Jump to content

MTZ vairo mechanizmo keitimas is vairo koloneles i hidraulin


Recommended Posts

tiesiog pataikei ant brokuoto nš10 siurblio. 100 -niam dozatoriui turi užtekti ir NŠ10. mano 82-am dozatorius 160 kubikų . cilindras 63mm (didysis, nuo balkinio tilto) ir viską maitina ne pirmos jaunystės NŠ 10 siurbliukas. viskas sukasi ir mažu gazu. sušilus tepalui - jau vos vos trūksta srauto, bet nebėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su didesniu siurbliu (nš 14) tikrai nepraloši. sugadinti irgi vargu ar ką sugadins. filtrą bake įdėjęs? gal po žviežio surinkimo ir pajungimo mikliai šiukšlėm užsikišo? taip pat jau blakis paminėjo - pasitikrinti visas žarnas ir sujuungimus. gal kur nors mažo skersmens panaudota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar sykį kilstesiu temą...

Silvijus89, ilgai nadavė ramybės kas ten negerai pas tave...

Poto pastebėjau, jog minėjęs atskirą vairo hidrobaką šitam traktoriui. Jeigu jis savadarbis - kokį kanalą iki siurblio pagaminai? Apsidraudžiant nuo problemų reiktų jį numatyti apie 2x didesnio skersmens nei slėginė linija (nors iš bėdos turėtų ir 1,5x užtekti). taip pat atkreipti dėmesį kokiam aukšty bakas sumontuotas. Jei paėmimo anga žemiau kaip siurblys - gal jis nesugeba nusiorinti.

Tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kronšteinas cilindro tvirtinimui prie tilto 92 Lt (su PVM, Lytagra);

Sveiki,

gal kas nors turite nuotrauką to kronšteino :icon-question:

Ir ar tiktų jis prie mano seno MTZ-82 tilto :icon-question:

pas mane privirinta naujasnio tilto ausis,kur triju daliu.laiko puikei,jau beveik du metai,dirbu daug su frontaliniu ir nieko.jai dar daryciau,tai tikrai virinciau vel ir nesuktau galvos.

rytu-saliu-gamybos-traktoriai/mtz-vairo-mechanizmo-keitimas-is-vairo-koloneles-i-hidraulin-t941-225.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o be virinimo išeitų primontuoti :icon-question:

Aš nusprendžiau daryti kaip šitoj nuotraukoj:

6938

Tuo labiau, kad kaip ir rašiau, pasiklausiau pas inžinierių, kuris traktoriams vykdo tech. apžiūras, jį šitas variantas tenkina. O kaip kolegos privirina tiesiai prie tilto - netenkina. Vadinasi TA nematyt :) O prie tokio prisukto pado gali tvirtinti kokį nori paduką ar senovišką ar naujovišką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi esu priesininkas virinimo prie spiziaus ,bet cia nera istikruju labai didelis blogis .Vienam miskiniam mtz esu privirines abi soskes prie bortiniu ,tokiu krastitunumu reikejo imtis nes varstai teisiog nuskraidydavo ,tai sudeja naujus apvirinau aplink ir ptfu ptfu jau keli menesei (bet sau taip nedariciau :) ) .Ir tarp kitko pati soske nera spizine gryna ,ji puikei virinasi ir laiko ,o tvarkingai padarius neatpazins joks inzinierius nuo originalios (cia darant tvirtinima cilindrui).

post-5579-141521828066_thumb.jpg

post-5579-141521828073_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tilto reduktoriaus korpusas yra kalaus špižo. Virinasi puikiai. taip, kad su įgudžiais - be baimės. Jūsų , eduard, rodomi bortinių korpusai jau anglingesnio špižo. Sunkiai , bet suvirinami.

mintis kuriantiems vairą: Po savojo perdarymo pavėluotai sumasčiau, kad reikėjo daryti su dviem cilindriukais. Paduką ties centru (su standartiniais 200mm eigos cilindrais labai gražiai gautųsi 1400mm provėža ir didesnis pasukamumas nei su kolonėle) arba dėti du padukus. Imti du C50 (arba jei yra mažesnius) cilindrus ir 160 ar 190 kubikų dozatorių. Jėgos daugmaž išsilygina ir traukei apkrova stirpriai sumažėja. Priedo vairaratis vienodai į abi puses suksis. Nereikės ilgai ir kruopščiai burti su išilgine trauke. Prie senųjų/mažųjų stakanų tilte, tiesi traukė, komplektuojant su mažosiom soškėm, nepraeina pro kardaną. Su didžiosiom - pro pusrėmį tiltui pakrypus. o kad ją pagaminti riestą ir tvirtą - daug p.. . Taip pat tiks senosios pavirintos soškės (papildomas kilpas privirinimui gausit nuėmę centrinę svirtį nuo kolonėlės). Jėga į abi bus beveik vienoda tik priešingų krypčių - turėtų ir virintos laikyti perkrovas. viską pagaminus kruopščiai ir bent iš dalies estetiškai - tikrai TA inžinierius nepeiks.

Tai tiek pamastymų su pagrindimais ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...