Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

https://www.delfi.lt/agro/kaimo-portretas/i-lenkija-persikelusi-druskininkiete-zino-kodel-zmones-is-tenykscio-kaimo-neskuba-emigruoti.d?id=77268581

 

Du idomūs rodikliai -  pieno supirkimo kaina, buvo 2 zlotai (0.5 eur), nukrito iki 1.6 zloto (0.4 eur)

Turi 6 ha dirbamos žemės. Kaimynai apsėja visus laukus už 300 zlotų (75 eur)

Ir šiaip pasiskaitymui idomu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomiau,kad pati surius gamina ir parduoda,(apsieina be tarpininku),Kas Lietuvoje apsieina be tarpininku kad ir su 7 karvem nesiskundzia. Tarpininkas(perdirbejas) niekada uz dyka nedirbs smaugs zaliavos tiekeja(gamintoja),nes ji smaugs prekybininkas. O Europa ta jau yra numaciusi todel ukininkus ir remia ivairiomis programomis,subsidijomis ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prarandu visiškai pasitikėjimą žmonėmis, dar sausio pradžioje pienas lt vadybininkai žadėjo aukso kalnus(27,77cnt už 1t/d), kad tik stočiau į kooperatyvą, o čia jau suprantu, kad netik valdyba, bet ir kooperatyvo nariai žinojo (aptarė susirinkime), kad vasarį mažės kaina. Tai kuo gali pasitikėti, kad net jau esantys kooperatyve meluoja kitiems ūkininkams(apie garantuotas geras pieno kainas).Kaip jaustis ūkininkui (kaimynas), kuris patikėjo ir nuo sausio tapo Jūsu nariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apturėjome ir mes svečiuose Pienas LT vadybininką... nu nepatinka man jų požiūris į ūkininką... durniais laiko nors tu ką. Duokit pieną, stokit į narius (per išorę neapsimoka, jis taip teigia, nors kai sulyginom kainyną, tai išėjo kad ne koop nariams moka tą patį ką ir kitos įmonės)  Nesuvokiu vieno dalyko (ir man nepaaiškino vadyb.) produkciją parduoda pasaulyje už pasaulines kainas, o kainą už superkamą pieną pagal LT rinkos vidurkį (ne duok Dieve permokėsim :) )  aš suprantu motyvacija nariams kad gausi dividendus bla bla bla...  nu pažįstu asmeniškai vieną koop įkūrėja ūkininkę -  nėra gavusi nei karto jokių dividendų nes juos vis kažkur investuoja... čia kaip kad turėtum mašiną, bet ją laikytum garaže o pats važinėji papūtnom, o tu vis mašiną tobulini tobulini bet ja nesinaudoji... turbūt aš sovietinis vaikas man reikia čia ir dabar...

Neįsižeiskit koop nariai su pagarba žiūriu į jus visus , tiesiog mano tokios mintys šiandien...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Pienininkas pranešimas:

Ash nesuprantu ko jus apie ta koperatyva tiek lojat? Griauzia pavydas kad ant pajaus neturit? Duodat perdirbejam ir domiketes jais kur deda pinigus 

kodėl loju??? tiesiog išsakiau savo nuomonę... ar neigiamos nuomonės nepriimtinos?  juk galim diskutuoti apie visus perdirbėjus... ir nereikia įsižeisti ir įžeidinėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Aukštaitė pranešimas:

apturėjome ir mes svečiuose Pienas LT vadybininką... nu nepatinka man jų požiūris į ūkininką... durniais laiko nors tu ką. Duokit pieną, stokit į narius (per išorę neapsimoka, jis taip teigia, nors kai sulyginom kainyną, tai išėjo kad ne koop nariams moka tą patį ką ir kitos įmonės)  Nesuvokiu vieno dalyko (ir man nepaaiškino vadyb.) produkciją parduoda pasaulyje už pasaulines kainas, o kainą už superkamą pieną pagal LT rinkos vidurkį (ne duok Dieve permokėsim :) )  aš suprantu motyvacija nariams kad gausi dividendus bla bla bla...  nu pažįstu asmeniškai vieną koop įkūrėja ūkininkę -  nėra gavusi nei karto jokių dividendų nes juos vis kažkur investuoja... čia kaip kad turėtum mašiną, bet ją laikytum garaže o pats važinėji papūtnom, o tu vis mašiną tobulini tobulini bet ja nesinaudoji... turbūt aš sovietinis vaikas man reikia čia ir dabar...

Neįsižeiskit koop nariai su pagarba žiūriu į jus visus , tiesiog mano tokios mintys šiandien...

O kas bus,jei sakykim po 2,3,5 ar desimties metu akcijos bus pakilusios ir nemazai? Gal nereikes,kad ismoketu,gal pinigai ir taip auga.Man keista klausyti,kad patys ukininkai nenori padeti kooperatyvui,kas is to? konkurencija,tik nesakykit,kad kooperatyvas nesujudino rinkos ar jos nesujudins ateity.As nesakau,kad piena duoti uz dyka,bet jei moka ta pati kodel ne,tapajunta kitos imones trukuma,gal ne taip metys kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Pienininkas pranešimas:

Ne Jus viena kalbat apie ji, is kur tiek pagiezos? neduoda dividentu-sitas maziausei turi rupet 

neduoda pelno dalies tai bent aukstesnes kainas pasiulytu, o dabar kaip mazas vaikas paskui suaugusius laksto.... arba dirba nepelningai arba durniu iesko, nes maziausia kaina visi moka pasiulyt.. m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko vieno lenku koop poziuris i kooperacija , kam moketi dividendus uz pajus,jeigu gali juos ismoketi per pieno kaina savo nariams ir pieno netruksta irūkininkai saugūs dėl ateities. Tik dar nustebo, kad tiek daug personalo pradedančioje dirbti imoneje,nu bet čia jau ekonomistu darbas.O pieno trūksta, bet žv aigždžiu vadybininkas sakė ggeriau pas latvius nuvažiuos negu mokes normalia kaina lietuviu ūkininkams, o del sutarčiu su europinėm kainom tai sake kad reikia prisidėti visokiu saugikliu, nes milteliu gamyba šiuo metu nuotolinga tik kietieji sūriai apsimoka, bet kol jie subres, na dar sviestas va tokios pasakaites

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, neptūnas pranešimas:

Man patiko vieno lenku koop poziuris i kooperacija , kam moketi dividendus uz pajus,jeigu gali juos ismoketi per pieno kaina savo nariams ir pieno netruksta irūkininkai saugūs dėl ateities. 

o ar piene.lt ne tokia pat sistema? Kai issiperki savo paju tada gauni prieda prie kainos. Kol pajaus neissipirkes tol uz prieda ji ir ispirkineji. Ar ne taip ten yra? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...