Jump to content
grazbek

AZOFIT - KAS TAI

Recommended Posts

Tas Azofit jau kokie 5 metai, o gal ir daugiau toks yra ir per tiek metu manau daug kas išbandė tarp jų ir aš. Jeigu būtų toks stebuklas tai jau visi būtume naudoje ir turbūt Achema su savo salietra ir karbamidu būtų senai  bankrutavus :D 

1.Koks gali būti efektas jei litre yra 1mln gyvūnų, o i viena ha reikia 100mln?

2. kokia nauda bus pavasarį, jei jos aktyviausios prie didesniu temperatūrų T.y birželį liepos mėnesį ir derlingesnese žemėse?

3. http://www.ekoakademija.com/ tas pats produktas, T.y azotobakterinas, tik Grinesnis, spėčiau kad daugiau gyvūnų, ir įtariu kad geresne kaina:-)

On 3/29/2012 at 23:54, drapox pranešimas:

Tuos EM aš bandžiau ir normalia rekomenduotina norma ir netgi dviguba. Jokio efekto tais metais vasariniuose rapsuose, jokio po to sėtuose vasariniuose kviečiuose. Jei pagal bukletus, tai ta purškimo juosta turėtų išsiskirti jau geroku derliumi.

Mano nuomonė apie tuos visus EM, Azofitus ir panašiai yra vienareikšmiška. Juos platina laikinos firmos. Apsiskelbia turinčios "stebūklingo amžino gyvenimo eleksyro", pripilsto kokio vandens nuo siloso tranšėjos, dar užklijuoja nago dydžio neperskaitomą etiketę atspaustą ant tualetinio popieriaus, atsispausdina lankstinukus apie stebūklingą poveikį ir paplitimą po visą pasaulį, parduoda aukso kaina ir kai visi pamato, kad tai apgaulė, po metų pasiplauna. Tada galvoja kitą pavadinimą stebūklingam eleksyrui. Aš galiu drąsiai tą sakyti nes aš tai išbandžiau, į balą išmečiau kelis šimtus litų ir tiek. apart neigiamo poveikio piniginei ir sugaišto laiko daugiau nieko.

Kazkas jau pries daug metu atgal suprato jog cia snipstas, galvos sampunas. Kustodija ir isnyko sekmingai, o atrode kompetetingi veikejai. Saunuolis Drapox

Prieš 16 valandų, Sauklys pranešimas:

Kazkas jau pries daug metu atgal suprato jog cia snipstas, galvos sampunas. Kustodija ir isnyko sekmingai, o atrode kompetetingi veikejai. Saunuolis Drapox

neseniai buvau seminare, kuriame liakas su chebra reklamavo ir piršo preparatus su bacilom dirvožemiui gerinti, o keli ūkininkai šnibždėjosi, kad liako sūnus tas bakterijas augina ir pakuoja: šeimyninis biznis, nieko ypatingo, panašiai kaip ir daktaras ozas reklamavo žalias kavos pupeles, kaip svorio metimo stebuklą, o jo draugelis pardavinėjo tas pupeles..., rezultate teismų durys varstomos

Pabandžiau azofix ir fosfix šiemet. Tai aš skirtumo nepastebėjau bet vadybininkas tipo matė. Kur suduota po 2,5ltr nuo nepurkštų šiek tiek skiriasi vaizdelis bet kaina prasilenkia su realybe. 

As ir pastebejau kad vadybininkam visada suveike kaip gi jie sakys kad neveikia. Bet kai paziuri graza kiek investuoji to pliuso kaip ir nera tik darbu pasidziaugi o daznu atveju ir i minusa pabandymas. :)

Man vienas ūkininkas porino, kad naudoja Bactoforce jau keli metai. Tai jaučia poveikį žemės dirbime, puresnė dirva, ir sakė nereikėjo žieminiams kviečiams nuo ligų pradžioje purkšti.

Va mano pastebejimas kai tresiu lauką visą patresiu kai purskalioju visokius fungius su trąšomis dažnai nepurskiu grazu, kiek eina išpurkšti tiek uzpurskiu. Ir ką tikrai tos grąžos nesiskiria kai kuliu bendrų vaizdų. Tai dažnai manau kad tie purskimai išskyrus augimo reguliatorius tik pinigų švaistymas. Ko nepasakyciau dėl tresimo, vienas laukas turi vietą kai, tresiu lieka netresta kokį 4metrai nuo krašto, nes jei tresciau pesipiltu trasos, o kai atliekų purskimus visuomet nupurskiu  taigi kur be trąšų jau nudziuve nors gavę fungius. Taip kad jei augalas gerai pamaitintas trąšomis jis apsigina pats nuo to kas jį puola. O jei tręšimas prastas nesubalansuotas teisės fungiai tik pinigų svaistymas

prieš 29 minutes , ukis123 pranešimas:

Va mano pastebejimas kai tresiu lauką visą patresiu kai purskalioju visokius fungius su trąšomis dažnai nepurskiu grazu, kiek eina išpurkšti tiek uzpurskiu. Ir ką tikrai tos grąžos nesiskiria kai kuliu bendrų vaizdų. Tai dažnai manau kad tie purskimai išskyrus augimo reguliatorius tik pinigų švaistymas. Ko nepasakyciau dėl tresimo, vienas laukas turi vietą kai, tresiu lieka netresta kokį 4metrai nuo krašto, nes jei tresciau pesipiltu trasos, o kai atliekų purskimus visuomet nupurskiu  taigi kur be trąšų jau nudziuve nors gavę fungius. Taip kad jei augalas gerai pamaitintas trąšomis jis apsigina pats nuo to kas jį puola. O jei tręšimas prastas nesubalansuotas teisės fungiai tik pinigų svaistymas

Čia jau senai aišku jei augalas stiprus tai jis viską geriau ir išgyvena ir ligos netaip puola. O tikslas visada ir yra padaryt kuo stipresnį augalą , o paskiau stebėt situaciją ko jam reikia dar , kad kuo ilgiau stiprų palaikyt.

Ką tik, Vilius pranešimas:

Pabandžiau azofix ir fosfix šiemet. Tai aš skirtumo nepastebėjau bet vadybininkas tipo matė. Kur suduota po 2,5ltr nuo nepurkštų šiek tiek skiriasi vaizdelis bet kaina prasilenkia su realybe. 

Reikejo nuvest i ta lauka kur nepurskta sakyt kad purksta ir ten but sakes kad veikia :D

On 2018-07-02 at 10:32, Minduksx pranešimas:

Reikejo nuvest i ta lauka kur nepurskta sakyt kad purksta ir ten but sakes kad veikia :D

Jus juokais ta pasiulet padaryt, o turiu viena pazistama, kuriam buvo atveze kazkokio velnio pabandyt. Tas uzmirso nupurkst. Kai jau turejo atvaziuot apziuret, jis ismeige lauke pagali, kad ale iki cia purksta. Ir ka manot? Tie itikinejo, kad ir varpos didesnes ir ilgesnes ir grudas stambesnis t.t., O esme, kad nepurksta net. 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti