Jump to content

AVIU GANYMAS


loreta1122

Recommended Posts

  • Atsakymai 119
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

As jau viska isbandziau aptvaras is zalio tinklo senukuose :) porai metu taip buvom aptvere stacionaru aptvara aplink buda, dabar bukle tinklo nebepuiki, t.y. istampytas, apyplesitas.

Paprastas el.piemens spagatas su lenkisku el.piemeniu irgi nepadeda spagatus pleso ir t.t. Aisku gal del to kaltas ir silpnas piemuo... Jei butu buves stipresnis gal ir nebandytu taip verztis per tuos sniurus.

Kiek maciau visi stambesni ukininkai kur laiko bent kiek didesni kieki aviu naudoja normalu el.piemens impulsu generatoriu ir avims tinkla.

As tai va avenoje uzsisakiau

SECUR 500 el.piemeni.

http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/ ... uct_id=616

ekotomai kaip suprantu pas tave toks pats?

Beje koki tinkla avims rinktis geriau ar 90cm aukscio pakanka su galingu piemeniu ar geriau rinktis kur aukstis berods 108cm ? Gal ka is savo praktikos patarsi? Nes siaip tu 90cm aukscio kaina daug patrauklesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki atsiliepimai apie el piemenuka noriu pirkti bet nezn koki nes kur ganysis tai prie pat kaimyno darzai tai bijau kad nepabektu kaip pripratint o dar ir maziuku kruva

Pernai 22 avys ganėsi 1,3ha plote .darbo daug perkėlinėjant tvoras.Visą lauką dalinau į keturis ar penkis sklypus, aptverta lenkišku pančiu, tik per vidurį buvo plati juosta. Tvėriau tai tri, tai keturis dratus.Avys pradėdavo veržtis kai nusiėsdavo numatytą plotą.Elektrinis piemuo KORAL 1000, o šiemetinė banda vakar pradėjo bandymus 10arų laidaryje aptvertame vielos tinklu ir šalia elektrinė užtvara. O investicija į tinklines tvoras man atrodo gana didelė neaišku kokiems plotams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes padarem toki prie tvarto aptvareli tai jos buna lauke, bet va nepagalvojom ir padarem toki su tarpais tarp lentu aptvara, tai per tuos tarpus islenda mazylei ir visos mano tulpes ir krokai nuskabyti. nebus si pavasari ziedu. siaubingai nervas ima, nes labai jau laukiau kada suzydes viskas. bet deja....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes padarem toki prie tvarto aptvareli tai jos buna lauke, bet va nepagalvojom ir padarem toki su tarpais tarp lentu aptvara, tai per tuos tarpus islenda mazylei ir visos mano tulpes ir krokai nuskabyti. nebus si pavasari ziedu. siaubingai nervas ima, nes labai jau laukiau kada suzydes viskas. bet deja....

Nu kodėl yra ir pozityvas, mažieji užtat laimingi per visą pilvą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
Sveiki,noreciau paklaust kur laikot avis nakti kai jos pievoj ganos.nes pvz.mano tvartai nuo ganyklos apie 2km.gal statot kokias pavesines ar kaska panasaus ar visai nk nekalat? :lol:

Nemanau,kad butina jas gint namo,svarbu,kad butu kur pasislept nuo saules,ar lietaus,tam tinka puikiai krumai, medziai,

tik vandens nepamirs palikt

kiek pastebejau,kai taip karsta,avys maitinasi nuo 4 ryto iki 6 lanbai intensyviai,poto daugiau ilsisi iki vakaro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noreciau paklaust kur laikot avis nakti kai jos pievoj ganos.nes pvz.mano tvartai nuo ganyklos apie 2km.gal statot kokias pavesines ar kaska panasaus ar visai nk nekalat? :lol:

Nemanau,kad butina jas gint namo,svarbu,kad butu kur pasislept nuo saules,ar lietaus,tam tinka puikiai krumai, medziai,

tik vandens nepamirs palikt

kiek pastebejau,kai taip karsta,avys maitinasi nuo 4 ryto iki 6 lanbai intensyviai,poto daugiau ilsisi iki vakaro

aha kad butu tu krumu pas mane.o jai lija gerai jei 2val palija ir viskas o jei 2dienas tai kur jas det?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as galvoju jeigu ganyti sunimis tai reikia dideliu ganymo plotu,o kas bando suvaldyti aviu banda sunimis ,manau atsiras.zinau viena moteri kurios avis kada reikia suvyti,puikiai suveja chihuahua veisles keli suniukai. ju specialiai turbut nemokino,bet kiekviena diena bunant prie aviu supranta kaip seimininkas jas valdo,tai ir suniukas taip daro. cia mano nuomone.mes avis laikome aptvaruose,tai kieknienam aptvare stovi namukas apie 20kvadratu.,tai yra kur pakabinti drusku laikiklius ir vandens kibirus.namukai karkasiniai,apkalti lentomis,stogas siferinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...