Jump to content

Kiaušinių kainos


Donatas

Recommended Posts

  • po 3 metų...
prieš 55 minutes , MBLORINSER pranešimas:

kiek padeda 5 vistos?

Mastau kuris laikas skirti tam lesu zemes kampa ir kelis simtus vistu laikyti palaidai.

Niekas tiksliai napasakys kiek vistos des kiausu nuo daug faktoriu tai priklauso.kaimiskai laikant visteles deslumas 50 proc. manau gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Pas tėvus 15 lyg ir vaikščioja būna 12 kiaušinių būna vienas. Čia lapkritį taip buvo nes buvau likes prižiūrėti.

As skony skirtumo nejauciu ar parduotuvės ar is namų. Kaip ir mėsoje vištiena ar kiauliena žmona taip pat sakė ner skirtumo.

Del parduotuvese perkamu kiausinio skonio nieko negaliu pasakyti,neatsimenu kada esu valges ,bet del kiaulienos ar vistienos tai seimoi nuomone vieninga skirtumas yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , dvidas pranešimas:

Jums gerai pas mus 1.5 ir viskas ,ir manau jei laikyt tai bent koki 100 vistu ,dabar turim apie 30,tai nei i turgu vaziuot nei ka

100 turint y turgu vaziuot ir nelabai apsimoka.nes grubiai 50 proc dejimas tai per savaite bus pririnkta 350 kiausu.tai bus 35dezuciu pardavus po 1,5€ bus 52,5€ atmest kelione turgaus mokestis sugaistas laikas sestadieni.Nekazka.Reiktu daugiau as manyciau jai y turgu vaziuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ukininkaitis pranešimas:

100 turint y turgu vaziuot ir nelabai apsimoka.nes grubiai 50 proc dejimas tai per savaite bus pririnkta 350 kiausu.tai bus 35dezuciu pardavus po 1,5€ bus 52,5€ atmest kelione turgaus mokestis sugaistas laikas sestadieni.Nekazka.Reiktu daugiau as manyciau jai y turgu vaziuot.

Turgus nuo mano namu tik kokie 2km ,tai as cia tik pagal save sakau ,o jei tik su kiasiniais vaziuot tai tikrai reik kelis kart daugiau vistu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , eldorado pranešimas:

Nežinau aš su tais turgais :icon-confused: mes viska per pažystamus parduodam - sėdėjom turgui  kai klijentu pritrūko o kiaušai kaupėsi nebuvo kur dėt :icon-sad: Tai pasakysiu jog geriau į turgu su vienais kiaušiniais nevažiuot... 

Cia geriausias variantas butu ,zmona nuo pavasario iki kaledu vaziuoja su visokiais produktais tada nera bedos ir nedideli kieki parduot ,o per ziema tai tik pazystami is namu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-24 at 21:29, zaltys565 pranešimas:

pas mane dėslumas apie 60 procentų dėslumas, o kaina priklauso nuo kiekio, ir dar kiaušinio skonis priklauso nuo pašaro

 

Vistu kaina yra stipriai pakilus palygint su rudeni buvusiom kainom.tai manau kaimisko kiausinio kaina 2€ uz 10vnt greitai bus normali ir nieko nestebinanti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2012-03-26 at 11:09, Donatas pranešimas:

Taigi mielieji ukininkai pasidalinkim kokiom kainom pardavinejame kiausinius.

Mes pardavinejome neperseniausiai:

Seniau buvo:

Putpeliu kiausiniai 12vnt - 4,5 Lt.

Vistu kiausiniai 10vnt - 4,5 Lt

Nesenai kainas koregavome i :

Putpeliu kiausiniai 12vnt - 4,5 Lt.

Vistu kiausiniai 10vnt - 5 Lt

Naujausia kaina:

Putpeliu kiausiniai 12vnt - 5 Lt.

Vistu kiausiniai 10vnt - 6 Lt

dabar 1.50 euro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...