Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Keista kad valdžia susirūpino pieno  ūkių (mažų iki 100 karvių ) naikinimu. Gal duos dievas sulaukti kai perdirbėjas galės savo bačkas montuoti lauk ,todėl kad nebus ką į jas pilti. O šiaip musų ūkininkai pradėjo kooperuotis (valio), bet tik iš pieno lt į kitą mažą žemaitišką kooperatyvą, o ir kiti kaimyniniai ūkiai nepatikėjo žemaitijos pienu, o stojo į koop.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kazkas skaito Žemaitijos pieną kaip kooperatyvą? Ar čia tokia naujoviška reklama? Dėl tos pozicijos ministerijos keista, bet matyt nutarė taip griežtai arba tampi dideliu arba miršti. Dėl tų bačkų montavimo, tai teks palaukti, vieni veža pieną i Lenkija, kiti atsiveš ir aysiveža pieną iš Lenkijos, Latvijos, problemos tame perdirbėjai nemato, jų toks tikslas dideli gamintoju subjektai arba pieno jiems nereikia.  O jei gamyba vyks ir miltelių tai tu bačku ko gero ir nereikės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš daug metų buvo tokia įmonė Rovisa , kuri pirko galvijus kiaules( pati esu pardav usi)sakė neauginkit savo tu galviju,atsivešim mėsos gamybai iš užsienio ir pigiau ,kiek žinau nebeliko tokios ROVISOS su atvežtine mėsa .Aišku jų vietoje atsirado kiti apsukresni tuščios vietos nebūna .Tas scenarijus gali pasikartoti ir su pienu,atsiveš ,bet tik ne už 12-15centu(kaip moka mažiukams)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ferma121 pranešimas:

Na jau Žemaitijos pienas  tikrai ne koop , o šiaip žemaitijoje yra ne vienas sėkmingai dirbantis kooperatyvas pvz. pieno gėlė, rešketėnai ir kt.

O tai jie iš tikro kooperatyvai??? Pieno tiekėjai turi pajus, įmonė dalijasi pelnu (dividendais)?? Ar kažkas gudresnis padarė supirkyklą/ kažkur pardavyklą ir nugriebinėja storesnį ar plonesnį pelno sluoksnelį sau ar keliems (kol nesusiriejo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 3/17/2018 at 15:05, Pienmėgys pranešimas:

O tai jie iš tikro kooperatyvai??? Pieno tiekėjai turi pajus, įmonė dalijasi pelnu (dividendais)?? Ar kažkas gudresnis padarė supirkyklą/ kažkur pardavyklą ir nugriebinėja storesnį ar plonesnį pelno sluoksnelį sau ar keliems (kol nesusiriejo)

Pieno gele kasmet moka dividendus. be to jie patogiom salygom tiekia pasaru pakavimo medziagas, maisto papildus ir t.t. tikrai rimta kontora, sakyciau, pavyzdinis kooperatyvas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai..... jei kooperatyvas, tuomet logiška būtų sakyti "mes kasmet išsimokame dividendus" ar "aš kaip pajininkas pasiūliau, o valdyba nusprendė dar užsiimti pakavimo medžiagų tiekimu, etc"..

Turiu omenyje, jei yra pilnavertis kooperatyvas, tai jo narys turi turėti įtakos valdybos sprendimams, jaustis kažkokio kolektyvo dalimi, ir be abejonės, nebūti apeitas dalinantis pelną..

Gal aš čia per daug užsisvajojau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Pienmėgys pranešimas:

Šiaip tai..... jei kooperatyvas, tuomet logiška būtų sakyti "mes kasmet išsimokame dividendus" ar "aš kaip pajininkas pasiūliau, o valdyba nusprendė dar užsiimti pakavimo medžiagų tiekimu, etc"..

Turiu omenyje, jei yra pilnavertis kooperatyvas, tai jo narys turi turėti įtakos valdybos sprendimams, jaustis kažkokio kolektyvo dalimi, ir be abejonės, nebūti apeitas dalinantis pelną..

Gal aš čia per daug užsisvajojau..

Užsisvajojai :) jeigu rimtai, tai daugumai įdomu tik teisingi tyrimai ir normali kaina, čia dar yra papildomų dalykų, kurie lengvina gyvenimą daugumai. O kas turi noro ir laiko, gali aktyviai sudalyvauti ir tobulinant veiklą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomią diskusiją užvedėt :) pagrindinę bėdą įvardinot tikrai teisingai, daugumoj atvejų taip ir yra. Bet kodėl ?? Juk pačiam nuo to tik geriau.. Nors kai pagalvoji, kad ūkininkas toks žmogus kuris turi būt ir agronomu, ir veterinaru, ir mechaniku, ir vadybininku ir dar gilintis į kitą vadybinę pusę, galbūt ne kiekvienas geba atrast savį papildomos energijos, nors ir yra intereso. Nu arba tiesiog dzin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia, forume, yra ūkininkų šviesuomenė, tikrai nedurnų minčių ir asmenybių čia rasi, bet tenka primažinti, kad statistinis ūkininkas nėra tiek išprusęs, dažnai, net švelniai tariant, nors ir ūkis nemažas (mano uošvis net negali atsakyti, kiek už pieną gauną, 50 karvių), tai apie ką kalba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo ir perdirbėjai suprato kokia įtaką daro lenkai lietuvos pieno ūkiui. Mūsų krašte 2 punktaI ALE mažiukų ir 5 dideli ūkiai (gyvename maždaug penkių kilometrų spindulių) pieną atidavė kooperatyvui kuris pieną išveža į lenkus apie 15 tonų kas antrą dieną .Ir susidomėjimas neblėsta. Ir kiek žinau lenkai patys atvažiuoja pasiimti  nebereikia vežti prie vartų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia kooperatyvo valdymą, tai valdyti 200 ne tas pats kas valdyti 3 narians. Žinant, kad visų ūkių dydžiai skirtingi. Vieni su trumpalaike, kiti ilgalaike vizija. Susiklosčius sudėtingesnei situacijai - viskas griūva. Ypač tas aktualu gamyboje. Pienas specifinė prekė su specifiniais tiekėjais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, manttys pranešimas:

Čia, forume, yra ūkininkų šviesuomenė, tikrai nedurnų minčių ir asmenybių čia rasi, bet tenka primažinti, kad statistinis ūkininkas nėra tiek išprusęs, dažnai, net švelniai tariant, nors ir ūkis nemažas (mano uošvis net negali atsakyti, kiek už pieną gauną, 50 karvių), tai apie ką kalba...

cia jau is fantastikos srities,nezino kiek gauna uz pieną:))) nezino kiek gaus gal uz einamą menesi , bet kad nezino kiek mokejo tai juokauja:) pavydus senesni zmones nerori padeti jums finansiskai tai taip ir kalba:)) gerai JCB sako uosvis tau sakys:)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, neri pranešimas:

cia jau is fantastikos srities,nezino kiek gauna uz pieną:))) nezino kiek gaus gal uz einamą menesi , bet kad nezino kiek mokejo tai juokauja:) pavydus senesni zmones nerori padeti jums finansiskai tai taip ir kalba:)) gerai JCB sako uosvis tau sakys:)))

Nei kiek gauna, nežino, nei koks likutis banke :D Aš ne veltui duodu šitą pvz, nes noriu pasakyti, kad jeigu žmogus tiek domisi ūkiu, kad nežino kiek jam moka, tai apie kokius didesnius dalyvavimus kažkur gali būt kalba. Beje, kai galiausiai sąskaitoj pažiūrėjo, tai nepameluosiu, bet gavo apie 3-4 ct mažiau nei kiti. Sunkiai protu suvokiama, bet reali situacija.

Mano uošvienei 40 m, tai ne toks senas žmogus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, manttys pranešimas:

Nei kiek gauna, nežino, nei koks likutis banke :D Aš ne veltui duodu šitą pvz, nes noriu pasakyti, kad jeigu žmogus tiek domisi ūkiu, kad nežino kiek jam moka, tai apie kokius didesnius dalyvavimus kažkur gali būt kalba. Beje, kai galiausiai sąskaitoj pažiūrėjo, tai nepameluosiu, bet gavo apie 3-4 ct mažiau nei kiti. Sunkiai protu suvokiama, bet reali situacija.

Mano uošvienei 40 m, tai ne toks senas žmogus :D

o jetus tu mano kokia as sena pasirodo man 47 bet man dar idomu kiek moka:) tada tavo uosviai turtingi zmones jei tokia situacija:) ir aisku kad dalyvavimas jiems visomeniniuose judejimuose toli grazu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...