Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, kestoxs pranešimas:

Mano nuomone toks modelis  geriau negu kažkur, kažkam ir už kažką...

Mano nuomone, tokios vertės ir dydžio "agregate" prieš pasirašinėjant bet kokius sudėtingesnius dokumentus, reikia juos įduoti vertinti savam teisininkui. Na, kad nebūtų taip,  kad laukiau laukiau ir špygą gavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, tadasg pranešimas:

Pienas LT dar nemažina kainos, kadangi viskas vėluoja 3 mėnesiais. Kaina mažės sausį. Dabar 1,4 t į diena, 0,273 eur lygtais.

tikrai nenoriu įžeisti tų žmonių, kurie esate Pieno LT nariai, BET  aš neturiu tiek laiko, kad galėčiau laukti kada pasipils išsvajotieji "dividendai" man vaikus reikia leisti į mokslus čia ir dabar o ne po 10-ies metų. Gerai jei pas jus pieno kiekis nesimėto po kategorijas, pvz pas mane vasarą daugiau o žiemą ryškiai mažiau pieno ir krentu į žemesnę kategoriją, būdama Piene LT kol kaina pasiveja aš jau būnu žemesnėje kategorijoje ir vėl negaunu toks kainos, kuri būtų jei būčiau buvusi ne Pienas LT tai gi kaip sakė kolega dumoju geriau žvirblis saujoje nei milijonai Piene Lt :) beje dienai 550l lapkritį dar gavau 0,26 tai manau Jums labai mažai moka su tokiu pieno kiekiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Aukštaitė pranešimas:

tikrai nenoriu įžeisti tų žmonių, kurie esate Pieno LT nariai, BET  aš neturiu tiek laiko, kad galėčiau laukti kada pasipils išsvajotieji "dividendai" man vaikus reikia leisti į mokslus čia ir dabar o ne po 10-ies metų. Gerai jei pas jus pieno kiekis nesimėto po kategorijas, pvz pas mane vasarą daugiau o žiemą ryškiai mažiau pieno ir krentu į žemesnę kategoriją, būdama Piene LT kol kaina pasiveja aš jau būnu žemesnėje kategorijoje ir vėl negaunu toks kainos, kuri būtų jei būčiau buvusi ne Pienas LT tai gi kaip sakė kolega dumoju geriau žvirblis saujoje nei milijonai Piene Lt :) beje dienai 550l lapkritį dar gavau 0,26 tai manau Jums labai mažai moka su tokiu pieno kiekiu :)

Jūs visiškai teisi. Priėmęs tokią kainodarą kooperatyvas tapo nebeįdomus naujiems smulkiesiems žaliavos tiekėjams. Pora puslapių atgal įmestas mano grafikiukas puikiai parodo, kaip Lietuvos žaliavinio pieno rinka sureagavo į perdirbimo įmonės paleidimą bei naujos kainodaros priėmimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Aukštaitė pranešimas:

tikrai nenoriu įžeisti tų žmonių, kurie esate Pieno LT nariai, BET  aš neturiu tiek laiko, kad galėčiau laukti kada pasipils išsvajotieji "dividendai" man vaikus reikia leisti į mokslus čia ir dabar o ne po 10-ies metų. Gerai jei pas jus pieno kiekis nesimėto po kategorijas, pvz pas mane vasarą daugiau o žiemą ryškiai mažiau pieno ir krentu į žemesnę kategoriją, būdama Piene LT kol kaina pasiveja aš jau būnu žemesnėje kategorijoje ir vėl negaunu toks kainos, kuri būtų jei būčiau buvusi ne Pienas LT tai gi kaip sakė kolega dumoju geriau žvirblis saujoje nei milijonai Piene Lt :) beje dienai 550l lapkritį dar gavau 0,26 tai manau Jums labai mažai moka su tokiu pieno kiekiu :)

Vasara virs tonos melziat? 

Gera kaina. Pas mus 23 ct. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vasara neperžiangiame 1 t ribos, bet žiemą krentame žemiau 500l/d  beje niekas ir mums šeip sau nedavė tokios kainos, turime "geras derybines galias" :D  aplink yra kooperatyvų ir kitų pieninių supirkėjai, kaimo pieno turime nemažą kiekį, deramės viso kaimo vardu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Tom. pranešimas:

Gal ne į šią temą rašau, bet įdomu ar pas Jus šaldytuvai su svarstyklėmis? ar pasikliaujat tik mašinos skaičiukais?

Suskaičiuotu pienu pagal lentele, o vairuotojai tik pasižiūri ar atitinka kiekis. Esu stebėjas tuos skaičiukais, tai visada rodo 20-23l mažiau nei paskaičiuota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes šią vasarą iįsidėjom svarstyklės su meteorologine patikra. Kainavo apie 2000, tai paskaičiavom ,kad atsipirkt turėtų per 5-6mėn. Nes pirmiau matuodavom su liniuote, bet neatitinkdavo ir trūkdavo nuo 20-60l, kai isidėjom svarstyklės paaiškėjo, kad jų mašinų skaičiukai blogai rodo, sakom rašykit pagal mūsų skaičiuką, bet jie nerašė tol kol nesikreipėm i valdžią, prašėm pateikti mašinų meterologinius tyrimus, bet neturėjo (sako kad per brangu kiekvienais metais atlikt meterologinius tyrimus), tai visą savaitę važinėjo jų mechanikai, kartu su pieno mašinair teigė kad negali būti tokios didelės paklaidos, teigė kad mūsų naujos svarstyklės blogai rodo.Visą savaitę, siuntė skirtingas mašinas ir tikrino kuriai mažiausia paklaida, tai mažiausiai buvo ,kad trūkdavo 20l , o kur pas mus važiuodavo tai nuo 40-60l kiekvieną kart. Tai galiausiai pripažino kad ju mašinu skaičiukai blogai rodė, už tuos kelis mėnesius kompensavo tuos trūkstamus litrus. Išvada tokia nepagailėkit tų kelių tūkstančių isirengdami svarstykles, nes jie suka juodai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus 3 mašinas siuntė ir visiems trims skirtingai trūkdavo. Pagal liniuote mums nerašydavo , nors ir kartu paskaičiuodavom, kad su liniuote daugiau rodo, bet jis pagal save rašydavo, tol kol nesudėjom svarstyklių.Ar jie specialiai taip nusistatė, kad Jiems netrūktų, juk nusilaisto. Būvo pvz  toks atvejis, kai traukiant piens seksija pilna ir perjungia į kitą , piena traukia o skaičiukai tai nesisuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sistema ant backos sumontuota su oro seperatoriumi, t.y. tam kad skaitliukas suktusi reikia tuscia slanga uzpildyti pienu ir atskyrus ora pradeda suktis skaitliukas. Esant normaliems santykiams tarp supirkejo vairuotojo ir ukininko procesas vyksta taip - pajungia slanga, pradeda traukti, kol uzsipildo oro seperatorius, tada pradeda suktis skaitliukas tol kol pienas iseina is saldytuvo ir is slangu, tada isleidzia is seperatoriaus (skaitliukas vis turi suktis) ir prideda pieno kieki seperatoriui uzpildyti - standartiskai apie 30 litru. Gamintojas raso ant lenteles koks kiekis kol uzsipildo seperatorius. Esant nekokiems santykiams, arba vairuotojui siekiant pasipelnyti - nepridedamas pieno kiekis seperatoriui uzpildyti. Todel ir atsiranda skirtumai. Skaitliuku parodymai kas met nenusprogsta - cia tas pats kaip vandens skaitliukas - sparnuote suka skaiciukus arba perduoda impulsus i monitoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , dzipas pranešimas:

Sistema ant backos sumontuota su oro seperatoriumi, t.y. tam kad skaitliukas suktusi reikia tuscia slanga uzpildyti pienu ir atskyrus ora pradeda suktis skaitliukas. Esant normaliems santykiams tarp supirkejo vairuotojo ir ukininko procesas vyksta taip - pajungia slanga, pradeda traukti, kol uzsipildo oro seperatorius, tada pradeda suktis skaitliukas tol kol pienas iseina is saldytuvo ir is slangu, tada isleidzia is seperatoriaus (skaitliukas vis turi suktis) ir prideda pieno kieki seperatoriui uzpildyti - standartiskai apie 30 litru. Gamintojas raso ant lenteles koks kiekis kol uzsipildo seperatorius. Esant nekokiems santykiams, arba vairuotojui siekiant pasipelnyti - nepridedamas pieno kiekis seperatoriui uzpildyti. Todel ir atsiranda skirtumai. Skaitliuku parodymai kas met nenusprogsta - cia tas pats kaip vandens skaitliukas - sparnuote suka skaiciukus arba perduoda impulsus i monitoriu.

Dabar pasakyk kodėl 2-3 l paklaida tik? o nebe 30-60 l?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, dzipas pranešimas:

Siaip - pagal svori tiksliau, dideli ukiai sveria visa auto pries ir po pieno akrovimo. 

Priimtas standartinis tankis pagal kurį perskaičiuojama į masę ur mokama už pieną 1,028 kg/l. Šis tankis perskaičiavimui tinkamas superkant 20 laipsnių temperatūros pieną, bet ne 4 laipsnių. Atšaldyto iki 4 laipsnių pieno tankis apytikriai 1,032 kg/l. Svarstyklės išsprendžia šią neteisybę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, neptūnas pranešimas:

Tai reiskia kad mums nuo kiekvienos tonos pavagia po 4 litrus nes 20 temperaturos pieno niekas neperka jei kas antra diena tai tik 4 laipsniu

Priimtas "visiems tinkantis" tankis nuo tų laikų, kai dar bidonais i punktus veždavo, nors ir ten pienas sveriamas. Reikia keisti šią tvarką. Ūkis realiai per metus praranda pas mane apie 2,5t (šiandienine kaina apie 700 eurų). Kodėl aš turėčiau atiduoti perdirbėjui juos? Nemaži pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...