Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Jau 25 metai kaip taip melzia ir nieko jam nenutiko. Neveikia ju asaros ir gasdinimai... O kas del bandu "pjovimo" - tie, kas pjauna seniai ispjove, tie kas ruosiasi - tyliai ramiai daro, o tie kas ant backos uzlipe - tie lips, nulips, ir vel lips ir taip buvo ir bus, kol argumentai nebus pagristi ekonomika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, JCB pranešimas:

Na kaip Karve suorganizuos, taip ir padarysim, laukiam nurodymu.

nieko aš anksčiau neorganizavau,ir dabar neorganizuosiu,o apie kelių blokavimą ankstesniame poste pasisakiau su ironija,nes jau užkniso rėksniai kurie pradeda klykt apie karvių išpjovimą,kelių blokavimus kai tik pradeda krist pieno supirkimo kainos.Visi kurie esam  daug investavę į pieno ūkį žinom,kad kitos alternatyvos neturim ir todėl nereikia pliaukšti niekų,tegu tą daro ūkininkai su keliomis karvėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Karve pranešimas:

nieko aš anksčiau neorganizavau,ir dabar neorganizuosiu,o apie kelių blokavimą ankstesniame poste pasisakiau su ironija,nes jau užkniso rėksniai kurie pradeda klykt apie karvių išpjovimą,kelių blokavimus kai tik pradeda krist pieno supirkimo kainos.Visi kurie esam  daug investavę į pieno ūkį žinom,kad kitos alternatyvos neturim ir todėl nereikia pliaukšti niekų,tegu tą daro ūkininkai su keliomis karvėmis.

Tai dabar gal suprasi kaip tu mus užknisi. Nes kitose temose toks rėksnys esi tu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Karve pranešimas:

tegu tą daro ūkininkai su keliomis karvėmis.

Kadaise buvo keliolika, dabar jau tik kelios . Ir visiškai tuo patenkintas, vien nuo minties jog nebetoli tas rytas, kai galėsiu pabudęs ne šokti iš lovos ir bėgti į tvartus, o ramiai persiversti ant kito šono ir dar kažkiek  pasnausti ,keltis tik  savaime pabudus, darosi gera. Aišku taip nebus kasryt, tačiau bent kartą per savaitę tai tikrai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, chefas pranešimas:

Kadaise buvo keliolika, dabar jau tik kelios . Ir visiškai tuo patenkintas, vien nuo minties jog nebetoli tas rytas, kai galėsiu pabudęs ne šokti iš lovos ir bėgti į tvartus, o ramiai persiversti ant kito šono ir dar kažkiek  pasnausti ,keltis tik  savaime pabudus, darosi gera. Aišku taip nebus kasryt, tačiau bent kartą per savaitę tai tikrai...

kokios problemos,parduok tas paskutines ir galėsi ramiai miegoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Karve pranešimas:

vadinasi esi ne gyvulininkas o augalininkas,ną tai kaip žiemkenčiai,ar gražiai žaliuoja,ar dar nesupuvo?

Bent jau mano ir aplinkinių ūkių viskas tvarkoje (viskas nupjauta, viskas kas planuota pasėta). Gal lietaus mažiau gavom. Ačiū kad paklausei, bet tema tai pieno kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ramza pranešimas:

Turiu kelias karves,ju parduot,didint nesiruosiu man tiek uztenka o jum ten kaip stambiem ar daugiau moka ar jie mazina ar jie ruosias parduot ar didint ar kelius blokuot man visai neidomu,ka nori tegu jie daro.

koks svarbus jusu pasisakymas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

girdejau tokias kalbas, kad perdirbejai iki nauju metu sutartis veziojo ir kainu nemusa, cai apie zemaicius tikslios zinios is tikro draugo, o visiems kooperatyvams vadinamiems,ar tariamiems  ir ypac tiems kas laksto is vienos imones i kita mokes po 25ct tai tie mazins tikrai, nors pas mus tyla kol kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, neri pranešimas:

girdejau tokias kalbas, kad perdirbejai iki nauju metu sutartis veziojo ir kainu nemusa, cai apie zemaicius tikslios zinios is tikro draugo, o visiems kooperatyvams vadinamiems,ar tariamiems  ir ypac tiems kas laksto is vienos imones i kita mokes po 25ct tai tie mazins tikrai, nors pas mus tyla kol kas.

šiandien iš žp gavau kainas lapkričio mėnesiui 500-1000 per dieną 25cnt o  buvo 26 ir ta kaina tik lapkričiui o ne iki naujų metų,tad tos kalbos tavo girdėtos ir lieka kalbomis,o aš matau kas juodu ant balto parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-06 at 18:28, Karve pranešimas:

šiandien iš žp gavau kainas lapkričio mėnesiui 500-1000 per dieną 25cnt o  buvo 26 ir ta kaina tik lapkričiui o ne iki naujų metų,tad tos kalbos tavo girdėtos ir lieka kalbomis,o aš matau kas juodu ant balto parašyta.

Gavau iš ŽP sutartį su ta pačia kainą kaip spalį. Kažką persižiūrėk, arba klaida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , žiniukas pranešimas:

Gavau iš ŽP sutartį su ta pačia kainą kaip spalį. Kažką persižiūrėk, arba klaida.

aš juk sakau,kad spalį gavau 26 o lapkritį 25.Tai kiek tu gavai?Aš spalį būčiau gavęs 25,bet kai pakėliau šaršalą tai dametė 1 cnt ir kiek suprantu tu nieko nesakei ir gavai tiek kiek davė,o aš pasiutau todėl,kad mano kaimynas parduodantis per dieną 200kg rešketėnų kooperatyvui gavo tiek kiek aš su 800kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus stambesni nesinervinkit del kainu dar pakentekit nes rs per metus pasiule įsigyt šaldytuvus tiems kas nores parduot piena taigi išvada dinks smulkūs ūkiai aš i diena 150 taipat pasitrauksiu pirkt šaldytuva ji išlaikyt o pieno kaina ta pati ar su šaldytuvu ar be 0,18 bazine tikiuosiu pieno kiekio sumažėjimas pasitarnaus stabilesnem jo supirkimo kainom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Karve pranešimas:

aš juk sakau,kad spalį gavau 26 o lapkritį 25.Tai kiek tu gavai?Aš spalį būčiau gavęs 25,bet kai pakėliau šaršalą tai dametė 1 cnt ir kiek suprantu tu nieko nesakei ir gavai tiek kiek davė,o aš pasiutau todėl,kad mano kaimynas parduodantis per dieną 200kg rešketėnų kooperatyvui gavo tiek kiek aš su 800kg.

kad tu nelabai saves kontroliuoji ka sneki, sakei kiek moka tiek gana tik reikia daug dirbt o dabar pasirodo kad esi lygiai toks pat verksnys kaip ir kiti, kuriuos taip isvadinai del cento plesaisi. tai tik dar karta irodo kad rasyt klaviatura daug ka galima bet realybe yra realybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasak LPGA tarybos nario
"N. Narausko, tokią situaciją išprovokavo pieno supirkimo kainos. Nors lyginant 2016 m. balandžio ir 2017 m. balandžio ES šalių natūralaus pieno supirkimo kainas matyti teigiami pokyčiai, Lietuvoje kainos šiemet buvo pačios mažiausios: 27,73 Eur/100 kg. Latvijoje šis rodiklis buvo 29,23 Eur, Lenkijoje – 30,66 Eur, Estijoje – 31,06 Eur, Vokietijoje – 33,49 Eur, Nyderlanduose – 36 Eur, Suomijoje – 37,10 Eur, Graikijoje – 37,96 Eur, ES vidurkis – 33,18 Eur. Pasak daugelio asociacijos tarybos narių, realios šalies pieno gamintojams mokamos kainos yra gerokai mažesnės už oficialiai deklaruojamas. „Tūkstančiai smulkiųjų ūkininkų, kelių karvių laikytojų už kilogramą pieno negauna ir dešimties centų, – patikslino J. Vilionis, – ir tai vieša paslaptis."Ar galėtumėte kas čia paaiškinti:"realios šalies pieno gamintojams mokamos kainos yra gerokai mažesnės už oficialiai deklaruojamas"Kaip suprasti,valdžios statistika meluoja?dar kažkas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...