokybes santykis.sakau man reikia veleno kuris sukasi ne 2 ir ne 3 tukst. apsisukimu per minute greiciu.sakau man kombainui smulkintuvo perdavimo apsisukimai apytiksliai 4500 per minute.sako niva taip greit nesuka, sakau man reikia vakarietiskui tj bande yrodinet savo tiesas poto pienburniu isvadino, sake as nieko nezinau mat jis inzinerija baiges, tj iseidamas liepiau dar vadybos ir mandagumo pasimokyt.pazadejau daugiau neatvykti ir dar kitam pasakyt kad nebevaziuotu y ta manaskyna. zodziu lopu lizdas ten. vieno ukio klienturos jau nebeteko. manau neteks ir dar daugiau su tokiais savo issisokimais

radai kur ieskot :D

ce buvo paskutine vieta vlk, nes daugiau jau viska buvau aplekes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...