Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

Nieko čia nereikia burt, ne tau pirmam taip, paprasčiausia prie geltonai pažymėto galo su smulkiais šlicais nebedėk guolio, žodžiu ant tos ašelės palik guolį tik prie kryžmės, o prie dozatoriaus nebedėk ir viskas bus ok išbandytas reikalas.

sitas dalykas buvo padarytas kai vairas buvo toks daromas strigimas vistiek yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

sveiki kur beda?nupirkau mtz 80 idetas nivos hiraulinis vairas,bet norint pasukt reik sukt issisiepus baisiau kaip be stiprintuvo,ar turi stovet kazkoks vostuvas ant sugryztamo?gal siurblio kalte reikia ns14 nes dabar ns 10 patarkit.Galvojau slangos blogai pajunktos,bet buvau pasiziuret prie nivos lygiai taipat,tik va niva apardyta nera kaskokios detales prie gryztamo nuimta tik padukas likes uztad ir pamasciau apie vostuveli,nesuprantu pakeiciau ir dozatoriu ir paskirstytoja vistiek taspac s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne siurbli nauja nuirkau,ns 16 ir vistiek stovincioje padetyje vos pasuku,vaziuojant dar nieko.dejau vostuva ant grystamo poto ir ant padavimo taspatc.gal sakau neimanoma belerui idet nivini nesuprantu.

Gal kas esat isidejas?

Nivinis dozeris - problematiskas , daug painiavos su juom . Pasitaupyk, ar jei iseina pirkis Dnafosa , i nebevargsi(kol danfosas nepalinks :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui uz patarima as ir taip galvoju danfosa det nes smegenine atveso jau nuo mastymo :lol: tik tas kandziojasi kainoje apie 1500lt gaunasi,nes reik visa vairo kule keisti kur danfosas dedasi
zemes ukio technikos pardavime skaiciau skelbima -vokiškos šienapjoves visa komplekta pardavinejo už 250lt-naudota
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kazin su ja netaspatc bus?
apie vairo perdaryma daug yra rusiškame forume,apie t40 perdaryma,tai ten figuruoja vokiecio dozatoriai ir visa sistema

dekoju

Sveikas kolega kaip sienapjute ?? jau su nauju presu ar dar ne ? del koloneles tai turi voztuveliu korpusas visas buti + praardyk vadinama paskirstytoja gali buti stokas nevaiksto ..viskas ten turi veikti :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutis na taip su nauju labai dziaugiuos juo,pirkau taip ir iki galo nezinodamas kaip jis ten bus bet kolkas dziaugiuos,tik va orai blogi,turiu dar 1ha nusipjoves ir du like nu kaip sakau galima sakyt uzbaigiau.Zmonem dar nzn kiek prasys iki siol apie 6stukes surisau jau :) Na o paskirstytoja buvau isardes kaip ir gerai,vostuva taipat uztad ir sakau nzn net kas yra.Kaip tau sienapjute?man laukia dar didesnis darbas javapjute,isrudenio labai anksti pasejau tai anksti pjaut planuoju dauguma lauku,liepos i gala gali jau prieit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutis na taip su nauju labai dziaugiuos juo,pirkau taip ir iki galo nezinodamas kaip jis ten bus bet kolkas dziaugiuos,tik va orai blogi,turiu dar 1ha nusipjoves ir du like nu kaip sakau galima sakyt uzbaigiau.Zmonem dar nzn kiek prasys iki siol apie 6stukes surisau jau :) Na o paskirstytoja buvau isardes kaip ir gerai,vostuva taipat uztad ir sakau nzn net kas yra.Kaip tau sienapjute?man laukia dar didesnis darbas javapjute,isrudenio labai anksti pasejau tai anksti pjaut planuoju dauguma lauku,liepos i gala gali jau prieit.
Na kupsta nemaza turiu parsivezes bet dar reiketu spelioju ar siandien ar rytoj reikia nupjauti puse ha :icon-rolleyes: del tos nivines koloneles daug aprasyta t-40 temoje principas tas pats beje bielkio koloneleje viduje reikejo paziureti manzetus cilindruko ar sveiki ... as idejau cilindruka tiesiai i tilta ..ir beje buna daug oro pacioje vairo koloneleje ja sunku ilgai reikia pavargti kol nusiorina ... as galvoju jei sunku sukti parasciausia neveikia hidraulika nera spaudimo ten tos jegos reikia vaira sukant kad spaudimas pastumtu skirstytuvo stoka ja net neuzkurtam lnesunku sukti ..beje kokia preso marke ? :icon-cool: buna dar vadinami skvorniai uzrudyje-uzsistoveje jei niekas netepe -pakelus prieki tepant pasukioti vaira reikia . :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutis na taip su nauju labai dziaugiuos juo,pirkau taip ir iki galo nezinodamas kaip jis ten bus bet kolkas dziaugiuos,tik va orai blogi,turiu dar 1ha nusipjoves ir du like nu kaip sakau galima sakyt uzbaigiau.Zmonem dar nzn kiek prasys iki siol apie 6stukes surisau jau :) Na o paskirstytoja buvau isardes kaip ir gerai,vostuva taipat uztad ir sakau nzn net kas yra.Kaip tau sienapjute?man laukia dar didesnis darbas javapjute,isrudenio labai anksti pasejau tai anksti pjaut planuoju dauguma lauku,liepos i gala gali jau prieit.
Na kupsta nemaza turiu parsivezes bet dar reiketu spelioju ar siandien ar rytoj reikia nupjauti puse ha :icon-rolleyes: del tos nivines koloneles daug aprasyta t-40 temoje principas tas pats beje bielkio koloneleje viduje reikejo paziureti manzetus cilindruko ar sveiki ... as idejau cilindruka tiesiai i tilta ..ir beje buna daug oro pacioje vairo koloneleje ja sunku ilgai reikia pavargti kol nusiorina ... as galvoju jei sunku sukti parasciausia neveikia hidraulika nera spaudimo ten tos jegos reikia vaira sukant kad spaudimas pastumtu skirstytuvo stoka ja net neuzkurtam lnesunku sukti ..beje kokia preso marke ? :icon-cool: buna dar vadinami skvorniai uzrudyje-uzsistoveje jei niekas netepe -pakelus prieki tepant pasukioti vaira reikia . :icon-cool:

nepaminejau pas mane ismesta kolonke,tepalas taspatc kaip hidraulio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sweikii sugalvojau det vaira i mtz noreciau suzinot kokius pirkt ten dozatoriu siurbli danfosa cilindra kad zutu viskas suderinta ir veiktu puikiai ...vairo kolonele noriu ismest lauk ir det akumuletoriu vietoi jos tai ar ta vairo paskirstytuva ydesiu po lenkiska kabina? ir kokios talpos tureciau pasidaryt tepalo bakeli?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

sveiki, isidejau danfosa 100, hidrosiurblis nč10, ir susiduriau su problema, tiek prie aukštu tiek prie žemu apsuku vaira letai sukan ratai lengviausiai sukiojasi su vienu pirštu, norint pasukt staigiai jau sukasi gan sunkiai, reikia vos neabejomis rankomis varkt. Gal siurblys jau atgiveno savo ar slangu diametras gali but permazas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ko gero, kad siurblys. jeigu donfosas iš lytagros, tai man net įdėjus naują nš10 siurblį tokia pat problema išliko. tačiau nupirkau nauja nš14 siurblį ir viskas normalizavosi. dabar sukasi lygiai taip pat kaip originaliame mtz. iš karto perspėju apie minkštą aliuminį siurblio korpusą. salnikai turi būti nauji ir veržti štucerius siūlau su 9mm špylkomis, nes su 8mm paprastais varžtais pats veržiau ns10 ir viskas buvo gerai, o su tais pačiais varžtais veržiau ns14 ir nuspjovė viršutinį stuceri, dėl to sudėjau 9 mm špylkas, kurios pritraukė puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Norėčiau paklaust ,tų kas dėjotės patys hidraulinį vairą  kur pasijungėt nupylimą nuo dozatoriaus? Kažkur lygir teko užskaityt man, kad dozatoriui nupylime turi būt šioks toks pasipriešinimas ( slėgis) ir tik tada veikia tinkamai. Tai tiesa ar galima laisvą nupylimą palikt, tarkim dangty viršuj hidrobako pragręžt ir per štuceriuką padarius nupilt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali tikrai palikt laisva nupylima i baka, tikrai veiks gerai. dar geriau butu kad gryztamas butu per koki nors filtra. as savo mtz tai gryztama jungiau per blokatoriaus valdyma, irgi labai gerai veikia plius blokatorius ir priverstinis ir automatinis yra.

Mano atveju vienas bendras hidrobakas liks, tiek vairui tiek likusiai hidraulikai. Blokavimą  greičiausiai oru reiks kažką  daryt valdomą. Ant tepalo su kolonėle kotais neveikė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...