Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

prieš 20 minutes , JCB pranešimas:

Kas tave skriaudė taip, kad visus verksniais vadini. Diskusija nėra verkimas, jei kalbėt nemoki, tai geriau ir nelok.

Verkšlenimas nėra diskusija, pasakyti kad man vargšeliui mažai už piena moka ir vadinti tai diskusija yra tas pats kas nepasakyti nieko. P.s Manes tai niekas neskriaudė, esu gana laimingas ir patenkintas savo gyvenimu, ne taip kaip tamstai man godumas netrukdo mėgautis gyvenimu ir netenka nuolat skųstis kaip mane kažkas išnaudoja :) 

Ar nesunku pačiam gyvent kai aplink tik juoda? Ar pripranti prie to? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-18 at 16:31, manttys pranešimas:

žinios iš įvykusio Pieno gėlė susirinkimo, kad kainos jau čiuoš žemyn. Kooperatyvas, kiek supratau, kol kas amortizuos kritimą iš resursų, bet po naujų metų vizija aiški. trukt už vadžiu vėl iš pradžių.

Kiek supratau, pas jus kooperatyve kritimas nusimato apie 6ct/kg sekantį mėnesį. Kažkas baisaus ir visur kitur laukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-17 at 21:23, Karve pranešimas:

gera yra tiems kurie dirba patys,o kurie tik vadovauja paradui,o viską dirba samdiniai-bloga,nes dabar samdiniai už cigarečių pakelį ir alaus bambalį nebedirba,reikia mokėt europietišką algą.Jei nemokėsi-dirbsi pats.Aš dirbu pats ir kaina nesiskundžiu,aišku nepykčiau jei mokėtų ir daugiau,gal tada irgi nusisamdyčiau žmonių.

Atsiprašau ponas, bet dugną pasiekei, žemiau kristi nebeturi kur. 

p.s. yra čia kur funkcija, kad nerodytų nepageidaujamų asmenų komentarų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tau vel prasideda kur tylu ramu, namie? matyt boba per makufeli uzvaziuoja uz tavo pezalus, karves fermoj neatsako tai cia atejes svaigsti su visokiom pranasystem vaidenimais apie blokadas, apie ukrainos grudu invazija

prieš 30 minutes , lauztuvas pranešimas:

Jo laikas jau ta foruma uzdaryt  ir bus ramu ir tylu kaip kapuos nakty.

ne foruma uzdaryt o karve i ferma uzdaryt kad neatrajotu nesamoniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kastuvas pranešimas:

kas tau vel prasideda kur tylu ramu, namie? matyt boba per makufeli uzvaziuoja uz tavo pezalus, karves fermoj neatsako tai cia atejes svaigsti su visokiom pranasystem vaidenimais apie blokadas, apie ukrainos grudu invazija

ne foruma uzdaryt o karve i ferma uzdaryt kad neatrajotu nesamoniu.

Tai visos karves nustos piena duot nuo jo pesimizmo  ir propagandos( blyn koks mylamas sitas zodelis pastaruosius kelis metus ziniu skleideju).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naikiname po truputi ir tuoliau(vakar utenos mesa issiveze dar viena karve) ta savo pieno ukeli, nes nematome jokiu perspektyvu i diena melziant maziau kaip tona pieno. Jei dabar  esant "super aukstai" pieno zaliavos supirkimo kainai RS , i diena pristatant apie 200 kg pieno, sugiaba moketi tik 19 cnt uz bazini..., tai kas bus kainai kritus ...? Uz tiek tegu pats Trumpiokas karves melzia ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...